środa, 2 grudnia 2020
Najnowsze: Manchester United - PSG: typy, kursy, bonusy

Freebet na Ekstraklasę: 25 zł za mecz Legia - Lech

Darmowy zakład 25 PLN od forBET Zakłady Bukmacherskie. Jak odebrać extra freebet 25 PLN na typowanie spotkań towarzyskich online?

Kod do bonusów na Ekstraklasę MaxiZysk | Zakłady bez ryzyka | Gra bez podatku - dostępne z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Freebet na Ekstraklasę od forBET - jak odebrać bonus
  1. Jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak obrócić bonus 25 PLN od forBET?
 2. 25 PLN na mecze towarzyskie - regulamin promocji
 3. Piłkarskie bonusy forBET
  1. Premia powitalna na Ekstraklasę
 4. FAQ - pytania graczy o freebet 25 PLN forBET
Darmowy zakład od forBET za typowanie meczu Legia vs Lech

Polskie "El Clasico" - tak można określić hitowy mecz pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań.

Ekstraklasa bez ryzyka
Darmowy zakład 100 PLN na nowe konto w forBET online

Przed Wojskowymi stoi nie lada wyzwanie, nie dość, że ich skład jest okrojony przez kontuzje, to na Łazienkowską przyjeżdża największy rywal, który w czwartek odniósł  zdecydowane zwycięstwo w Lidze Europy. Mimo to legalni bukmacherzy - nie tylko forBET, ale też STS, Fortuna, TOTALbet czy Superbet - nie przekreślają Legii, dając jej całkiem spore szanse na wygranie tego meczu.

Wysokie kursy bukmacherskie na EkstraklasęMega pakiet powitalny 2410 PLN na nowe kontoPiłkarskie promocje + mnożnik wygranej MaxiZysk

Wysokie kursy bukmacherskie na Ekstraklasę
Mega pakiet powitalny 2410 PLN na nowe konto
Piłkarskie promocje + mnożnik wygranej MaxiZysk

GRAJ w

Każdy z koncesjonowanych operatorów bukmacherskich (TU ranking bukmacherów online na 2020) przygotował dla graczy atrakcyjne współczynniki na to hitowe spotkanie, wielu też kusi atrakcyjnymi bonusami i promocjami. Świetną akcję premiową za typowanie meczu Legia vs Lech ma też dla graczy legalny bukmacher forBET. Za wrzucenie na kupon zakładu 1x2 na to spotkanie można zgarnąć darmowy zakład bukmacherski na 25 PLN!

Freebet na Ekstraklasę od forBET - jak odebrać bonus

By skorzystać z super promocji na darmowy zakład bukmacherski w forBET, należy przede wszystkim posiadać aktywny profil do obstawiania u tego buka. Z promocji skorzystać można zarówno przez przejrzystą witrynę internetową, dostępną pod adresem www.iforbet.pl, jak i grając w intuicyjnej aplikacji mobilnej operatora.

Typy na mecz Legia vs Lech w forBET - oferta kursowa bukmachera
Kursy w zakładzie Legia vs Lech - oferta forBET

Darmowy zakład 25 PLN można odebrać, obstawiając w czasie trwania promocji spotkanie Legia vs Lech w ramach polskiej Ekstraklasy. Nie ma znaczenia, czy nasz kupon okaże się trafiony czy nie - sam fakt zagrania zakładu, który spełnia warunki promocji, uprawnia nas do odbioru freebetu bez wpłaty w wysokości 25 zł.

Jakie kupony biorą udział w promocji?

Jak wspomnieliśmy, podstawową zasadą, kwalifikującą nasz internetowy kupon bukmacherski do promocji, jest postawienie go w czasie obowiązywania tej akcji premiowej forBET. Kupon musi też spełniać kilka prostych warunków:

 • być postawiony za dokładnie 69 zł (ze środków własnych gracza)
 • zawierać przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1x2) z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań.
 • w przypadku kuponu AKO, kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.

Zgodnie z regulaminem promocji, do bonusu kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze (SOLO), jak i wielokrotne (AKO), a w tym drugim przypadku pozostałe selekcje mogą dotyczyć dowolnych rozgrywek i sportów - a więc nie tylko piłki nożnej, ale też np. e-sportu (przeczytaj o esportowej ofercie forBET), koszykówki czy tenisa. Na jednym kuponie nie można jednak zagrać selekcji na gry karciane ani sporty wirtualne.

Freebet 25 PLN od forBET - zasady promocji
Jak odebrać freebet 25 PLN za mecz Lech - Legia w forBET?

Pamiętajcie przy tym, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon internetowy, spełniający jej warunki. Do akcji bonusowej nie zaliczają się także kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Jak obrócić bonus 25 PLN od forBET?

Za postawienie kuponu online, spełniającego powyższe warunki, forBET dopisze do naszego salda bonusowego darmowy zakład bukmacherski 25 PLN. Ten bonus możemy wykorzystać tylko na zdarzenia z oferty rozgrywek międzynarodowych w kategorii Mecze Towarzyskie (piłka nożna). Obrót bonusem jest jednokrotny, co w praktyce oznacza tyle, że musimy po prostu zagrać za te środki kupon bukmacherski - jeśli okaże się trafiony, wygrana trafia na nasze saldo główne.

Kupon bukmacherski za freebet 25 PLN od forBET musi być kuponem AKO, składającym się z co najmniej trzech selekcji. Minimalny całkowity kurs kuponu to 2.0, a kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na zagranie takiego kuponu mamy siedem dni od momentu przyznania nam bonusu.

25 PLN na mecze towarzyskie - regulamin promocji

forBET znany jest z prostych i jasnych warunków regulaminowych swoich promocji - nie inaczej jest w przypadku premii finansowej za typowanie meczu Legia vs Lech. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości dotyczące udziału w promocji, zapoznajcie się z treścią poniższego regulaminu.

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.
2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.
3. Promocja obowiązuje w czasie określonym na stronie www bukmachera.
4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać kupon singiel lub AKO, na którym znajdzie się przedmeczowy typ w zakładzie trzydrogowym (1x2) z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań.
5. Pozostałe zdarzenia na kuponie AKO są dowolne, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30.
6. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 69 PLN.
7. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zagrany kupon spełniający warunki promocji. 
8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

Freebet 25 PLN za mecz Legia - Lech w forBET Zakłady Bukmacherskie
Darmowy zakład od forBET za typowanie meczu Legia - Lech

9. Każdy Gracz, który zagra kupon spełniający warunki promocji otrzyma freebet 25 PLN do wykorzystania na zdarzenia z oferty Rozgr. międzynarodowych: Mecze Towarzyskie (piłka nożna).
10. Bonusem należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty Rozgr. międzynarodowych: Mecze Towarzyskie (piłka nożna). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.
11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.
12. Bonusy znajdą się na kontach Graczy następnego dnia po zakończeniu promocji.
13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

Piłkarskie bonusy forBET

Zaufany bukmacher forBET znany jest z mocno rozbudowanej, dostosowanej do potrzeb i oczekiwań typerów oferty bonusowej. To m.in. właśnie za system premiowy forBET zbiera bardzo pozytywne recenzje od graczy, co przekłada się na wysokie lokaty w rankingach legalnych bukmacherów.

Jedną z najbardziej lubianych promocji, która często aktywowana jest z okazji meczów Ekstraklasy, jest mnożnik wygranej MaxiZysk, dzięki któremu można podwoić, a nawet potroić wygrane z internetowych kuponów bukmacherskich. Typerzy bardzo lubią też promocje na grę bez ryzyka, a także specjalne propozycje bukmachera, ułatwiające stawianie internetowych kuponów bukmacherskich - m.in. opcję Szybkiego Kuponu, BetMarket czy przydatną i intuicyjną wyszukiwarkę kursów bukmacherskich.

Premia powitalna na Ekstraklasę

forBET nie zapomina też o nowych graczach - wszyscy, którzy aktywują konto do typowania u tego buka (sprawdź, jak się zarejestrować w forBET) mogą zgarnąć wyjątkowy pakiet nagród powitalnych w kwocie nawet 2410 PLN!

Kod do najlepszego bonusu powitalnego od forBET online
2410 PLN na start w forBET z kodem LEGALSPORT

Te mega zyskowne bonusy, w skład których wchodzi m.in. premia 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł (plus extra 100 zł za kod), powitalny cashback forBET 100 PLN czy promocja MaxiZysk 200 zł oraz gra bez podatku przez dwa tygodnie, można wykorzystać na typowanie swoich ulubionych rozgrywek - w tym oczywiście meczów Ekstraklasy!

Pamiętajcie, że najbardziej korzystny bonus, powiększony aż o 210 zł w stosunku do oferty standardowej, dostępny jest tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT. By odebrać tak korzystną premię, wystarczy tylko wkleić lub wpisać nasz kod w odpowiednie miejsce panelu rejestracyjnego - to wystarczy, by zyskać całkiem za darmo dodatkowe środki na typowanie Ekstraklasy i innych rozgrywek.

FAQ - pytania graczy o freebet 25 PLN forBET

Darmowe zakłady to tradycyjnie najbardziej lubiana przez graczy promocja bukmacherska. Nie dziwi więc, że również akcja promocyjna forBET na darmowy zakład za typowanie meczu Legia vs Lech wzbudziło spore zainteresowanie typerów. Sprawdziliśmy, jakie pytania o ten bonus powtarzają się najczęściej, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Jak odebrać bonus 25 PLN od forBET?

By zgarnąć freebet 25 PLN od forBET Zakłady Bukmacherskie wystarczy w czasie trwania promocji zagrać kupon SOLO lub AKO z typem 1x2 na mecz Legia vs Lech. Kupon musi być postawiony za dokładnie 69 zł, a pieniądze muszą pochodzić ze środków własnych gracza.

2. Na co można przeznaczyć Ekstraklasowy freebet forBET?

Darmowy zakład 25 PLN jest do wykorzystania na zdarzenia z oferty Meczów Towarzyskich reprezentacji (piłka nożna).

3. Czy do udziału w promocji potrzebny jest kod promocyjny?

Jeśli macie już konto do typowania zakładów sportowych w forBET to kod nie jest Wam potrzebny, by dołączyć do promocji i zgarnąć freebet 25 PLN. Jeśli jednak dopiero planujecie się zarejestrować w forBET, to pamiętajcie by przy aktywacji profilu wykorzystać kod promocyjny LEGALSPORT. Ten najlepszy kod daje dostęp do wszystkich premii finansowych i promocji bukmachera, ale też aktywuje najlepszy bonus powitalny forBET 2410 PLN na nowe konto.

4. Czy forBET ma dobrą ofertę kursową na Ekstraklasę?

Tak, według wielu ekspertów i typerów kursy forBET na Ekstraklasę są jednymi z najwyższych na polskim rynku zakładów sportowych. W przypadku niektórych selekcji są znacznie wyższe od współczynników oferowanych przez konkurencję, m.in. PZBuk, eToto czy BETFAN.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet na Ekstraklasę: 25 zł za mecz Legia - Lech
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.