sobota, 15 sierpnia 2020
Najnowsze: Man City vs Lyon. Typy, z kursami ponad 2.00, na ostatni mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów

Bonus urodzinowy w Betclic

Bukmacher Betclic oferuje swoim klientom, w ramach promocji tymczasowej, bonus urodzinowy. Z tej akcji może skorzystać każdy typer!

Nagroda finansowa w BETCLIC - nawet 2000 zł Freebet dla każdego! Wymagana rejestracja z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Specjalny bonus na urodziny Betclic
  1. Jak odebrać premię 2000 zł?
  2. Kwoty darmowych bonusów
  3. Kto może odebrać bonus?
  4. Kiedy otrzymam bonus urodzinowy?
  5. Obrót bonusem do wypłaty
 2. Warunki i regulamin promocji urodzinowej Betclic
 3. Bonusy komplementarne
 4. Jaki bukmacher daje jeszcze bonus na urodziny?
 5. FAQ: Pytania graczy o bonus urodzinowy w Betclic
Bonus bukmacherski od bukmachera Betclic Zakłady Bukmacherskie na urodziny. Max. 2000 zł.
Bonus urodzinowy Betclic

Jakie bonusy można zgarnąć na urodziny tego buka? Kwoty bonusu urodzinowego są zróżnicowane, ale każdy obstawiający bez wyjątku coś otrzyma. Może to być 5 zł/10 zł/20 zł/50 zł/100 zł lub nawet 2000 zł.

freebet urodzinowy betclic
Zakładam nowe konto i zgarniam dodatkowy bonus do 2000 zł

Co prawa tylko jeden gracz otrzyma najwyższy bonus 2000 zł, ale mimo wszystko warto skorzystać z tej promocji. Dlaczego warto odebrać bonus urodzinowy od Betclic Zakłady Bukmacherskie? Powód jest bardzo prosty. Bonus urodzinowy to tylko promocja dodatkowa. Oznacza to, że łączy się ona z bonusem powitalnym na start z naszym kodem [ LEGALSPORTPL ] w wysokości 550 zł. Przypominamy, że u tego operatora na start zgarnia się cashback bez ryzyka utraty własnego kapitału.

Poza tym dodatkowy freebet, nawet w wysokości 10 zł czy 50 zł, zawsze się przyda. Tym bardziej że oferta zakładów bukmacherskich w Betclic jest naprawdę bardzo bogata i sprzyjająca graczowi. W efekcie znajdziecie w niej mnóstwo atrakcyjnych kursów na pewne typy czy valuebety, które wzbogacą Wasz bankroll na kolejne kupony online. U żadnego innego buka jak STS czy Fortuna tego nie ma, więc warto wykorzystać okazję i postawić darmowe zakłady sportowe na esport czy piłkę nożną.

Specjalny bonus na urodziny Betclic

Promocja okazjonalna, czy jak ktoś woli tymczasowa, na urodziny w Betclic Zakłady Bukmacherskie to idealna okazja do tego, aby przetestować za darmo usługi tego legalnego i cenionego bukmachera. Warto więc od podstaw omówić tę akcję marketingową dla nowych klientów. Mija dokładnie rok, od kiedy bukmacher jest z nami. Z tej okazji postanowił dać Wam prezent Birthday Bonus! Dołączcie do Betclic i świętujcie razem ze wszystkimi fanami zakładów bukmacherskich tego renomowanego buka.

Jak odebrać premię 2000 zł?

Odbiór urodzinowego bonusu bukmacherskiego w Betclic jest bardzo prosty i intuicyjny. Żeby skorzystać z tej promocji, należy zalogować się na prywatny profil użytkownika (za pomocą loginu i hasła podanego podczas rejestracji). Następnie należy przejść do działu z promocjami i potwierdzić odbiór darmowego bonusupodobnie jak podczas Bonusmanii [ zobacz więcej info ].

REJESTRACJA W BETCLIC
Konto potrzebne do promocji urodzinowej dla nowych typerów
Bonus bez depozytu - w Betclic z kodem promocyjnym od 5 zł do 2000 zł
Birthday Bonus - urodzinowa premia Betclic

Kwoty darmowych bonusów

Prezenty pieniężne zostaną przyznane graczom w ilościach i kwotach podanych poniżej. Jeden gracz otrzyma 2000 zł, 20 graczy otrzyma kasę na darmowe zakłady bukmacherskie w kwocie 100 zł. Pozostałe parametry dotyczą 50 graczy z których każdy dostanie na obstawianie bonus za 50 zł, 200 graczy otrzyma 20 zł, 400 graczom przyznane będzie 10 a wszyscy pozostali zobaczą na swoim koncie nagrodę do akceptacji (trzeba zaznaczyć Chcę odebrać bonus) w wysokości 5 zł.

Jaki freebet zostanie przyznany graczom od Betclic
Premie dla graczy - urodzinowa kasa od Betclic

Przypominamy, że przed aktywacją internetowego bonusu urodzinowego trzeba przeprowadzić rejestrację konta do typowania w Betclic z naszym ekskluzywnym kodem promocyjno-afiliacyjnym [ LEGALSPORTPL ] i wpłacić pierwszy depozyt na saldo główne (finansowe, nie bonusowe).

Ile wpłacić za pierwszym razem? Patrząc na czyste statystyki, gracze obstawiający zakłady sportowe najczęściej za pierwszym razem wpłacają między 100 zł a 200 zł. Następnie wszystko wykorzystują na pierwszy zakład, który w Betclic jest ubezpieczony na wypadek przegranej. Jak nie trafisz, bukmacher oddaje pieniądze.

Kto może odebrać bonus?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich nowych klientów, którzy w dniach od 10 do 16 lipca założą indywidualny profil typera w Betclic Zakłady Bukmacherskie, a następnie zrealizują swój pierwszy depozyt. Pierwszą wpłatę za premierowym razem najlepiej wykonać za pomocą opcji BLIK lub za pośrednictwem karty kredytowej czy debetowej VISA/MasterCard. Wówczas gotówka w mgnieniu oka pojawi się na Waszym koncie. A to oznacza, że pierwszy kupon na stronie internetowej www.betclic.pl lub na aplikacji na Androida czy iOS postawicie bez zbędnego czekania.

Kiedy otrzymam bonus urodzinowy?

Każdy obstawiający, który wziął udział w promocji na urodziny Betclic, swój bonus specjalny otrzyma najwcześniej 17.07.2020 o godz. 18:00. I w tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podkreślić, że darmową kasę na saldo otrzymają ci obstawiający, którzy wcześniej potwierdzili swój udział w promocji! Jeżeli nie wiecie, jak aktywować bonus, to więcej informacji znajdziecie w pierwszym punkcie tej sekcji.

Obrót bonusem do wypłaty

Warunki obrotu tej urodzinowej promocji są bardzo klarowne. Aby wszystkie środki z salda bonusowego mogły zostać wypłacone na konto bankowe, należy je najpierw 6-krotnie obrócić po kursie minimalnym 3,00. Na obrót każdy gracz ma 30 dni, od daty zatwierdzenia bonusu na koncie użytkownika.

BONUS URODZINOWY BETCLIC - MAX. 2000 złW ramach obrotu można zawierać dowolne kuponyNasza rekomendacja: zakład AKO z 5 typami + 1 na 1X2

BONUS URODZINOWY BETCLIC - MAX. 2000 zł
W ramach obrotu można zawierać dowolne kupony
Nasza rekomendacja: zakład AKO z 5 typami + 1 na 1X2

ODBIERAM w

Jakie kupony bukmacherskie wliczają się do udziału w obrocie? Można zawierać dowolne kupony, ale trzeba pamiętać, że zakład musi zawierać minimum jedno zdarzenie z dwoma możliwymi rozstrzygnięciami. Do grona takich typów zaliczają się na przykład 12 w koszykówce lub siatkówce lub 1X2 w piłce nożnej czy hokeju na lodzie.

Warunki i regulamin promocji urodzinowej Betclic

1. Poniższe Warunki korzystania z usługi należy czytać w połączeniu z Ogólnymi Warunkami zakładów bukmacherskich.
2. Aby wziąć udział w promocji Użytkownik musi zarejestrować konto w Betclic między 10.07.2020 r.
12:00 a 16.07.2020 r. 23:59 CEST i złożyć w tym czasie swój pierwszy depozyt. Następnie Użytkownik musi zalogować się na swoje konto i potwierdzić bonus przez kliknięcie w dedykowany przycisk, który pojawi się na ekranie między 17.07.2020 r. g. 18:00 a 23.07.2020 r. g. 23:59.

Ekskluzywny kod promocyjny na banerze do Betclic Zakłady Bukmacherskie. Max. bonus z kodem


3. Promocja obowiązuje w Betclic od 10.07.2020 r. 12:00 CEST do 23.07.2020 r. 23:59 CEST.
4. Użytkownicy mają czas na zatwierdzenie bonusu od 17.07.2020 r. do 23.07.2020 r g. 23:59
5. Każdy Użytkownik może zatwierdzić i otrzymać tylko jeden bonus.
6. Po otrzymaniu bonusu Użytkownik ma 7 dni aby rozpocząć obrót bonusem.
7. Aby zostać wypłacone, bonusy muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 3.00 w ciągu 30 dni od daty zatwierdzenia bonusu na koncie gracza. Zakłady zawarte w celu spełniania warunków obrotu muszą zawierać min. 1 wydarzenie z dwoma możliwymi rozstrzygnięciami (np. 12 lub 1x2) na dowolne dyscypliny sportowe.
8. Bonusy zostaną przyznane najwcześniej 17.07.2020 o godz. 18:00 (po uprzednim potwierdzeniu bonusu na koncie Użytkownika).
9. Do uzyskania bonusu jest wymagane posiadanie aktywnego konta oraz wpłacenie depozytu.
10. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane (przed jego pełnym obrotem albo przed spełnieniem wymogów obrotu) w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu Klient zleci wypłatę środków ze swojego konta w Betclic.
11. Zakłady rozliczone przy użyciu funkcji Cashout nie będą wliczać się do obrotu bonusem.
12. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.
13. Decyzja zakładów bukmacherskich Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Bonusy komplementarne

W Betclic trwa ciągła akcja promocyjna, poza urodzinowym freebetem są inne benefity bukmacherskie. Gracze mają do dyspozycji zarówno Jackpot (podobny do tego co jest w Totalbet), jak i Boost - mega wysokie kursy na finały Ligi Mistrzów, lig krajowych czy najciekawsze spotkania MMA, tenisowe czy piłkarskie. Liga Betclic uzupełnia portfolio nagród, w tym także okazjonalny freebet na dowolne zakłady bukmacherskie.

550 zł na start + freebet urodzinowy
Wykorzystaj okazję - użyj kod i zarejestruj nowe konto

Ponieważ Betclic należy do TOP bukmacherów z rankingu (co oznacza, że jest jednym z najlepszych polskich bukmacherów internetowych), warto pomyśleć o rejestracji konta. Przypominamy, że w promocji do rejestracji używa się promocyjny kod, za który jest 50 zł więcej kasy. Bonus powitalny bez ryzyka wynosi wtedy 550 zł, a kod do tej finansowej nagrody to LEGALSPORTPL lub LEGALSPORT jak bonus od razu chcesz wypłacić na swoje konto (brak wymogu obrotu).

Nie wiesz jakie zakłady i co obstawiać w Betclic? Kliknij w link i zobacz poradnik dla nowego typera.

Jaki bukmacher daje jeszcze bonus na urodziny?

Freebety okolicznościowe - na urodziny gracz i na urodziny bukmachera są trwale wpisane do grafiku promocji. Taką specjalną nagrodę w postaci prezentu urodzinowego przygotował także forBET oraz Totalbet. Pierwszy bonus jest przyznawany w kwocie 20 zł, natomiast drugi wymieniony bukmacher ustalił wysokość prezentu na okoliczność świętowania urodzin w wysokości 10 zł.

FAQ: Pytania graczy o bonus urodzinowy w Betclic

W tej sekcji zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania o bonusie urodzinowym Betclic. Żeby ułatwić Wam poszukiwanie informacji na jego temat, do każdego zapytania dorzuciliśmy krótką odpowiedź.

1. Czy Betclic ma bonus urodzinowy?

Tak. Bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie bonus na urodziny. Maksymalny bonus to 2000 zł i można go uzyskać po bezpłatnej rejestracji z naszym kodem LEGALSPORTPL i wpłacie pierwszego depozytu na saldo główne. Co więcej, promocja urodzinowa łączy się z bonusem na start w wysokości 550 zł.

2. Czy warto skorzystać z urodzinowego bonusu od Betclic Zakłady Bukmacherskie?

Tak, warto odebrać bonus urodzinowy od Betclic. Dzięki tej promocji można zgarnąć darmowy freebet na zakłady bukmacherskie. Jest kilka progów freebetów. Otrzymać można na przykład freebet 50 zł, freebet 100 zł czy też freebet 2000 zł!

3. Dla kogo bonus urodzinowy od Betclic? Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji na urodziny mogą skorzystać wszyscy nowi klienci, którzy w dniach od 10 do 16 lipca zarejestrują się za darmo w Betclic Zakłady Bukmacherskie, a następnie zrealizują swój pierwszy depozyt i potwierdzą udział w akcji bonusowej. 

4. Czy bonus urodzinowy trzeba obracać?

Tak - promocja urodzinowa od Betclic Zakłady Bukmacherskie jest obłożona warunkami obrotu. Żeby wypłacić kasę z salda bonusowego i przelać gotówkę na swoje konto bankowe, należy najpierw 6-krotnie obrócić bonus (6x) po kursie minimalnym 3,00.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Bonus urodzinowy w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.