niedziela, 5 lipca 2020
Najnowsze: Baraż o Bundesligę - zakłady na mecz 1. FC Heidenheim vs Werder Brema

Totalbet - freebet 25 zł na MB Boxing Night

Bonus specjalny na galę bokserską "Na krawędzi", gdzie do stawiania zakładów jest siedem pojedynków.

Totalbet Freebet 25 zł - MB Boxing Night Specjalny bonus na walki bokserskie + 50 zł za kod
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wziąć udział i zgarnąć bonus za typowanie boksu
  1. Warunki promocji
 2. Jak odebrać freebet
  1. Więcej kasy z bonusami
  2. Ile najlepiej wpłacić na start
 3. Regulamin promocji
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2.  § 2 Warunki uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 4. Z kodem więcej bonusów
Freebet bukmachera bez depozytu za promocyjny kod - specjalnie na BoxingNight
W Totalbet masz do wykorzystania freebet na boks

Bukmacher łączy promocje, do powitalnego pakietu 5050 zł dorzuca 25 zł za typowanie boksu. Wykorzystaj okazję i zagraj online podczas wieczornej gali. W zakładach LIVE możesz typować siedem walk zawodowych bokserów.

SZYBKA REJESTRACJA W TOTALBET
Premia już po 30 sekundach od aktywowania konta

Kto będzie walczył i kogo obstawiać, aby wziąć swój darmowy bonus bukmacherski. Zobacz poniższą kartę walk na Boxing Night:

Walka wieczoru MB Boxing Night 7:

Robert Parzęczewski (24-1, 16 KO) - Sladnan Janjanin (27-5, 21 KO)

Kogo obstawiać aby otrzymać freebet
Walki do typowania w Totalbet

Pozostałe pojedynki na MB Boxing Night 7:

Kamil Łaszczyk (27-0, 9 KO) - Piotr Gudel (10-4-1, 1 KO)
Sebastian Ślusarczyk (7-0, 5 KO) - Serhij Zhuk (3-7-2, 0 KO)
Patryk Szymański (20-3, 10 KO) - Przemysław Gorgoń (10-6-1, 5 KO)
Łukasz Różański (11-0, 10 KO) - Eriks Kalasnikovs (10-8-1, 8 KO) 
Tomasz Nowicki (4-0, 2 KO) - Bartosz Głowacki (4-1, 3 KO)
Oskar Kapczyński (3-0, 2 KO) - Kacper Salabura (1-0, 0 KO)

Jak wziąć udział i zgarnąć bonus za typowanie boksu

Promocja od Totalbet Zakłady Bukmacherskie jest weekendowa i przeznaczona dla typerów obstawiających walki bokserskie w ramach Gala Boxing Night. Aby wziąć udział należy posiadać zarejestrowane i aktywne konto do stawiania internetowych zakładów sportowych oraz postawić kupon za 100 zł.

Wysokie kursy na walki bokserskie+ freebet na darmowe zakłady za 50 zł

Wysokie kursy na walki bokserskie
+ freebet na darmowe zakłady za 50 zł

3.85
OBSTAWIAJ w

Jeśli nie masz konta w Totalbet, przeczytaj jak z kodem promocyjnym LEGALSPORT się konto rejestruje (opis TU).

Ewentualnie skorzystaj z tego linka do promocji i utwórz konto online TERAZ. Sprawdź jak dobre kursy ma bukmacher na to wydarzenie.

Warunki promocji

Akcja z freebetem 25 zł obowiązuje w dniach 18.06 od godziny 13:30 do 20.06 do godziny 19:00. Postaw zakład AKO za minimalną stawkę 100 PLN, zawierający minimum cztery zdarzenia z kursem każdego min. 1,20.

Jak freebet Totalbet się odbiera w promocji Gala Boxing (kod jest potrzebny)
Jak wziąć udział i odebrać freebet

Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na galę MB Boxing Night 7. Po spełnieniu warunków, Gracz otrzyma Freebet w wysokości 25 PLN do wykorzystania na całą ofertę.

Jak odebrać freebet

Bonus 25 zł od Totalbet jest przydzielany automatycznie po spełnieniu wszystkich zasad obowiązujących przy promocji. Premia finansowa pojawi się na saldzie bonusowym.

Więcej kasy z bonusami

Aktywny na lipiec 2020 powitalny bonus bez depozytu za 50 zł (ekstra 10 zł za kod promocyjny) można odebrać po rejestracji z promocyjnym kodem (najlepszy kod to LEGALSPORT) na stronie internetowej www.totalbet.pl. Kod wpisz na formularzu na stronie powitalnej. Łącznie jest do odbioru 75 zł za darmo - premii podstawowej plus 25 zł podczas Boxing Night. Za depozyt otrzymasz 100% więcej, bukmacher podwoi Twój wkład finansowy.

Ile najlepiej wpłacić na start

Zakładając konto specjalnie na zakłady bokserskie z oferty Totalbet, najbardziej opłaca się wpłacić 100 zł. Twój budżet wyniesie 250 zł, a po puszczeniu kuponu na Boxing Night otrzymasz dodatkowe 25 zł. Promocje można łączyć - razem będziesz mieć 275 zł (wkład 100 zł i bonusy od Totalbet). Warto wykorzystać okazję i grać u bukmachera za darmo, podobnie jak jest to w STS czy Fortuna. Wymienionych dwóch bukmacherów ma freebety powitalne niższe niż Totalbet: w STS jest to 25 zł a w Fortuna freebet wynosi 20 zł.

Regulamin promocji

Poniżej przedstawiamy regulamin sprzedaży premiowej „GRZMOTY W RINGU”, który obowiązuje w aplikacji mobilnej na telefon bukmachera Totalbet oraz podczas aktywnej sesji w przeglądarce internetowej w trakcie obowiązywania pakietu Freebet Totalbet na start Boxing Night.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki udziału i organizacji sprzedaży premiowej pod nazwą „GRZMOTY W RINGU”.
2. Organizatorem GRZMOTY W RINGU jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).

Od depozytu 100 zł bonus 25 zł po rejestracji z kodem promocyjno-bonusowym
Gala Boxing Night

3. Sprzedaż premiowa GRZMOTY W RINGU jest prowadzona na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. GRZMOTY W RINGU obowiązuje od dnia 18.06 od godziny 13:30 do dnia 20.06 do godziny 19:00.
5. Sprzedażą premiową GRZMOTY W RINGU objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie  internetowej Totalbet.

 § 2 Warunki uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU

1. W GRZMOTY W RINGU nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. GRZMOTY W RINGU przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie www.totalbet.pl (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwane „Klientami”).
3. W GRZMOTY W RINGU mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania GRZMOTY W RINGU dokonają zawarcia zakładu z Salda spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO za stawkę 100 PLN lub więcej, składający się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej, każde z kursem min. 1.20;
- zakład musi zawierać min. 4 zdarzenia wyłącznie z oferty na galę boksu MB Boxing Night 7, która odbędzie się 20.06 w Arłamowie. Jeśli zakład zawiera więcej niż 4 zdarzenia, pozostałe (ponad 4 wymagane z MB Boxing Night) mogą pochodzić z oferty na dowolne wydarzenie przedmeczowe.
- do promocji nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej np. Totalboost, kupony rozliczone przy użyciu funkcji cashout, oraz zakłady w których nastąpił zwrot stawki;
4. Promocją GRZMOTY W RINGU objęty może zostać tylko jeden, pierwszy zakład danego użytkownika spełniający warunki promocji.
5. Uczestnictwo w GRZMOTY W RINGU jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU

1. Klienci z tytułu udziału w GRZMOTY W RINGU, po spełnieniu warunków promocji, uprawnieni są do otrzymania bonusu freebet na zawarcie zakładu w wysokości 25 PLN.
2. Klient może uczestniczyć w GRZMOTY W RINGU wyłącznie jeden raz.
3. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do GRZMOTY W RINGU na osobę trzecią ani prawo do wymiany GRZMOTY W RINGU na jego równowartość w gotówce.
4. Freebet w ramach GRZMOTY W RINGU zostanie przyznany do 48 h od zakończenia promocji.
5. By skorzystać z freebetu GRZMOTY W RINGU należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą GRZMOTY W RINGU co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z freebeta GRZMOTY W RINGU na warunkach określonych w Regulaminie.
6. Freebet GRZMOTY W RINGU może zostać wykorzystany na zawarcie jednego, dowolnego zakładu zawierającego zdarzenie live lub prematch, za jednorazową stawkę z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
7. Freebet GRZMOTY W RINGU nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
8. Wygrana z zakładu zawartego za freebet GRZMOTY W RINGU doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
9. W przypadku gdy, zakład zawarty za freebet GRZMOTY W RINGU zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
10. W przypadku gdy zakład zawarty za freebet GRZMOTY W RINGU zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
11. Usługa Cash-out nie ma zastosowania do kuponów zawartych za freebet GRZMOTY W RINGU.
12. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za freebet GRZMOTY W RINGU lub gdy minął termin ważności freebetu.
13. Termin ważności freebetu GRZMOTY W RINGU wynosi 7 dni od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje można składać wyłącznie na piśmie, na adres siedziby Spółki TOTALBET Zakłady Bukmacherskie
Sp. Z o.o. ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa w terminie 14 dni od otrzymania bonusu.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając pisemną odpowiedź na adres podany przez klienta.
4. W razie pytań dotyczących Regulaminu oraz reklamacji można skontaktować się przez adres e-mailowy: pomoc@totalbet.pl

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU oraz anulowania Bonusu w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w GRZMOTY W RINGU lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. GRZMOTY W RINGU przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową GRZMOTY W RINGU na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

Z kodem więcej bonusów

Boks to nie jedyna atrakcyjna oferta w zakładach bukmacherskich Totalbet. Bukmacher regularnie wystawia wysokie kursy na esport, piłkę nożną czy karcianą wojnę (podobna do STS Betgames).

Każda dyscyplina ma swoje dodatkowe promocje, dlatego warto wykorzystać aktywny link polecający do kodu promocyjnego Totalbet jakim jest LEGALSPORT i zagwarantować sobie udział we wszystkich pakietach finansowych dla nowych typerów internetowych.

Za użycie kodu masz o wiele więcej premiowych nagród bonusowych - nie tylko na start ale i 20 zł na sporty wirtualne, jak i rewelacyjny program lojalnościowy Totalbet VIP Gold dla najlepszych, ekskluzywnych klientów.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Totalbet - freebet 25 zł na MB Boxing Night
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.