piątek, 25 września 2020
Najnowsze: AKO z wysokim kursem - weekendowy kupon w Betclic

Misja Tenis w Betclic

Mega promocja na tenisowe kupony AKO w Betclic online. Extra bonus 60 zł za trzy trafione internetowe kupony prematch i LIVE na tenis.

Kod do tenisowych promocji Mega bonusy na tenis i nie tylko w Betclic online
Spis treści
Rozwiń
 1. Promocja na tenis w Betclic - jak dołączyć
  1. Jakie kupony na tenis biorą udział w promocji?
  2. Misja Tenis - czy łączy się z innymi promocjami?
  3. Jak obrócić bonus?
  4. Misja Tenis w Betclic - przykładowy kupon
 2. Misja Tenis w Betclic - regulamin promocji
 3. Premie dla typerów w Betclic online
  1. Powitalny cashback z kodem
 4. FAQ - Misja Tenis w pytaniach i odpowiedziach
Misja Tenis - promocja bukmacherska u legalnego bukmachera Betclic Polska

US Open, Australian Open, Wimbledon czy Challengery - te popularne tenisowe turnieje każdego roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród typerów.

tenis bez ryzyka w betclic
Powitalny cashback aż 550 PLN z kodem LEGALSPORT

Ogromne zainteresowanie obstawianiem tenisowych zmagań zauważył koncesjonowany buk internetowy Betclic, przygotowując dla swoich graczy mega zyskowną promocję, dzięki której granie zakładów na tenis jest jeszcze bardziej opłacalne! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków by zgarnąć extra bonus 60 zł na swoje konto typerskie.

Promocja na tenis w Betclic - jak dołączyć

By skorzystać z mega promocji w Betclic i zgarnąć bonus 60 zł za typowanie tenisa, należy zalogować się na swoje konto typerskie i dołączyć do promocji - w tym celu trzeba wejść na podstronę promocji i kliknąć w czerwony button z napisem "DOŁĄCZ". W ten sposób zostaniemy automatycznie zakwalifikowani do udziału w sprzedaży premiowej.

Wysokie kursy na tenisowe turniejeMisja Tenis - extra bonus 60 PLN za typowanie tenisaPowitalny cashback 550 PLN do wykorzystania na tenis

Wysokie kursy na tenisowe turnieje
Misja Tenis - extra bonus 60 PLN za typowanie tenisa
Powitalny cashback 550 PLN do wykorzystania na tenis

GRAJ w

Promocja jest aktywna w dniach określonych przez bukmachera na witrynie internetowej. W trakcie jej trwania wystarczy stawiać kupony online, spełniające warunki promocji. Jeśli trzy takie kupony okażą się trafione, buk przyzna nam extra premie 60 zł, która zostanie dopisana do naszego salda bonusowego.

Warto pamiętać, że promocja Betclic na tenis jest aktywna na stronie www.betclic.pl oraz w intuicyjnej aplikacji mobilnej bukmachera. Możecie więc z niej skorzystać zarówno obstawiając tenisowe kupony AKO na desktopie i laptopie, jak i typując w apce bukmacherskiej ta smartfonie lub tablecie.

Jakie kupony na tenis biorą udział w promocji?

W Betclic Misja Tenis obejmuje wszystkie kupony AKO, postawione na mecze tenisa w trakcie trwania promocji i spełniające dwa proste warunki.

 • Kupon postawiony za co najmniej 20 zł (ze środków własnych gracza, czyli nie za bonus bukmacherski)
 • Posiadający minimalnym kurs całkowity 3.0

W ramach promocji możemy obstawiać tenisowe spotkania zarówno w opcji przedmeczowej, jak i na żywo - oba rodzaje zakładów kwalifikują się do akcji bonusowej. Warto pamiętać, że promocyjne kupony mogą obejmować wyłącznie typy na tenis - nie mogą to być kupony mieszane na tenis i inne dyscypliny sportowe.

Jak dołączyć do internetowej promocji na tenis w Betclic i odebrać bonus 60 zł?
Betclic Misja Tenis - jakie kupony biorą udział w promocji

Każdy gracz ma prawo do otrzymania jednego bonusu 60 zł w trakcie trwania promocji, niezależnie od liczby trafionych kuponów, kwalifikujących się do akcji. Dodatkowo, z promocji wyłączone są zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout i kupony systemowe, a także kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x) lub zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy".

Misja Tenis - czy łączy się z innymi promocjami?

Warto pamiętać, że tenisowa promocja "Misja Tenis" w Betclic łączy się z akcją Multi+, podnoszącą wygrane z kuponów AKO. Jeśli więc na naszym kuponie umieścimy pięć selekcji, w przypadku wygranej otrzymamy +7% extra. Przy ośmiu typach na naszym tenisowym kuponie internetowym zgarniemy wygraną powiększoną o 14%, a jeśli zagramy AKO z dziesięciu selekcji, to nasza wygrana w ramach promocji Multi+ może wzrosnąć aż o 35%.

Jak obrócić bonus?

W przypadku gdy trzy internetowe kupony na tenis w Betclic, spełniające warunki promocji, okażą się trafione, Betclic dopisze bonus 60 zł do naszego salda bonusowego. Takie środki wymagają spełnienia warunków obrotowych przed wypłatą ich na nasz indywidualny rachunek bankowy.

W przypadku tej promocji wymagany jest sześciokrotny obrót bonusem, a więc musimy postawić zakłady bukmacherskie w Betclic online na 360 zł. Do obrotu zaliczają się kupony SOLO i AKO na dowolne dyscypliny sportowe - możemy obstawiać tenis, ale też piłkę nożną, koszykówkę, hokej czy e-sport (więcej o esportowej ofercie Betclic). Ważne, by minimalny kurs kuponu nie był niższy niż 2.0, a na dokonanie całości obrotu mamy siedem dni.

Misja Tenis w Betclic - przykładowy kupon

Zgodnie z regulaminem tenisowej promocji w Betclic, do sprzedaży premiowej kwalifikują się wszystkie kupony AKO, postawione na tenis w trakcie trwania akcji. Nie ma znaczenia, czy na Wasz internetowy kupon na tenis wrzucicie tylko dwie selekcje, czy będzie ich pięć - wystarczy spełnić warunek minimalnego kursu, który wynosi 3.0.

Przygotowaliśmy dla Was przykładowy kupon, spełniający warunki promocji. Postawiliśmy na pewne typy bukmacherskie z dość niskimi kursami, jako że Betclic nie ustalił minimalnego kursu selekcji na kuponie. Mimo to wystarczyły cztery typy, by spełnić warunek minimalnego kursu.

Tenisowa promocja Betclic - przykładowy kupon online
Misja Tenis - przykładowy kupon spełniający warunki promocji Betclic

Postawiliśmy na klasyczne typy na zwycięstwo, a kurs całkowity naszego kuponu wyniósł 3.13. Jeśli kupon okaże się trafiony, to na nasze konto w Betclic wpłynie kwota 55,09 zł. Wówczas wystarczą jeszcze tylko dwa trafione kupony na tenis, by zgarnąć extra 60 zł od Betclic!

Misja Tenis w Betclic - regulamin promocji

Podobnie jak w przypadku innych promocji dla stałych typerów w Betclic, również Misja Tenis posiada bardzo proste warunki. P:oniżej zamieszczamy dla Was regulamin tej akcji bonusowej.

1. Poniższe Warunki korzystania z usługi należy czytać w połączeniu z Ogólnymi Warunkami.

2. Promocja obowiązuje w Betclic w dniach określonych na stronie internetowej bukmachera.

3. Gracze muszą dołączyć do promocji. Gracze mają prawo tylko do jednego bonusu podczas trwania promocji.

4. Kupon kwalifikujący się musi być kuponem wielokrotnym (przedmeczowym lub na żywo) z minimalnym kursem 3,00 obejmującym wyłącznie mecze tenisa. Każdy kwalifikujący się kupon musi mieć minimalną stawkę 20 zł.

5. Trzy kwalifikujące się kupony, rozliczone jako zwycięskie, uprawniają do otrzymania bonusu w wysokości 60 zł jako bonus w zakładach sportowych. Zakłady mogą być dowolnymi meczami tenisa rozgrywanymi w czasie trwania promocji. Maksymalna kwota bonusu wynosi 60 zł.

6. Nagrody zostaną wypłacone najpóźniej dzień po zakończeniu promocji.

Betclic Misja Tenis - jak dołączyć do akcji promocyjnej
Jak wziąć udział w promocji Misja Tenis w Betclic?

7. Aby mogły być wypłacone, bonusy bukmacherskie musza zostać obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w ciągu 7 dni od przyznania.

8. Jeżeli kurs całkowity kuponu wyniesie mniej niż 3,00, nie zostanie zaliczony jako kupon kwalifikujący się do promocji.

9. Następujące kupony nie liczą się do tej promocji: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się, kupony wypłacone za pomocą Cashout, kupony systemowe, kupony zawierające zakłady na "podwójną szansę" (1x lub 2x), kupony zawierające zakłady z oferty "Boost" oraz "Super Kursy". Gracz aby wziąć udział w promocji musi mieć na swoim koncie wystarczającą ilość środków na koncie depozytowym.

10.Bonus oraz wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane w wypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem wymogów jego obrotu) Klient zleci wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

11. Biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion i zdjęć w materiałach promocyjnych.

12. Decyzja Betclic.pl jest ostateczna i wiążąca dla wszystkich stron.

Premie dla typerów w Betclic online

Misja Tenis to niejedyna premia finansowa dla typerów, jaką w swoim bonusowym portfolio ma licencjonowany bukmacher internetowy Betclic. Ten buk znany jest z rozbudowanego systemu bonusowego - to m.in. właśnie z tego powodu regularnie zajmuje wysokie lokaty w rankingu najlepszych bukmacherów online, z powodzeniem konkurując m.in. z STS, Fortuną, TOTALbet czy BETFAN, ale też cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami typerów, którzy doceniają atrakcyjne premie z prostymi warunkami.

gram kupony ako w betclic
Odbieram wygrane powiększone nawet o 50%

Regularni typerzy mogą korzystać m.in. z promocji Kursowej Betclic Boost, w ramach której wybrane mecze z oferty sportowej mogą obstawiać z mega kursami, wyższymi nawet o 40%. Bardzo lubiana przez graczy jest też promocja na kupony AKO Multi+, gdzie wygrane mogą być powiększone aż o 50%. Betclic systematycznie organizuje też promocje tymczasowe z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń - są to najczęściej zakłady bez ryzyka lub darmowe bonusy bukmacherskie.

Powitalny cashback z kodem

Betclic ma też mega atrakcyjny pakiet powitalny dla nowych graczy. Na nowe konto typerskie można otrzymać najwyższy na polskim rynku zakładów sportowych zakład bez ryzyka przegranej (TU porównanie cashbacków na start) - z kodem LEGALSPORT to aż 550 PLN!

Zakład bez ryzyka 550 PLN po rejestracji profilu typerskiego w Betclic z kodem LEGALSPORT
Kod do najlepszego cashbacku w Betclic - aż 550 PLN na nowe konto

Jeśli lubicie stawiać zakłady bez ryzyka, to pamiętajcie, że u innych bukmacherów online również możecie podwyższyć powitalne cashbacki z kodem LEGALSPORT. W Fortunie otrzymacie na start 210 zł zamiast 200 zł, w eWinner - 155 zł zamiast 150 zł, a w BETFAN cashback bez obrotu na start to 100 zł.

FAQ - Misja Tenis w pytaniach i odpowiedziach

Ponieważ tenis należy do najchętniej obstawianych dyscyplin sportowych w Betclic, ogromne zainteresowanie typerów wzbudziła również promocja "Misja Tenis" w Betclic. Zebraliśmy dla Was najczęściej powtarzające się pytania na temat tego benefitu finansowego, a nasi eksperci przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Jak odebrać bonus za typowanie tenisa w Betclic?

By wziąć udział w promocji "Misja Tenis" w Betclic i odebrać bonus za obstawianie tenisowych spotkań, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Po pierwsze, po zalogowaniu się na swój profil typerski należy dołączyć do promocji. Po drugie, należy stawiać kupony AKO (przedmeczowe lub LIVE) na tenis, każdy za co najmniej 20 zł i każdy z minimalnym kursem 3.0. Jeśli trzy kupony okażą się trafione, Betclic przypisze do naszego profilu bonus 60 zł.

2. Ile wynosi maksymalny bonus w Betclic?

Maksymalnie można odebrać aż 60 zł w ramach tenisowej promocji w Betclic. Bonus podlega warunkom obrotu - przed wypłatą należy obrócić go sześciokrotnie, stawiając dowolne kupony SOLO lub AKO z minimalnym kursem 2.0.

3. Czy do promocji potrzebny jest kod?

By skorzystać z promocji "Misja Tenis" w Betclic oraz z innych bonusów u tego zaufanego bukmachera internetowego, wymagane jest aktywne konto do obstawiania (nie wiesz jak się zarejestrować? Sprawdź jak wygląda szybka rejestracja bez dowodu w Betclic - zajmie Ci ona tylko dwie minuty!). Z kolei do założenia konta potrzebny jest kod promocyjny LEGALSPORT. Tylko z tym kodem nie tylko zyskasz dostęp do tenisowej promocji, ale też odbierzesz najwyższy na rynku cashback od Betclic - aż 550 zł na typowanie dowolnych spotkań, w tym wielkoszlemowych turniejów!

4. Czy inni bukmacherzy też mają promocje na tenis?

Tak, u innych legalnych bukmacherów internetowych również znajdziecie premie finansowe i bonusy na tenisowe mecze. Zależnie od operatora promocje mogą mieć różną formę (darmowe zakłady bukmacherskie, podwyższone kursy, bonusy od depozytu itd.) i obejmować różne kwoty, zawsze jednak warto z nich skorzystać by w łatwy sposób powiększyć swój bukmacherski bankroll.

Najlepszych bonusów i promocji na tenis polecamy Wam szukać - poza Betclic Polska - Także w TOTALbet, eWinner, Totolotku czy LVBET - ci operatorzy słyną z rozbudowanego systemu promocji dla graczy.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Misja Tenis w Betclic
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.