niedziela, 5 lipca 2020
Najnowsze: Lech Poznań vs Legia Warszawa - typy, zakłady, kursy

Cashout w BETFAN

Wcześniejsze zamknięcie kuponu bukmacherskiego online z opcją Cashout w BETFAN. Trzymaj rękę na pulsie i wygrywaj dzięki cashout.

Odbierz kod promocyjny BetFan Oferta na bonus BetFan VIP ważna do 31 lipca 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Cashout w Betfan - co warto wiedzieć?
  1. Jak działa cash-out w BETFAN?
  2. Jak rozliczyć kupon w opcji cashout?
  3. Cashout w BETFAN - regulamin promocji
 2. Inne promocje dla graczy w BETFAN
  1. Kod do premii powitalnej BETFAN
 3. FAQ – pytania o promocję Cashout w Betfan
Cashout w BETFAN - wcześniejsze zamknięcie kuponu bukmacherskiego

Sportowe emocje dla typerów to nie tylko te związane z oglądaniem meczu i kibicowaniem ulubionej drużynie. Wielu graczy uwielbia moment ekscytującego oczekiwania na zakończenie meczu oraz radość z wygranej - nie tylko swoich ulubieńców, ale również ze swojej własnej wygranej na poprawnie wytypowanym kuponie bukmacherskim.

graj w betfan bez ryzyka
Wygodny cashout + powitalny cashback 100 zł na konto główne

Czasami jednak, gdy coś idzie nie po naszej myśli, emocje te można nieco wyciszyć i zdecydować się na mniejszą, ale pewną w danej chwili wygraną. Pozwala na to opcja Cashout, czyli bardzo korzystna dla graczy propozycja, dostępna u legalnego bukmachera internetowego BETFAN.

Cashout w Betfan - co warto wiedzieć?

Na początek coś dla początkujących graczy - warto uświadomić sobie, że promocja typu cashout to nie to samo to cashback, choć brzmią podobnie. Jednak cashback to dosłownie „zwrot pieniędzy”, a więc w przypadku zakładów bukmacherskich zwrot stawki za przegrany zakład. Z kolei cashout można przetłumaczyć jako „wypłacenie pieniędzy”, choć w odniesieniu do zakładów sportowych lepszym sformułowaniem jest „możliwość wcześniejszej wypłaty pieniędzy z zakładu”.

Wygodny Cashout dla zabezpieczenia kuponówRegularne promocje + gra bez podatku 24/7

Wygodny Cashout dla zabezpieczenia kuponów
Regularne promocje + gra bez podatku 24/7

GRAJ w

Cashout - podobnie zresztą jak cashback, czyli zakład bez ryzyka przegranej - to wyjątkowo korzystna dla gracza opcja. Możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu i wypłacenia wygranej pozwala uniknąć straty pieniędzy w sytuacji, gdy wszystkie dotychczasowe zdarzenia na kuponie były wygrane, ale jedno zapowiada się na przegraną.

Bez opcji Cashout w takim przypadku finalnie, po rozliczeniu wszystkich zdarzeń na kuponie, nie tylko nic nie wygrywamy, ale też tracimy środki postawione na kupon. Tymczasem Cashout pozwala nam na zachowanie części wygranej - dzięki temu możemy cieszyć się mniejszymi od pierwotnie zakładanych, ale w danym momencie pewnymi zyskami.

Jak działa cash-out w BETFAN?

Cashout u legalnego bukmachera internetowego BETFAN pozwala graczowi na zamknięcie zakładu przed zakończeniem wszystkich znajdujących się na kuponie wydarzeń. Warunkiem jest, by wszystkie dotychczas rozliczone zakłady były wygrane - jeśli jedna z selekcji jest przegrana, dla takiego kuponu online nie będziemy mieli możliwości rozliczenia przed czasem.

Rekomendacje dla legalnego buka BETFAN online
BETFAN Zakłady Bukmacherskie - dlaczego warto grać u tego buka

Co ważne, u tego buka na kuponie, dla którego chcemy skorzystać z opcji cashout, mogą znajdować się zarówno wydarzenia z oferty przedmeczowej, jak i LIVE. Możliwością wcześniejszego rozliczenia objęte są kupony SOLO oraz AKO, jedynie zakłady systemowe nie podlegają opcji cashout. Istotne jest też to, skąd pochodzą środki na nasz kupon internetowy - możliwość wcześniejszego rozliczenia będziemy mieć tylko dla zakładów zawartych z salda głównego, a więc nie za bonusy bukmacherskie.

Pamiętajcie też, że opcja cashout w BETFAN jest oferowana tylko w sytuacji, gdy wszystkie zdarzenia z kuponu spełniają jeden z dwóch warunków:

 • żadne ze zdarzeń na kuponie nie jest przegrane,
 • każde z wybranych zdarzeń na kuponie ma dostępny do typowania kurs w ofercie przedmeczowej lub live.

Bardzo wygodny dla typerów jest fakt, że cashout w BETFAN jest dostępny bez żadnych ograniczeń. Nie musimy się więc obawiać, że jeśli danego dnia rozliczyliśmy jeden kupon przed czasem, to wszystkie pozostałe będą zamknięte dopiero po zakończeniu wszystkich typowanych zdarzeń. Nie ma też znaczenia, jakie sporty obstawiliśmy na kuponie, dla którego chcemy skorzystać z opcji cashout. Mogą się na nim znajdować wydarzenia z piłki nożnej, tenisa czy hokeja na lodzie, ale również e-sportu (TU więcej o esportowej ofercie BETFAN) czy darts. Podobnie BETFAN nie stawia żadnych ograniczeń odnośnie minimalnej stawki kuponu czy minimalnego kursu - dla każdej opcji będziemy mieć możliwość wcześniejszego rozliczenia.

Oczywiście cash-out w BETFAN online jest dostępny zarówno na witrynie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej. Nie ma więc znaczenia, czy swoje kupony bukmacherskie pojedyncze i akumulowane lubicie stawiać w domu, na desktopie czy laptopie, czy np. w drodze do pracy na komórce - możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu zawsze będzie dla Was dostępna.

Jak rozliczyć kupon w opcji cashout?

Jak skorzystać z cashoutu dla swojego kuponu bukmacherskiego online w BETFAN? To bardzo proste! Wystarczy śledzić przebieg spotkań, które wytypowaliśmy, i sprawdzać, jak rozwija się sytuacja. Jeśli któreś ze zdarzeń idzie nie po naszej myśli i obawiamy się przegranej, warto sprawdzić, jaką w danej chwili kwotę cashoutu oferuje BETFAN.

korzystam z cashout w betfan
Mam pełną kontrolę nad swoimi kuponami online

Ta kwota jest wyliczana na podstawie współczynnika, stawki kuponu oraz ustalonego przez bukmachera kursu. Jeśli proponowany przez bukmachera cashout wydaje się nam atrakcyjny, wystarczy kliknąć przycisk „wypłać” – wówczas kupon zostanie zamknięty, a ustalona kwota dopisana do naszego bankrollu. Pamiętajcie przy tym, że kliknięcie w ten button to zgoda na wykonanie usługi cashoutu bez możliwości cofnięcia tej decyzji, nie będziecie więc mogli wycofać się, jeśli ryzykowny mecz jednak zostanie rozegrany zgodnie z Waszym typem.

Cashout w BETFAN - regulamin promocji

Wszystkie ważne informacje dotyczące opcji Cashout oferowanej przez legalnego bukmachera BETFAN są ujęte w regulaminie promocji. I tak można z niego dowiedzieć się, że maksymalna kwota możliwa do wypłaty przy pomocy usługi Cashout wynosi 2279,99 zł. Promocja jest natomiast aktywna tylko w sytuacji, gdy kwota proponowanej wypłaty będzie w danym momencie wyższa od stawki kuponu.

Fragment regulaminu promocji cashout w BETFAN:

 1. Decyzja o skorzystaniu z usługi „Cashout” i wcześniejszym zamknięciu kuponu jest podejmowana przez użytkownika. Użytkownik poprzez kliknięcie przycisku „wypłać” zgadza się na wykonanie usługi oraz akceptuje brak możliwości cofnięcia tej decyzji. Skorzystanie z usługi każdorazowo wymaga zatwierdzenia przez Organizatora.
 2. Organizator zastrzega sobie do prawo do dowolnego ograniczania usługi „Cashout” do wybranych zdarzeń oraz zawartych kuponów.
 3. Usługa zostaje uznana za wykonaną w momencie otrzymania przez użytkownika komunikatu informującego o rozliczeniu kuponu.
 4. Do usługi Cashout zaliczają się wybrane przez organizatora zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo typu SOLO i AKO. (...)

Oczywiście w przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto zajrzeć na stronę bukmachera www.betfan.pl. Można tam znaleźć pełen regulamin promocji Cashout w Betfan i upewnić się co do szczegółowych zasad jej obowiązywania!

Inne promocje dla graczy w BETFAN

Betfan to legalny polski bukmacher, który przykłada olbrzymią wagę do różnorodności dostępnych w ofercie promocji. Bez względu na to, czy gracz decyduje się na obstawienie zakładu sportowego, zakładu na wydarzenia rozrywkowe czy zakładu e-sportowego lub typu z oferty na sporty wirtualne, możliwości urozmaicenia gry lub zwiększenia swoich szans na wygraną jest naprawdę sporo!

Chcecie przykładów? W ramach promocji MatchDay Boost BETFAN codziennie podwyższa kurs na najbardziej atrakcyjne zdarzenie, dzięki czemu możecie znacznie podnieść Waszą wygraną. Jest też - szczególnie lubiana przez typerów - gra bez podatku w BETFAN +14%, dzięki której codziennie, 24 godziny na dobę możecie stawiać kupony bukmacherskie za pełną stawkę.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie - premie finansowe dla typerów
Bonusy i promocje dla graczy w BETFAN online

A do tego liczne promocje okazjonalne z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń - zakłady bez ryzyka przegranej, freebety, podwyższone kursy. Trudno się dziwić, że BETFAN jest jednym z TOP bukmacherów w większości rankingów (sprawdź aktualne zestawienie buków online na lipiec 2020) i z powodzeniem konkuruje m.in. z Fortuną, STSem, Betclic czy forBET.

Kod do premii powitalnej BETFAN

BETFAN nie zapomina też o nowych graczach - typerzy, którzy dopiero rejestrują swoje BETkonto u tego buka, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnego zestawu premii powitalnych. Tzw. Pakiet Pudziana to bonus z mnożnikiem od trzech pierwszych wpłat, a do tego cashback 100 zł ze zwrotem na konto główne (bez warunków obrotowych). By zyskać dostęp do tych nagród finansowych, wystarczy zarejestrować profil typerski w BETFAN, wykorzystując przy tym kod LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w formularzu rejestracyjnym (więcej o kodzie do BETFAN).

Pamiętajcie, że najlepszy kod promocyjny LEGALSPORT działa też u innych buków online - z tym hasłem odbierzecie ponadstandardowe pakiety powitalne również w eWinner, TOTALbet i PZBuk, a także w Totolotku i LVBET.

FAQ – pytania o promocję Cashout w Betfan

Cashout to bardzo popularna wśród graczy promocja – nie może to dziwić, skoro daje tak liczne korzyści. Z tego powodu typerzy zadają nam na temat cashoutu w BETFAN wiele pytań. Zebraliśmy te pojawiające się najczęściej!

1. Po wybraniu opcji Cashout rozmyśliłem się i chciałbym poczekać na zakończenie zdarzeń z kuponu. Jak to zrobić?

Taka możliwość nie istnieje. Jeśli gracz kliknie przycisk „wypłać”, zgadza się na wykonanie usługi oraz akceptuje fakt, że decyzji tej nie można cofnąć.

2,. Czy inni bukmacherzy mają cashout?

Cashout jest jedną z najbardziej pożądanych przez graczy promocji, więc mają ją w ofercie również inni polscy legalni bukmacherzy. Możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu można znaleźć m.in. w STS-ie, firmie LVBET oraz u buka Fortuna.

3. Czy z opcji Cashout można skorzystać tylko raz?

Jak informuje BETFAN, każdy gracz może korzystać z opcji Cashout wiele razy – bukmacher udostępnia tę opcję w przypadku każdego kuponu, który spełnia warunki promocji.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Cashout w BETFAN
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.