środa, 2 grudnia 2020
Najnowsze: Manchester United - PSG: typy, kursy, bonusy

Misja Europa w Betclic - bonusy na LM i LE

Mega promocja na Ligę Mistrzów i Ligę Europy w Betclic Zakłady Bukmacherskie. Nawet 60 PLN bonusu za typowanie LM i LE na kuponach SOLO i AKO.

Kod do bonusów piłkarskich Betclic Promocje na LM, LE i ligi europejskie z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak odebrać bonus 60 zł na europejskie puchary?
  1. Betclic "Misja Europa" - ile wynosi bonus?
  2. Jak obrócić bonus na LM/LE?
 2. Betclic Misja Europa - regulamin promocji
 3. Piłkarskie premie w Betclic
  1. Piłkarskie ligi bez ryzyka
 4. FAQ - pytania graczy o promocję Betclic "Misja Europa"
Betclic Misja Europa - bonus 60 PLN za typowanie LM i LE

Piłka nożna to najpopularniejszy sport świata - również wśród typerów. A na szczycie najpopularniejszych rozgrywek w ramach tego najpopularniejszego sportu bez wątpienia znajdują się mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

europejskie puchary bez ryzyka
Powitalny cashback Betclic 550 PLN na nowe konto typerskie

Wszyscy koncesjonowani bukmacherzy z TOP rankingu legalnych operatorów online przygotowują nie tylko wysokie kursy bukmacherskie na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, ale też regularne promocje, dzięki którym rozgrywki LM i LE możemy typować po wyższych kursach, bez ryzyka lub też za freebety bukmacherskie. Takie promocje systematycznie pojawiają się m.in. w STS, Fortunie, TOTALbet czy PZBuk. Oczywiście, na typowanie rozgrywek Champions League i Europa League możemy też wykorzystać bukmacherskie bonusy powitalne (TU lista).

Najlepsze kursy na piłkę nożnąMega bonus na start - cashback 550 PLNSzeroka oferta selekcji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Najlepsze kursy na piłkę nożną
Mega bonus na start - cashback 550 PLN
Szeroka oferta selekcji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

GRAJ w

Mega promocję na europejskie puchary znajdziemy też w Betclic Zakłady Bukmacherskie - ten operator z licencją MF przygotował dla swoich graczy zyskowną premie finansową Misja Europa, w ramach której za typowanie meczów LM i LE można zgarnąć extra bonusy pieniężne nawet do 60 zł!

Jak odebrać bonus 60 zł na europejskie puchary?

By skorzystać z promocji na Ligę Mistrzów i Ligę Europy w Betclic należy przede wszystkim dołączyć do promocji - można to zrobić, klikając czerwony button z napisem "Dołącz" na podstronie promocji. Z premii możecie skorzystać zarówno przez witrynę internetową, jak i obstawiając zakłady na LM i LE przez smartfona w aplikacji mobilnej.

Zasady promocji Betclic
Betclic Misja Europa - jak odebrać bonus?

Do promocji "Misja Europa" w Betclic zaliczają się wszystkie kupony SOLO i AKO, postawione w czasie trwania akcji na mecze LM i LE i spełniające kilka prostych warunków. Kupon kwalifikujący się do akcji musi:

 • być postawiony za co najmniej 20 zł
 • mieć całkowity kurs minimalny 1.50
 • zawierać wyłącznie zakłady w meczach piłkarskich z kategorii "Liga Mistrzów" oraz/lub "Liga Europy"

To tak naprawdę jedyne warunki, jakie stawia Betclic graczom, którzy chcąc wziąć udział w promocji i odbierać bonusy. Ważne jest jeszcze tylko to, by środki na kupon online pochodziły z salda głównego gracza. Nie ma natomiast znaczenia, jakie typy na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy wrzucimy na nasze kupony - mogą to być klasyczne zakłady na zwycięstwo, ale też typy bramkowe, handicapowe czy under/over.

Betclic "Misja Europa" - ile wynosi bonus?

Bonus na europejskie puchary od Betclic może mieć różną wysokość, zależnie od liczby trafionych internetowych kuponów bukmacherskich, spełniających warunki promocji. Jeśli trafimy dwa takie zakłady, to na naszym saldzie bonusowym wyląduje kwota 20 zł. Jeśli poprawnie wytypujemy zdarzenia na trzech kuponach, to Betclic dopisze do naszego konta premię finansową w wysokości 40 zł.

Wysokość bonusu na LM i LE w Betclic
Ile wynosi maksymalny bonus w promocji Betclic Misja Europa?

Jeśli natomiast ustrzelimy poprawnie co najmniej pięć kuponów internetowych na Ligę Mistrzów lub Ligę Europy, to zgarniemy extra nagrodę w wysokości aż 60 zł. Jak widać, opłaca się typować europejskie puchary w Betclic - im więcej kuponów puścimy, tym większa jest nasza szansa na bonus! Pamiętajcie przy tym, że kupony powtarzające się nie będą brane pod uwagę przy rozliczeniu.

Jak obrócić bonus na LM/LE?

Po rozliczeniu wszystkich kuponów, spełniających warunki promocji, Betclic dopisze premię pieniężną w odpowiedniej wysokości do naszego salda bonusowego. By ją wypłacić, musimy spełnić warunki obrotowe - bonusem musimy obrócić sześciokrotnie, stawiając dowolne kupony SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.0. Mamy na to 30 dni od przyznania nagrody.

Co ważne, premię finansową od Betclic możemy wykorzystać na typowanie europejskich pucharów, ale możemy ją też przeznaczyć na zakłady w ramach innych lig piłkarskich, a nawet innych sportów. Na kuponach, wchodzących w skład obrotu bonusem możemy spokojnie typować siatkówkę, e-sport (TU więcej o e-sportowej ofercie Betclic) czy hokej na lodzie, a selekcje mogą pochodzić zarówno z oferty pre-match, jak i LIVE.

Betclic Misja Europa - regulamin promocji

1. Poniższe warunki powinny być używane w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.
2. Promocja obowiązuje w Betclic w dniach oznaczonych na stronie www bukmachera.
3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Tylko gracze, którzy dołączyli do promocji mają prawo do otrzymania bonusu po zakończeniu promocji.
4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem pojedynczym lub wielokrotnym (przedmeczowym lub na żywo) z kursem minimalnym 1,50 o minimalnej stawce 20 zł, zawierającym wyłącznie zakłady w meczach piłkarskich z kategorii "Liga Mistrzów" oraz/lub "Liga Europy" rozgrywanych w czasie trwania promocji.
5. Dwa kwalifikujące kupony, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 20 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Trzy kwalifikujące kupony, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 40 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Pięć kwalifikujących kuponów, rozliczonych jako zwycięskich, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 60 zł jako bonusu w zakładach sportowych. Bonusy nie kumulują się. Każdy Gracz jest uprawniony do otrzymania maksymalnie jednego bonusu.

Premia finansowa na europejskie puchary w Betclic Polska
Bonus 60 PLN na LM i LE w Betclic

6. W przypadku większej liczby zakładów kwalifikujących, do zwrotu zaliczony zostanie zakład o najwyższej postawionej stawce. Kupony powtarzające się nie będą uwzględniane.
7. Bonusy zostaną wypłacone do dwóch dni od zakończenia promocji.
8. Bonusy bukmacherskie, aby mogły być wypłacone, muszą zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w okresie 30 dni od przyznania.
9. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.
10. Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.
11. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.
12. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Piłkarskie premie w Betclic

Miłośnicy typowania piłki nożnej znajdą w Betclic wiele zyskownych promocji - "Misja Europa" to tylko jedna z nich. Oprócz dedykowanych premii na piłkę nożną lub określone ligi, w Betclic znajdziemy też szereg premii stałych, z których można korzystać bez ograniczeń. To m.in. bonus dla kuponów AKO Multi+, w ramach którego można zyskać nawet +50% do wygranej, lub premia kursowa Betclic Boost.

Promocja kursowa Betclic Boost
Betclic Boost - mega kursy w Betclic online

Warto dodać, że system bonusowy Betclic jest mocno rozbudowany, dzięki czemu każdy typer bez trudu znajdzie coś dla siebie. Premie i nagrody pieniężne dla graczy to też jeden z powodów, dla których Betclic Polska regularnie zgarnia pozytywne opinie od graczy i konkuruje w rankingu najlepszych buków z najlepszymi, wyprzedzając m.in. Noblebet, eToto czy Superbet.

Piłkarskie ligi bez ryzyka

By obstawiać piłkę nożną bez ryzyka w Betclic wystarczy tylko zarejestrować darmowe konto gracza u tego buka - wówczas zyskamy możliwość postawienia pierwszego kuponu z zabezpieczeniem stawki aż do kwoty 550 zł! Warto dodać, że tak wysoki cashback powitalny od Betclic dostępny jest tylko z najlepszym kodem promocyjnym LEGALSPORT - bez kodu zakład bez ryzyka na nowe konto to tylko 500 zł.

FAQ - pytania graczy o promocję Betclic "Misja Europa"

Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania o piłkarską promocję Misja Europa w Betclic, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Jaki jest maksymalny bonus na LM i LE w Betclic?

W ramach promocji na europejskie puchary Misja Europa w Betclic można maksymalnie odebrać 60 zł bonusu. Premia pieniężna w takiej wysokości zostanie nam przyznana, jeśli trafimy co najmniej pięć internetowych kuponów bukmacherskich na LM i LE, spełniających warunki promocji.

2. Jak odebrać premię w ramach "Misji Europa"?

By zgarnąć extra bonus od Betclic, wystarczy zapisać się do promocji, a następnie stawiać kupony spełniające kilka prostych warunków. Każdy kupon musi być postawiony za kwotę co najmniej 20 zł (ze środków własnych) i mieć minimalny kurs 1.50. Na kuponie muszą się też znajdować wyłącznie selekcje na mecze rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

3. Czy do skorzystania z bonusu potrzebny jest kod?

Jeśli masz już konto do obstawiania w Betclic, o nie potrzebujesz kodu, by skorzystać z tej mega zyskownej promocji na LM i LE. Jeżeli jednak dopiero chcesz założyć profil typerski u tego buka (sprawdź jak się zarejestrować w Betclic - szybka rejestracja bez dowodu to tylko dwie minuty), to pamiętaj o kodzie LEGALSPORT - trzeba go wpisać / wkleić w formularzu rejestracyjnym. Z tym kodem zyskasz dostęp do promocji Misja Europa w Betclic oraz wszystkich innych bonusów, a także najlepszego pakietu na start (cashback 550 PLN).

4. Czy "Misja Europa" w Betclic łączy się z innymi promocjami?

Promocja na europejskie puchary łączy się z premią dla kuponów AKO Multi+. Im więcej typów wrzucisz na swój promocyjny kupon, tym większy bonus możesz zgarnąć - maksymalnie nawet 50% extra!

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Misja Europa w Betclic - bonusy na LM i LE
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.