niedziela, 5 lipca 2020
Najnowsze: Lech Poznań vs Legia Warszawa - typy, zakłady, kursy

Promocja Pewniak w Fortunie

Pewniak - promocja bukmacherska dla graczy w Fortuna online. Gwarantowany bonus 20 zł za typowanie wybranych rozgrywek na stronie i w apce.

Cashback 125 zł na start Do odbioru powitalny zakład bez ryzyka z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Bonus "Pewniak" w Fortuna online
  1. Przykładowe edycje promocji Pewniak:
 2. Gwarantowany bonus Fortuna - co warto wiedzieć?
  1. Pewniak Fortuny - jakie kupony biorą udział w promocji?
  2. Jak odebrać bonus Pewniak?
 3. Fortuna: premie dla typerów
  1. Bonus dla nowych za kod
 4. FAQ - Pewniak Fortuny w pytaniach i odpowiedziach
Pewniak Fortuna - gwarantowany bonus bukmacherski za aktywne typowanie

Bonusy za typowanie to popularna forma promocji z korzyścią zarówno dla bukmachera, jak i dla gracz. Buk w ten sposób zachęca typerów do aktywnego obstawiania kuponów sportowych, a typerzy otrzymują dodatkowe środki na grę.

aktualny pewniak fortuny
Sprawdź promocję na lipiec 2020

By nagrodzić swoich graczy za regularne stawianie kuponów bukmacherskich, eFortuna cyklicznie aktywuje promocję "Pewniak", w ramach której przyznaje bonusy za samo wrzucanie na kupony określonych rozgrywek. Nie m znaczenia, czy kupony są wygrane czy przegrane - wystarczy grać, by odebrać gwarantowany bonus w Fortuna online!

Bonus "Pewniak" w Fortuna online

W tej sekcji znajdziecie aktualną promocję z cyklu Pewniak, dzięki czemu będziecie mogli regularnie odbierać bonusy bukmacherskie od Fortuny. Zebraliśmy też dla Was archiwalne edycje promocje, które wielu typerom - być może również i Wam - umożliwiły zdobycie dodatkowych środków na kupony SOLO i AKO u tego legalnego buka internetowego.

Aktualny Pewniak na lipiec 2020Odbierz gwarantowany bonus w Fortuna online

Aktualny Pewniak na lipiec 2020
Odbierz gwarantowany bonus w Fortuna online

TYPUJ w

Jak widać, zasady regulaminowe promocji Pewniak w Fortunie są wyjątkowo proste, a co najważniejsze - premię finansową od bukmachera otrzymujecie za samo typowanie, niezależnie od tego, czy Wasze kupony wejdą czy nie. Jedyne, co musicie zrobić, by odebrać nagrodę, to zalogować się na swoje konto typerskie i stawiać zakłady internetowe w dni obowiązywania promocji.

odbieram pewny bonus
Aktywuję profil bukmacherski i korzystam z promocji iFortuna

Nie masz konta w Fortuna online a chcesz dołączyć do promocji i odebrać bonus? Możesz aktywować swój profil bukmacherski za darmo w ciągu kilku minut - TU przeczytasz jak zarejestrować iKonto Fortuna. Pamiętaj, by w formularzu wpisać / wkleić kod LEGALSPORT - zapewnia on nie tylko dostęp do promocji Pewniak, ale też do specjalnego VIPowskiego zestawu premii powitalnych!

Przykładowe edycje promocji Pewniak:

Pewniak 20 zł za aktywność w Fortuna online

Pewniak za aktywność - Europejska piłka wróciła na boiska - w końcu jest co obstawiać! Zwłaszcza, że za aktywność w Fortunie można zgarnąć gwarantowany bonus nawet 20 zł. Wystarczy w dniach trwania promocji stawiać co najmniej jeden kupon dziennie (AKO, SOLO lub Maxikombi - wynik kuponu nie ma znaczenia) ze stawką minimalną 20 PLN, aby otrzymać bonus. Za zagranie kuponu w jeden dzień trwania promocji otrzymasz bonus 5 PLN, za typowanie przez dwa dni otrzymasz 10 PLN, a obstawianie przez trzy dni promocji to 20 PLN gwarantowanej premii.

Pewniak na powrót Ekstraklasy w Fortunie

Pewniak na powrót Ekstraklasy - na wznowienie gry w piłkarskiej Ekstraklasie Fortuna przygotowała specjalny bonus. W sobotę buk świętuje powrót polskiej piłki, nagradzając typerów gwarantowanym bonusem w wysokości 40 zł. Bonus otrzymają wszyscy gracze, którzy zdecydują się postawić dowolny kupon prematch lub LIVE (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) zawierający zdarzenie związane z meczami Ekstraklasy za min. 40 zł. Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany.

Fortuna - piłkarski Pewniak 20 zł na Ekstraklasę i Bundesligę

Piłkarski Pewniak - we wtorek i środę z okazji powrotu do gry polskiej piłki oraz kolejnej rundy gier w Bundeslidze Fortuna daje graczom możliwość otrzymania gwarantowanego bonusu 20 zł. Zasady są proste. Wystarczy w oba dni trwania promocji postawić min. 1 piłkarski kupon za min. 20 zł (bez zakładów typu Ekspert+, Hit Dnia i zakładów specjalnych). Nie ma znaczenia, czy kupon będzie wygrany czy przegrany - po spełnieniu tych warunków każdy typer otrzyma 20 zł w punktach FKP.

Pewniak na UFC - promocja bukmacherska Fortuna online

Pewniak na UFC - w nocy ze środy na czwartek czeka nas kolejny kąsek dla fanów dobrego MMA, czyli UFC Fight Night. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję „Pewniak na UFC”. Wystarczy postawić kupon AKO lub MAXIKOMBI, zawierający co najmniej jedno zdarzenie z oferty prematch na UFC Fight Night ze stawką min. 20 PLN, aby otrzymać bonus w wysokości 2800 punktów FKP (równowartość 20 PLN). Nie ma znaczenia, czy zakłady będą wygrane czy przegrane.

Pewniak na LIVE - promocja dla graczy z bonusem 20 zł w Fortuna online

Pewniak na LIVE - wszystkim fanom zakładów sportowych na żywo legalny polski bukmacher Fortuna daje możliwość otrzymania gwarantowanego bonusu w wysokości 20 zł (bonus przyznawany w punktach FKP). Jedyne, co należy zrobić, by odebrać Pewniaka od Fortuny, to podczas trwania promocji postawić internetowy kupon bukmacherski AKO lub MAXIKOMBI na live za minimum 20 zł. Nie m znaczenia, czy kupon LIVE w Fortuna okaże się wygrany czy przegrany - bonus będzie dodany niezależnie od wyniku.

Esportowy pewniak 25 zł w Fortunie

Esportowy pewniak - by wziąć udział w promocji, wystarczy przez 5 dni jej trwania postawić co najmniej 5 kuponów bukmacherskich online (na stronie www, jej wersji mobilnej lub w aplikacji bukmacherskiej), każdy innego dnia i każdy za minimum 10 PLN. Na każdym z kuponów musi się znaleźć przynajmniej jedno zdarzenie z oferty prematch na esport. Po spełnieniu tych warunków każdy gracz zgarnie gwarantowane 25 PLN bonusu od bukmachera Fortuna online.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - Ekstraklasowy Pewniak 20 zł bez obrotu

Ekstraklasowy Pewniak - w ten weekend dla fanów polskiej piłki Fortuna ma Pewniaka 20 zl bez warunków obrotowych! Postaw 3 kupony prematch o wartości min. 20 zł brutto każdy zawierające co najmniej 1 zdarzenie związane z piłkarską Ekstraklasą, a otrzymasz gwarantowany bonus. Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 09.02., a bonus zostanie dopisany do iKont graczy w dniu po zakończeniu promocji  do końca dnia. Pamiętaj, że akcja promocyjna nie obejmuje kuponów zawartych w ramach zakładów specjalnych i Hitu Dnia.

Gwarantowany bonus Fortuna - co warto wiedzieć?

Promocja z pewnym bonusem w Fortuna Zakłady Bukmacherskie dedykowana jest wszystkim graczom, którzy regularnie obstawiają swoje kupony bukmacherskie AKO, SOLO i MAXIKOMBI u tego bukmachera. Nie ma znaczenia, czy lubimy typować zakłady sportowe na komórce w aplikacji mobilnej, czy na desktopie lub komputerze stacjonarnym, korzystając z witryny www - promocja jest dostępna we wszystkich kanałach.

Regularne promocje dla stałych graczyPewniak | Bezpiecznik | Happy Hour bez podatku

Regularne promocje dla stałych graczy
Pewniak | Bezpiecznik | Happy Hour bez podatku

GRAJ w

 

By z niej skorzystać, wystarczy posiadać profil do typowania w Fortuna online i w czasie trwania danej odsłony akcji stawiać kupony bukmacherskie, spełniające jej warunki. Poszczególne odsłony promocji trwają od jednego do kilku dni i w tym czasie należy postawić określoną liczbę kuponów bukmacherskich, zazwyczaj według zasady, że każdego dnia promocji należy zagrać przynajmniej jeden zakład.

Jak to działa w praktyce? Podczas akcji "Piłkarski Pewniak" (26-27.05) musisz postawić co najmniej dwa kupony bukmacherskie online, każdy innego dnia (czyli zarówno we wtorek, jak i w środę musisz zagrać kupon) i każdy za co najmniej 20 zł brutto. Na każdym kuponie musi się znaleźć co najmniej jedno zdarzenie z oferty na piłkę nożną, ale nie ma znaczenia, czy grasz LIVE czy premach oraz czy obstawiasz kupony pojedyncze czy kombi. Spełnisz te warunki? Na Twoim koncie ląduje bonus 20 zł (w punktach FKP).

Pewniak Fortuny - jakie kupony biorą udział w promocji?

Zasady poszczególnych edycji akcji bonusowej eFortuny różnią się od siebie, dlatego trudno jest jednoznacznie określić, jakie kupony kwalifikują Was do otrzymania extra bonusu. Przykładowo, w jednej edycji wymagane może być obstawianie kuponów tylko z oferty przedmeczowej, w innej - tylko typowanie na LIVE. Podobnie jest w przypadku poszczególnych dyscyplin i rozgrywek - zdarzenia, które powinny się znaleźć na kuponie, każdorazowo określa regulamin danej edycji.

chcę odbierać bonusy od fortuny
Przejście do rejestracji z aktywnym kodem na lipiec 2020

Regulamin każdej promocji określa następujące kwestie:

 • Rozgrywki których dotyczy promocja - dana odsłona "Pewniaka Fortuny" może dotyczyć ogólnie danej dyscypliny (np. "Piłkarski pewniak", w ramach którego na kuponach musi się znaleźć co najmniej jedna selekcja na piłkę nożną) lub konkretnych rozgrywek (Pewniak na galę UFC czy na Turniej Czterech Skoczni)
 • Rodzaj zakładów - zależnie od edycji Pewniaka, w ramach promocji można stawiać dowolne kupony online (pojedyncze, "double", AKO i MAXIKOMBI), lub tylko określone rodzaje - mogą to być np. tylko kupony pojedyncze lub tylko AKO/ MAXIKOMBI
 • Sposób obstawiania - zależnie od edycji, do bonusu mogą nas uprawniać zarówno zakłady na żywo oraz przedmeczowe, lub tylko jedne z nich - np. w ramach pewniaka na LIVE do promocji zaliczają się tylko kupony postawione z oferty na żywo
 • Czas na stawianie promocyjnych kuponów - jedną z najważniejszych kwestii jest czas trwania promocji. Kupony, które zapewniają nam premię finansową muszą być postawione w określonych ramach czasowych, np. pomiędzy 14 a 17 maja.
 • Częstotliwość typowania - w regulaminie promocji bukmacher najczęściej określa, jak często musimy stawiać nasze kupony internetowe w Fortuna, by otrzymać bonus. Zwykle do promocji kwalifikuje nas co najmniej jeden kupon, puszczony każdego dnia trwania akcji. Jeśli więc dana edycja Pewniaka trwa pięć dni, to musimy nie tylko postawić co najmniej pięć kuponów online, ale też każdy z nich musi być postawiony innego dnia promocji. W ten sposób eFortuna premiuje regularne obstawianie.

Jest jednak kilka punktów stałych, które powtarzają się za każdym razem. Przede wszystkim jest to fakt, że Fortuna nie narzuca nam żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o minimalny kurs kuponu ani też kurs pojedynczego zdarzenia - tu panuje pełna dowolność, co jest dla typerów dużym udogodnieniem. Znaczenie ma jedynie stawka każdego kuponu, która w większości edycji jest ustawiona na poziom,ie 20 zł.

Dlaczego warto stawiać zakłady sportowe w eFortuna
Fortuna Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje dla legalnego bukmachera

Co ważne, do otrzymania gwarantowanego bonusu od Fortuny uprawnia Was już samo postawienie odpowiedniej liczby kuponów, spełniających warunki promocji. Nie ma znaczenia, czy okazały się one trafione czy któryś z nich nie wszedł - w każdym przypadku premia (zazwyczaj w postaci punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady) zostanie dopisana do Waszego konta.

Jak odebrać bonus Pewniak?

Po spełnieniu warunków promocji bonus zostanie w ciągu 24 godzin dopisany do iKonta Fortuna - znajdziecie go w sekcji "bonusy/przegląd bonusów". Przyznaną nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania (czyli musicie go w tym czasie wykorzystać).  Jeśli Wasze kupony zakwalifikowały się do otrzymania premii, zostaniecie przez bukmachera o tym powiadomieni drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up, nie musicie się więc obawiać, że nie zauważycie bonusu i nie zdążycie go aktywować zanim wygaśnie.

Pamiętajcie też, że każdemu graczowi przysługuje jedna premia w postaci punktów Fortuna Klub Plus, bez względu na liczbę zawartych zakładów, spełniających warunki promocji. Co ważne, bonusu nie trzeba obracać, ale nie można go wypłacić na swój rachunek bankowy, ponieważ jest on przyznawany w punktach FKP - jest więc przeznaczony do obstawiania kuponów bukmacherskich w Fortunie.

Fortuna: premie dla typerów

Legalny bukmacher internetowy eFortuna bardzo dba o swoich regularnych typerów, systematycznie organizując dla nich akcje bonusowe i promocyjne. Wiele z nich jest cyklicznie odnawianych - oprócz pewniaka na najważniejsze wydarzenia sportowe systematycznie możemy też korzystać z promocji na zakłady bez podatku w Fortunie (kupony internetowe podczas Happy Hours z wygranymi podniesionymi o 14%) oraz akcji Bezpiecznik, w ramach której wybrane rozgrywki możemy obstawiać bez ryzyka przegranej.

To oczywiście tylko niektóre propozycje z rozbudowanego systemu bonusowego Fortuny, który regularnie zbiera bardzo pozytywne recenzje typerów. M.in. właśnie dzięki akcjom promocyjnym Fortuna należy do najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce i zajmuje wysokie miejsca we wszystkich zestawieniach najlepszych operatorów online (sprawdź aktualny ranking bukmacherów na lipiec 2020, gdzie przeczytasz też o STS, eWinnerze, forbecie czy PZBuk).

Bonus dla nowych za kod

Nie trzeba jednak być regularnym typerem, by odebrać atrakcyjną nagrodę finansową od Fortuny. Ten buk online ma też zyskowny pakiet premii pieniężnych dla wszystkich nowych graczy, którzy dopiero rejestrują swój profil do typowania w Fortunie.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - kod rejestracyjny do bonusu na start
Kod promocyjny do najlepszego bonusu 1145 zł w Fortuna online

By odebrać najlepszy zestaw bonusów powitalnych eFortuna potrzebny Wam będzie kod afiliacyjny LEGALSPORT - wystarczy wpisać go lub wkleić w panelu rejestracyjnym. Z naszym darmowym kodem otrzymacie ekskluzywny pakiet korzyści ponad standard: bonus 100% od depozytu do 1000 zł, freebet 20 zł oraz cashback 125 zł - bez kodu zakład bez ryzyka w Fortunie to tylko 100 zł (więcej o korzyściach z kodu do Fortuny). Łącznie do odbioru jest więc aż 1145 zł - to darmowe pieniądze od bukmachera, które możecie wykorzystać na dowolne sporty z oferty!

FAQ - Pewniak Fortuny w pytaniach i odpowiedziach

Gwarantowane bonusy to jedna z ulubionych promocji wśród graczy bukmacherskich, bo zapewniają bonus bukmacherski niezależnie od tego, czy premiowy kupon wszedł czy nie. Również Pewniak Fortuny cieszy się dużym zainteresowaniem typerów, co widać po sporej liczbie pytań, jakie przy każdej edycji pojawiają się na forach bukmacherski. Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

1. Czy warto wziąć udział w promocji "Pewniak Fortuny"?

Tak, polecamy Wam tę akcję bonusową przede wszystkim dlatego, że możecie otrzymać gwarantowany bonus niezależnie od wyniku Waszych kuponów - a to zawsze się opłaca! Dodatkowo promocja jest regularnie odnawiana, więc możecie z niej korzystać za każdym razem i odbierać extra środki na zakłady bukmacherskie w Fortunie. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zasady i warunki regulaminowe akcji są wyjątkowo proste.

2. Ile wynosi gwarantowany bonus w Fortuna online?

Wysokość bonusu w każdej edycji reguluje osobny regulamin, jednak w zdecydowanej większości przypadków jest to 20 zł. W niektórych odsłonach akcji "Pewniak Fortuny" bonus wynosi 25 zł.

3. Do kiedy trwa promocja na iFortuna?

"Pewniak Fortuny" to promocja cykliczna, która jest odnawiana z okazji najważniejszych sportowych wydarzeń, dotyczących nie tylko piłki nożnej (przeczytaj więcej o piłkarskiej ofercie eFortuna), ale też koszykówki, sportów walki czy e-sportu. Dzięki temu możecie zgarniać gwarantowane bonusy bukmacherskie, typując zakłady na swoje ulubione rozgrywki.

4. Czy do promocji Pewniak potrzebny jest kod promocyjny?

Nie musicie posiadać żadnego kodu, by aktywować promocję od Fortuna online. Kod będzie Wam jedynie potrzebny, jeśli nie macie jeszcze aktywnego profilu gracza u tego buka internetowego, a chcielibyście dołączyć do promocji - wówczas darmowy kod LEGALSPORT wykorzystajcie przy rejestracji konta. iKonto Fortuna założycie w kilka minut - by rozpocząć, wystarczy kliknąć w ten link afiliacyjny do rejestracji w Fortunie.

5. Czy podobne promocje znajdę u innych bukmacherów?

Dokładnego odpowiednika akcji "Pewniak Fortuny" próżno szukać w BETFAN, TOTALbet, eToto czy Totolotku, jednak wielu internetowych bukmacherów ma podobne akcje promocyjne w swoim portfolio. Najczęściej akcje bonusowe zapewniające gwarantowaną nagrodę za typowanie organizowane są - podobnie jak w Fortunie - przy okazji najważniejszych sportowych wydarzeń, takich jak rozgrywki Ligi Mistrzów,m Turniej Czterech Skoczni, największe gale MMA czy finały NBA.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Promocja Pewniak w Fortunie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.