piątek, 25 września 2020
Najnowsze: Bonus urodzinowy w eWinner

Bonus dla kibiców w LVBET

Extra kasa za karnet piłkarski w LVBET Zakłady Bukmacherskie. Mega bonus 50 PLN na dowolne internetowe kupony SOLO i AKO.

Kod do bonusów za karnet w LVBET Extra 50 PLN za karnety Wisły, Widzewa i Stali
Spis treści
Rozwiń
 1. LVBET bonus za karnet – jak odebrać?
  1. Bonus dla kibica - zasady promocji
  2. Jak obrócić bonus dla kibiców w LVBET?
 2. Bonus dla kibica - regulamin
 3. Inne promocje dla graczy w LV BET
  1. Pakiet powitalny 3353 PLN
 4. FAQ – pytania o bonus dla kibiców w LVBET
LVBET - bonus za karnet dla graczy u legalnego bukmachera

Znowelizowana ustawa hazardowa z 2017 r. umożliwiła legalnym bukmacherom, posiadającym licencję Ministerstwa Finansów sponsorowanie drużyn, zawodników czy rozgrywek sportowych. W zamian bukmacherzy mogą np. eksponować swoje logotypy na koszulkach zespołów czy bandach reklamowych.

freebet 20 pln na futbol
Powitalny darmowy zakład na piłkę nożną z kodem LEGALSPORT

Legalny bukmacher internetowy LVBET skorzystał z tej opcji i objęła swoim wsparciem finansowym kilka drużyn piłki nożnej. Jest m.in. sponsorem głównym Wisły Kraków oraz sponsorem oficjalnym Widzewa Łódź i Stali Mielec. Dla kibiców tych zespołów, którzy kupili karnet na mecze swoich drużyn, przeznaczony jest specjalny bonus od LVBET.

LVBET bonus za karnet – jak odebrać?

Bonus za karnet od LVBET przeznaczony jest dla kibiców Wisły Kraków, Widzewa Łódź i Stali Mielec, którzy posiadają imienny karnet na spotkania tych zespołów w aktualnym sezonie meczowym. Potwierdzenie posiadania takiego karnetu premiowane jest przez bukmachera specjalnym bonusem dla kibica - jest to premia finansowa w wysokości 50 PLN.

Wysokie kursy na spotkania polskiej piłki nożnejLVBET - aktywny sponsor polskiego sportuPromocje i bonusy dla nowych i stałych graczy

Wysokie kursy na spotkania polskiej piłki nożnej
LVBET - aktywny sponsor polskiego sportu
Promocje i bonusy dla nowych i stałych graczy

TYPUJ w

Aby otrzymać bonus dla kibica 50 zł od LVBET, wystarczy wysłać zdjęcie swojego karnetu imiennego na rozgrywki Wisły, Widzewa lub Stali na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Karnet Wisła Kraków / Widzew Łódź / Stal Mielec”. Po weryfikacji karnetu do naszego salda bonusowego zostanie przepisana nagroda od bukmachera.

Bonus dla kibica - zasady promocji

Promocja dla kibiców u koncesjonowanego bukmachera internetowego LVBET dotyczy zarówno karnetów na rundę jesienną, rundę wiosenną, jak i karnetów na cały sezon. Co ważne, na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu meczowego. Warto również dodać, że premia finansowa za karnet piłkarski w LVBET przysługuje tylko tym graczom, którzy przeszli pełną rejestrację profilu typerskiego, a ich konto zostało w pełni zweryfikowane. Skrócona rejestracja bez dowodu nie uprawnia do otrzymania bonusu.

Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48 godzin - w w tym czasie środki bonusowe zostaną dodane do naszego konta użytkownika. Przyznana gratyfikacja finansowa za karnet pojawi się na naszym saldzie bonusowym i będzie ważna przez 30 dni od momentu przyznania.

Jak obrócić bonus dla kibiców w LVBET?

Zgodnie z zasadami promocji, przyznany bonus 50 zł podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75 – wymagania te spełniają kupony SOLO i AKO zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.

chcę odebrać bonus za karnet
Posiadam karnet piłkarski i chcę zgarnąć extra premię 50 PLN

Oczywiście dokonując wymaganego regulaminem obrotu bonusem możemy obstawiać dowolne mecze - nie tylko spotkania drużyn, na które posiadamy karnet - oraz dowolne dyscypliny sportowe. Nie musimy ograniczać się tylko do piłki nożnej - na nasze internetowe kupony możemy wrzucać też selekcje na hokej na lodzie, koszykówkę, tenis czy nawet e-sport (TU więcej o e-sportowej ofercie LVBET). Warto przy tym pamiętać, że zakłady na sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.

Ważne jest również to, że do obrotu bonusem nie zaliczają się internetowe kupony bukmacherskie, postawione w ramach innej promocji. Jeśli więc zagraliśmy kupon, za który otrzymaliśmy specjalną premię w ramach bonusu Multikozak, to taki kupon nie zakwalifikuje się do obrotu bonusem za karnet.

Bonus dla kibica - regulamin

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych promocji bukmacherskich u zaufanego buka LVBET, również i bonus dla kibica posiada bardzo proste warunki regulaminowe. Każdy z trzech bonusów posiada niemal identyczne brzmienie - dla przykładu zamieszczamy dla Was regulamin promocji dotyczącej bonusu za karnet Wisły Kraków.

 1. Czas trwania promocji: aktualny sezon meczowy.
 2. Każdy użytkownik LV BET może otrzymać 50 PLN bonusu, po wysłaniu zdjęcia swojego karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w aktualnym sezonie. Zdjęcie należy wysłać na adres promocje@lvbet.pl, w tytule wpisując Karnet Wisła Kraków.
 3. Bonus 50 PLN będzie ważny 30 dni.
 4. Przyznany bonus 50 PLN podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
 5. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady kombi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 6. Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
 7. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu.
 8. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 9. Bonus 50 PLN nie może być użyty w połączeniu z żadną inna promocją.
 10. Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48h. Również w tym czasie środki bonusowe zostaną dodane do konta użytkownika.
 11. Promocja 50 PLN skierowana jest wyłącznie do posiadaczy karnetu imiennego na rozgrywki Wisły Kraków w aktualnym sezonie. Promocja dotyczy zarówno karnetów na rundę jesienną, rundę wiosenną oraz karnetów na cały sezon.
 12. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 13. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
 14. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Inne promocje dla graczy w LV BET

Bonus dla kibiców Wisły, Widzewa i Stali nie jest oczywiście jedyną promocją, przygotowaną dla graczy przez firmę bukmacherską LVBET. Ten bukmacher znany jest z niezwykle rozbudowanego systemu bonusowego, który obejmuje zarówno stałe premie dla regularnych typerów, jak i bonusy okazjonalne, aktywowane na najważniejsze sportowe wydarzenia (np. bonus bukmacherski na Ekstraklasę, premia na Ligę Mistrzów, promocja na skoki narciarskie).

Typerzy LVBET bardzo chętnie korzystają również z promocji Multikozak – polega ona na tym, że operator podnosi kwotę ewentualnej wygranej w zależności od tego, ile zdarzeń znajduje się na kuponie. Jeśli na kuponie znajdują się 4 selekcje, wygrana zostaje podwyższona o 7,5%, jeśli 5 zdarzeń – zwiększa się o 10% i tak dalej, aż do kuponów z ośmioma zdarzeniami i wygraną wyższą o 25%.

korzystam z mega promocji lvbet
Multikozak | Bezpieczny Kupon 5+ | Bonus za karnet | Freebet

Dużym zainteresowaniem graczy cieszy się też promocja Bezpieczny Kupon 5+. Aby z niej skorzystać, należy postawić kupon składający się z co najmniej pięciu zdarzeń. Jeśli jedno z nich okaże się nietrafione, LVBET zwraca stawkę kuponu w formie bonusu na konto gracza – zwrot może wynieść maksymalnie 50 zł. W danym tygodniu pod uwagę brany jest tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji.

To tylko wycinek oferty promocyjnej LVBET - nie dziwi więc, że ten bukmacher cieszy się od lat świetnymi opiniami typerów, a do tego regularnie zajmuje wysokie lokaty w rankingu najlepszych bukmacherów (TU aktualne zestawienie operatorów bukmacherskich online na 2020), obok forBET, PZBuk, Superbet czy eWinner.

Pakiet powitalny 3353 PLN

Firma bukmacherska LVBET może pochwalić się także jednym z najciekawszych na rynku bonusów powitalnych (TU porównanie), czyli premii dla nowych graczy, zakładających na stronie operatora konto. Może on wynieść nawet 3333 zł – w skład tej kwoty wchodzi do 2000 zł przy pierwszej wpłacie, do 1000 zł przy drugim depozycie (tzw. bonusy z mnożnikiem) oraz zakład bez ryzyka 333 zł.

Darmowy zakład bukmacherski na nowe konto typerskie w LVBET
Freebet 20 PLN na start w LVBET z kodem LEGALSPORT

Aby otrzymać najlepszy pakiet powitalnych premii finansowych od LVBET, bonus na start od LV BET, wystarczy podczas aktywacji profilu bukmacherskiego (sprawdź jak się zarejestrować w LVBET) podać kod bonusowy LEGALSPORT. Z tym kodem,oprócz standardowego pakietu 3333 zł, otrzymamy dodatkowo darmowy zakład 20 zł bez depozytu, dzięki któremu swój pierwszy kupon internetowy w LVBET będziemy mogli postawić za kasę bukmachera, a więc bez żadnego ryzyka!

FAQ – pytania o bonus dla kibiców w LVBET

Bonus dla kibiców od LVBET cieszy się popularnością wśród graczy, co objawia się m.in. tym, że wysyłacie nam, na temat tej promnocji sporo pytań. Zebraliśmy te najczęściej powtarzające się w jednym miejscu i postanowiliśmy udzielić na nie odpowiedzi!

1. Mam dwa karnety na mecze Widzewa Łódź w aktualnym sezonie. Czy mogę otrzymać dwa bonusy 50 zł od LVBET?

Nie, nie jest to możliwe. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus za karnet w trakcie jednego sezonu.

2. Wysłałem zdjęcie swojego karnetu na wskazany adres. Minęło kilka godzin i nadal nie mam na koncie bonusu. Co robić?

W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać na przyznanie bonusu. Weryfikacja karnetu potrwać może do 48 godzin.

3. Czy inni bukmacherzy mają promocje dla kibiców?

Bonusy premiujące karnety sportowe nie są jeszcze bardzo popularne wśród legalnych bukmacherów. Oprócz LVBET, taką promocję znajdziemy jeszcze tylko w forBET, który nagradza bonusem 20 zł lub 50 zł karty kibica ŁKSu.

Analogicznej promocji nie znajdziemy natomiast na razie ani w STS czy Fortunie, ani w TOTALbet, BETFAN ani Superbet. Nie jest jednak wykluczone, że ci operatorzy, którzy również aktywnie wspierają polski sport, również zdecydują się na promocję tego typu.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus dla kibiców w LVBET
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.