sobota, 15 sierpnia 2020
Najnowsze: Man City vs Lyon. Typy, z kursami ponad 2.00, na ostatni mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów

BETFAN bonus na Puchar Polski

Mega promocja na rozgrywki Pucharu Polski w BETFAN online. Zakład bez ryzyka na PP ze zwrotem stawki przy nietrafionym kuponie.

Powitalny cashback 100 zł bez obrotu Zakład bez ryzyka na Puchar Polski w BETFAN z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus na finał PP w BETFAN
  1. Jak zagrać finał Pucharu Polski bez ryzyka
  2. Przykładowy kupon bez ryzyka na finał PP
  3. Jak obrócić bonus?
 2. Puchar Polski bez podatku
  1. Jak aktywować grę bez podatku?
 3. FAQ - pytania graczy op bonus na Puchar Polski w BETFAN
Extra premia na Puchar Polski w BETFAN online

Tegoroczna edycja Pucharu Polski jest dosyć specyficzna z wiadomych względów, ale to nie zmienia nastawienia fanów piłki nożnej i typerów. Każdy mecz ściąga przed ekrany telewizorów setki tysięcy widzów, a typy na finał Pucharu Polski lądują na wielu kuponach online.

puchar polski bez podatku
Gra za pełną stawkę 24/7 dla kuponów AKO3 z kursem min. 1.35

Zwłaszcza, że selekcje na Puchar Polski znajdziecie w ofercie każdego legalnego bukmachera internetowego w naszym kraju. Szeroką ofertę zakładów mają nie tylko operatorzy z TOP rankingu najlepszych buków online, jak STS, Fortuna, forBET czy LVBET - pełen wachlarz opcji do typowania dostępny jest też w PZBuk, Superbet, eWinner czy TOTALbet.

Wysokie kursy na mecze Pucharu PolskiGra bez podatku 24/7 bez żadnych limitówPowitalny pakiet 3100 PLN na piłkę nożną

Wysokie kursy na mecze Pucharu Polski
Gra bez podatku 24/7 bez żadnych limitów
Powitalny pakiet 3100 PLN na piłkę nożną

GRAJ w

Obstawianie tych rozgrywek jest szczególnie opłacalne u bukmachera BETFAN, który - oprócz rozbudowanego pakietu zakładów na finał Pucharu Polski - przygotował również zyskowną promocję, dzięki której finałowe zmagania można obstawiać bez ryzyka przegranej! Wystarczy na swój internetowy kupon SOLO lub AKO wrzucić dowolny typ na finał PP, by zagrać bez ryzyka nawet do 500 zł!

Bonus na finał PP w BETFAN

Extra premia finansowa na Puchar Polski w BETFAN skierowana jest do wszystkich aktywnych typerów, którzy posiadają profil do obstawiania u tego buka. Nie ma znaczenia, czy internetowe zakłady bukmacherskie w BETFAN obstawiasz na desktopie lub laptopie przez stronę internetową www.betfan.pl, czy też korzystasz z wygodnej aplikacji mobilnej do typowania na tablecie lub smartfonie - w obu przypadkach bonus na Puchar Polski jest dla Ciebie dostępny.

Cracovia pokona Lechię Gdańsk w finale PP?TAK: kurs 2.30 | NIE: kurs 3.25

Cracovia pokona Lechię Gdańsk w finale PP?
TAK: kurs 2.30 | NIE: kurs 3.25

TYPUJ w

Promocji nie trzeba w żaden sposób aktywować, nie jest też potrzebny kod promocyjny do jej uruchomienia (jeśli nie masz profilu gracza w BETFAN, potrzebujesz jedynie kodu LEGALSPORT do wykorzystania przy rejestracji - TU przeczytasz jak założyć BETkonto w 2 minuty). Jedyne co musisz zrobić, to postawić kupon internetowy, spełniający warunki regulaminowe promocji.

Jak zagrać finał Pucharu Polski bez ryzyka

By skorzystać z mega zyskownej akcji bonusowej BETFAN i postawić kupon online na finał Pucharu Polski bez ryzyka przegranej, wystarczy jedynie spełnić kilka prostych warunków. Otrzymasz zwrot stawki za kupon nawet do kwoty 500 zł, jeśli:

 • Postawisz zakład zawierający zdarzenie z finału Pucharu Polski w piłce nożnej,
 • Twój kupon okaże się przegrany jedynie przez przegrane zdarzenie Pucharu Polski
 • Na kuponie nie będzie zdarzeń anulowanych,
 • Wszystkie zdarzenia zostaną rozliczone do 24.07.2020 23:59,
 • Stawka kuponu wyniesie minimum 20 PLN, a maksymalnie 500 PLN,
 • Zdarzenie z finału Pucharu Polski będzie miało minimalny kurs na poziomie 1.50 lub wyższym.

Zwrot stawki otrzymamy za pierwszy przegrany kupon, spełniający warunki promocji. Jeśli więc nasz kupon okaże się nietrafiony, to na saldo bonusowe otrzymamy 10% stawki bonusu. Jeśli postawimy zakłąd za minimalną kwotę 20 zł, to na saldo bonusowe otrzymamy 2 zł, a maksymalny bonus do gry od BETFAN wynosi 50 PLN (klient otrzyma 50 PLN przy wartości zakładu 500 PLN).

BETFAN premia finansowa na finał Pucharu Polski - warunki odbioru
Bonus na finał PP w BETFAN - jak odebrać

Co ważne, po dokonaniu wymaganego obrotu na saldzie bonusowym nasza wygrana mnożona jest x10. Jeśli więc po obrocie bonusem na saldzie bonusowym będziemy mieć 20 zł, to na saldzie głównym wyląduje 200 zł. Jeśli zaś kupony zaliczające się do obrotu przyniosą nam wygraną w łącznej wysokości 70 zł, to na saldo główne otrzymamy aż 700 zł. Maksymalna wartość kwoty przeniesienia na saldo główne ograniczona jest do kwoty 3000 PLN.

Pamiętajcie też, że z promocji wyłączone są zakłady systemowe, zakłady zawierane za środki bonusowe (Wasz kupon bez ryzyka na finał Pucharu Polski musicie postawić za środki z salda głównego), a także zakłady z oferty kursowej MATCHDAY BOOST oraz zakłady biorące udział w powitalnej promocji Zakład Bez Ryzyka. Dodatkowo kupony wypłacone za pomocą funkcji cashout nie są uwzględniane do promocji.

W przypadku nietrafionego kuponu, nasz bonus zostanie dopisany do Salda Bonusowego w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Przyznany bonus zostaje aktywowany automatycznie, w przypadku, gdy nie posiadamy innego aktywnego bonusu na swoim profilu. W przypadku trafienia bonusu do Kolejki Oczekujących, znajdującej się w Profilu Klienta, musimy go aktywować w ciągu 7 dni od dnia przyznania.

Przykładowy kupon bez ryzyka na finał PP

Nie macie pomysłu, jaki kupon online przygotować, by spełniał on warunki regulaminowe promocji i byście mogli zagrać go bez ryzyka przegranej? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przykładowy kupon AKO, który może być puszczony w ramach premii pucharowej BETFAN.

Zakłady bukmacherskie BETFAN
Kupon bez ryzyka na finał Pucharu Polski:
Cracovia vs Lechia Gdańsk, PP, typ 1, kurs - 2.30
Crystan Palace vs Tottenham, Premier League, typ 2, kurs - 1.54
Arsenal vs Watford, Premier League, typ 1, kurs - 1.91
Genoa vs Inter Mediolan, Serie A, typ 2, kurs - 1.67
-------------------------------
Kurs całkowity kuponu: 25.19 | Stawka kuponu: 200 PLN
Ewentualna wygrana: 5 038 PLN
BETFAN rejestracja online

Nasz kupon składa się z czterech tzw. pewniaków z niskimi kursami, wśród których umieściliśmy typ na zwycięstwo Cracovii w finale Pucharu Polski. Dzięki całkiem wysokiej stawce (200 zł) wygrana z naszego kuponu może wynieść, zwłaszcza że kupon kwalifikuje się również do gry bez podatku. A jeśli nasz typ na finał PP okaże się nietrafiony, BETFAN zwróci nam stawkę na saldo bonusowe.

Jak obrócić bonus?

W celu przeniesienia środków z salda bonusowego na konto główne musimy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony z co najmniej dwoma wydarzeniami po minimalnym kursie pojedynczego równym 1.45. Oznacza to, że jeśli postawiliśmy nasz zakład bez ryzyka za 200 zł i okazał się on przegrany, BETFAN dopisze do naszego salda bonusowego 20 zł, a my musimy obrócić tą kwotą trzykrotnie - musimy więc postawić zakłady bukmacherskie AKO2+ na co najmniej 60 zł.

Puchar Polski bez ryzyka przegranej w BETFAN online

W przypadku gdy zakład zawarty z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot stawki, wówczas kwota „bonusu do gry” zostanie nam zwrócona na saldo bonusowe z możliwością ponownej gry. Pamiętajcie przy tym, że do warunków obrotowych bonusem nie będą zaliczane kupony zawierające w wyniku rozliczenia zdarzenia z kursem 1,00.

Zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozliczenia jest późniejsza niż data ważności naszego bonusu, a dodatkowo warto pamiętać, że termin ważności bonusu wynosi 30 dni i jest liczony od momentu aktywacji. Po tym terminie niewykorzystane środki z salda bonusowego podlegają wyzerowaniu.

Pamiętajcie też, że przy przenoszeniu środków z salda bonusowego na główne, BETFAN przyznaje nam mnożnik wygranej x10!

Puchar Polski bez podatku

Dedykowana promocja na finał Pucharu Polski to tylko jeden z extra benefitów finansowych, z których możecie korzystać w BETFAN podczas obstawiania tych rozgrywek. Mecze Pucharu Polski warto również obstawiać bez podatku - a zakłady bukmacherskie bez podatku w BETFAN są dostępne każdego dnia, bez żadnych ograniczeń i na wszystkie sporty. Możecie więc za pełną stawkę grać nie tylko piłkę nożną, ale też e-sport, koszykówkę, tenis czy sporty wirtualne.

Zakłady Bukmacherskie bez podatku na PP w BETFAN
W BETFAN mecze Pucharu Polski można typować bez podatku

Co ważne, gra bez podatku w BETFAN ma bardzo proste warunki regulaminowe - wystarczy wrzucić na kupon co najmniej trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.35. A ponieważ takich typów w meczach Pucharu Polski nie brakuje, kupony za pełną stawkę możecie grać każdego dnia w dowolnej ilości!

Jak aktywować grę bez podatku?

By korzystać z zakładów bukmacherskich bez podatku oraz wszystkich bonusów i nagród finansowych w BETFAN, musicie tylko posiadać aktywny profil typerski u tego buka. Przy rejestracji pamiętajcie o użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT - z tym kodem zyskacie dostęp do wszystkich bonusów i będziecie mogli typować Puchar Polski bez podatku, ale też odbierzecie mega zestaw premii powitalnych na nowe konto (więcej o korzyściach z kodu do BETFAN).

Dlaczego kod LEGALSPORT jest najlepszy? Bo działa nie tylko w BETFAN, ale u każdego innego koncesjonowanego bukmachera online w Polsce. Nie ma więc znaczenia, czy mecze Pucharu Polski chcecie typować w Totolotku, eWinner, TOTALbet czy eToto - u każdego buka z naszym kodem zgarniecie ponadstandardowe bonusy powitalne (porównaj bukmacherskie pakiety na start), co da Wam jeszcze więcej kasy na obstawianie meczów Pucharu Polski.

FAQ - pytania graczy op bonus na Puchar Polski w BETFAN

Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania, dotyczące bonusu BETFAN na Puchar Polski.

1. BETFAN bonus na Puchar Polski - czy warto odebrać?

Tak, polecamy odbiór nagrody finansowej BETFAN na finał PP. Jest to bardzo korzystny zakład bez ryzyka przegranej aż do kwoty 500 zł, dodatkowo opatrzony łatwymi do realizacji warunkami regulaminowymi.

2. Jak zagrać kupon na PP bez ryzyka?

Wystarczy spełnić zasady promocji, a więc przygotować kupon SOLO lub AKO, na którym będzie co najmniej jedno wydarzenie z finału Pucharu Polski z minimalnym kursem 1.50. Taki kupon możemy postawić za kwotę od 20 zł 500 zł, a jeśli okaże się nietrafiony, BETFAN zwróci nam 10% stawki na saldo bonusowe z mnożnikiem 10x przy przenoszeniu wygranych na saldo główne.

3. Czy BETFAN ma dobre kursy na Puchar Polski?

Tak, w BETFAN Zakłady Bukmacherskie znajdziemy naprawdę korzystne współczynniki na selekcje w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Co więcej, znajdziemy też bardzo rozbudowaną ofertę typów i podtypów, dzięki czemu każdy gracz bez trudu przygotuje internetowy kupon na Puchar Polski.

4. Czy inni bukmacherzy też mają promocje na Puchar Polski?

Tak, rozgrywki Pucharu Polski, a zwłaszcza mecz finałowy, to wydarzenie, obok którego wiarygodni bukmacherzy online nie mogą przejść obojętnie. Przygotowują więc dla typerów atrakcyjne premie finansowe w postaci freebetów bez depozytu, zakładów bez ryzyka przegranej czy podwyższonych kursów na mecz. Takich promocji szukaj np. w Fortunie, Totolotku, forBET czy PZBuk.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

BETFAN bonus na Puchar Polski
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.