czwartek, 29 października 2020
Najnowsze: Darmowy bonus 30 zł za depozyt w Fortuna

Freebet na reprezentację od Totalbet

Bonus specjalny za 25 zł dla graczy i kibiców obstawiających drużynę narodową.

Freebet Totalbet 50 zł + 25 zł Bonus za rejestrację powiększysz freebetem reprezentacyjnym
Spis treści
Rozwiń
 1. Ekstra freebet na reprezentację
 2. Jak działa promocja
 3. Jak odebrać
  1. Jak wypłacić bonus
 4. Freebet reprezentacyjny - regulamin
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 5. Pozostałe bonusy Totalbet
  1. Kody do freebetów
 6. FAQ - pytania o promocje i bonusy reprezentacyjne
Bonus bukmacherski za typowanie meczów z udziałem Polaków
Freebet za obstawianie polskiej reprezentacji w piłce nożnej

 Zakłady na Polskę uzupełnią premię REPRA (55 zł za kod promocyjny). W promocji Totalbet masz do odbioru 25 zł. Wystarczy typować spotkania z udziałem biało czerwonych i innych reprezentacji  narodowych.

Rejestracja w totalbet
Udział w promocji to bonus 25 zł za typowanie piłki nożnej

Zaznaczamy, że promowany freebet "Postaw na Polskę", można łączyć z typowaniem bez podatku. Najważniejsza jest stawka na kuponie (100 zł); dodatkowa wygrana 14% zostanie doliczona jeśli trafiony kupon zawierał choć 3 zakłady z kursem minimalnym 1.25.

Jeśli masz urodziny w czasie obowiązywania promocji, zgłoś się po bezpłatny bonus Totalbet z okazji urodzin typera . Sprezentowane 10 zł połącz z betem reprezentacyjnym - razem będziesz mieć 35 zł na kolejne zakłady.

Ekstra freebet na reprezentację

Obstawianie wyników pierwszej i drugiej połowy w trakcie spotkań rozgrywanych z udziałem naszej reprezentacji narodowej to wielkie emocje. Totalbet idzie z trendem, dając możliwość zakładania się z dodatkową premią dla graczy.

Freebet reprezentacyjny naliczany jest bez względu czy wybrane zostały zakłady z handicapem, overy, BTTS czy zakłady na liczbę bramek. Ważna jest kwota na kuponie i ilość zdarzeń, z całego rynku wybierz 4 z największą szansą na sukces. Freebet wydaje się być lepszą opcją, niż bonus bez ryzyka jaki na reprezentację wystawia STS Zakłady Bukmacherskie.

Jak działa promocja

Promocja jest banalnie prosta do realizacji. Lubisz obstawiać mecze Polaków? To wystarczy, aby wziąć w niej udział i zgarnąć dodatkową kasę. 25 zł jest za zagrane kupony z 4 zdarzeniami na mecze Ligi Narodów i w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. 

Ważne! Należy wskazać, który kupon ma wziąć udział w promocyjnym typowaniu - zaznacz opcję Freebet Reprezentacja podczas składania kuponu. Liczy się tylko 1 kupon - pierwszy, który postawisz w ten sposób.

Biorę udział w promocji totalbet
Jak wziąć udział i odebrać bonusy
Jak wziąć udział w promocji i odebrać bonus
Jak odebrać promocyjny bonus

W tej akcji marketingowo - reklamowej może wziąć udział każdy, kto ma zarejestrowane stałe konto do zakładania się z Totalbet o wyniki sportowe, w szczególności piłkarskie.

Jak odebrać

Bonus jest przyznawany automatycznie i nie trzeba rejestrować się dodatkowo, aby go odebrać. Wystarczy standardowe konto do typowania (instrukcja jak przeprowadzić rejestrację jest TU) oraz opłacone z konta depozytowego zakłady AKO. Kupon powinien zawierać 4 selekcje a stawka całkowita powinna być równa lub wyższa niż 100 zł.

Gwarancją do odbioru jest kurs minimalny nie niższy jak 1.20, przy czym bonus odbierzesz tylko za pierwszy zakład spełniający warunki promocji postawiony z konta stałego za depozyt pieniężny.

Wysokie kursy na reprezentację + freebetyObstaw mecze za kasę od bukmachera

Wysokie kursy na reprezentację + freebety
Obstaw mecze za kasę od bukmachera

ZAGRAJ w

Udział w akcji z voucherem na reprezentację jest dobrowolny, bonus przyznawany jest dla każdego chętnego i pełnoletniego typera, który zrealizuje wymogi promocji.

Jak wypłacić bonus

Freebet jest gotowy do wypłaty, jeśli postawisz jeden dowolny zakład LIVE (kupon Solo lub AKO), z kursem minimalnym 2.00 i wygrasz. Bonusu nie można dzielić, natomiast środki finansowe z wygranej zostaną doliczone do głównego salda finansowego (depozytowego). Pieniądze możesz wypłacić lub dalej stawiać internetowe zakłady wzajemne na futbol, wirtuale czy gry karciane.

Freebet reprezentacyjny - regulamin

Poniżej prezentujemy szczegóły regulaminu opublikowanego przez Totalbet z okazji promocji freebetowej na mecze polskiej reprezentacji narodowej.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „FREEBET REPREZENTACJE”.
2. Organizatorem FREEBET REPREZENTACJE jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 PLN, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. FREEBET REPREZENTACJE jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

Freebet z Totalbet za pięćdziesiąt złotych


4. FREEBET REPREZENTACJE obowiązuje od godz. 12:00 do godz. 20:45 w dniach obowiązywania promocji.
5. FREEBET REPREZENTACJE objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie internetowej
www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE

1. W FREEBET REPREZENTACJE nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. FREEBET REPREZENTACJE przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).
3. FREEBET REPREZENTACJE mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania FREEBET REPREZENTACJE dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO z minimum czterema zdarzeniami za stawkę min. 100 PLN, z minimalnym kursem każdego pojedynczego zdarzenia 1,20;
- zakład zawierać wyłącznie wydarzenia przedmeczowe na zdarzenia z piłkarskiej Ligi Narodów oraz meczów barażowych mistrzostw Europy w piłce nożnej.
- do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe oraz z oferty specjalnej, np. oferta Totalboost, lub inne oferty specjalne oraz długoterminowe.
4. Promocją FREEBET REPREZENTACJE objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w FREEBET REPREZENTACJE jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE

1. Klienci z tytułu udziału w FREEBET REPREZENTACJE są uprawnieni do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu o wartości 25 PLN (zwanego dalej „FREEBET 25 PLN”).
2. Klient może uczestniczyć w FREEBET REPREZENTACJE wyłącznie jeden raz.
3. Kwota przyznanego Bonusu FREEBET 25 PLN widoczna jest w zakładce Freebety w Moje Konto po zalogowaniu do Konta Klienta i nie jest wliczona do salda głównego oraz salda bonus.
4. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do Bonusu FREEBET 25 PLN na osobę trzecią ani prawo do wymiany Bonusu FREEBET 25 PLN na jego równowartość w gotówce.
5. By skorzystać z Bonusu FREEBET 25 PLN, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu FREEBET 25 PLN zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą FREEBET REPREZENTACJE, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu FREEBET 25 PLN na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Bonus FREEBET 25 PLN może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 25 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Bonus FREEBET 25 PLN nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus FREEBET 25 PLN doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus FREEBET 25 PLN zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu FREEBET 25 PLN zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Bonus FREEBET 25 PLN przysługuje wyłącznie jeden raz.
12. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus FREEBET 25 PLN.
13. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za FREEBET 25 PLN lub gdy minął termin ważności Bonus FREEBET 25 PLN.
14. Bonus FREEBET 25 PLN ważny jest przez 48 h od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE lub dopuszczających do udziału w FREEBET REPREZENTACJE.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w FREEBET REPREZENTACJE lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. FREEBET REPREZENTACJE przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto FREEBET REPREZENTACJE, nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową FREEBET REPREZENTACJE na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

Po przeczytaniu instrukcji odbioru i wypłaty bonusu, możesz sprawdzić pozostałe propozycje promocji bukmacherskich na październik 2020.

Pozostałe bonusy Totalbet

Promocje działają nie tylko wtedy, gdy grają nasi. Wysokie kursy w Boostach obstawisz za startowy pakiet w kwocie 5050 zł (nagroda za depozyt oraz za rejestrację z zaznaczeniem zgód marketingowych). Do tego poza piłkarskimi ofertami masz freebet na NBA. Pozycje najlepszych typerów sprawdzisz w aktualizowanych codziennie rankingach (Wirtuale, Total Games, tenis czy futbol). Przez 24h i 7 dni w tygodniu możesz puszczać kupony z zakładami AKO bez podatku (Totalbet jest bezpodatkowym bukmacherem, dolicza 14% do wygranych zakładów sportowych).

Kody do freebetów

W przypadku wyczerpania puli freebetów lub limitu na zakłady w Totalbet, można pomyśleć o pozostałych renomowanych bukmacherach i ich ofertach powitalnych z darmowymi zakładami. Poniżej prezentujemy listę legalnych operatorów zakładów internetowych, którzy udostępniają bonus bez depozytu po rejestracji z kodem promocyjnym. Każdy z tych bonusów może być wykorzystany przy stawianiu kuponu na naszą reprezentację.

Kod do bukmacherów z freebetami (za wpisanie kodu)
Bukmacher (nr licencji) Darmowy bonus  Kod promocyjny
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  Freebet 20 zł odkryj  KOD 
Fortuna (SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)  Freebet 20 zł odkryj  KOD
Totolotek (AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)  Freebet 25 zł odkryj  KOD 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  Freebet 20 zł odkryj  KOD 
STS ( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )  Freebet 25 zł odkryj  KOD 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  Freebet 50 z odkryj  KOD 

Pozostali, których tabela nie obejmuje mają inne atrakcyjne promocje jak obstawianie bez 12% podatku (BETFAN), bonus 200% - potrojenie pierwszego depozytu (eToto) czy najwyższą premię na typowanie online bez ryzyka straty kasy (Superbet i Betclic - po 500 zł na start oraz 50 zł ekstra za kody).

Wszystkie liczące się firmy (w tym eWinner oraz PZbuk) są zebrane na liście z rankingiem na rok 2020, gdzie poza benefitami powitalnymi znajdziesz także opinie, rekomendacje i porównanie kursów.

FAQ - pytania o promocje i bonusy reprezentacyjne

1. Czy freebet obowiązuje na każdy mecz reprezentacji?

Plan Totalbet jest taki, aby typerzy byli nagradzani za kupony reprezentacyjne podczas meczów w ramach Ligi Narodów, towarzyskich, Mistrzostw Europy czy Mistrzostw Świata (eliminacje, grupowe). Sprawdzaj przed każdym meczem, czy promocja jest aktywna i freebet jest dostępny.

2. Który bukmacher daje jeszcze darmowy bonus?

Poza sponsorem Warty Poznań, bezpłatne zakłady i bonusy bez wymaganych wpłat depozytów są w ofertach STS, Fortuny, LVBET, Totolotka oraz forBET.

3. Jaki kod promocyjny użyć i gdzie go wpisać?

Na spotkania z udziałem Biało - Czerwonych obowiązuje zawsze kod LEGALSPORT, czasowo jest włączany kod REPRA (takie same warunki jak z naszym kodem) lub kod PEWNE25. Lista wszystkich bonusów z kodami znajduje się na tej stronie (w tym także kod do Totalbet).

4. Poza freebetem, jakie jeszcze promocje są aktywne?

Voucher na bezpłatne typowanie  to nie jedyna okazja na dodatkowe profity typerskie. Poza free-betami są jeszcze uruchamiane bonusy bez ryzyka (200 zł w STS), akcje Pewniak Reprezentacyjny w Fortuna, Maxi Zysk w Forbet oraz bonus za depozyt w BETFAN w dniu kiedy gra reprezentacja.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Freebet na reprezentację od Totalbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.