poniedziałek, 26 października 2020
Najnowsze: BETFAN bonus powitalny | październik 2020

Betfan bonusy dla graczy | Promocje na 2020 rok

Najlepszy bonus powitalny Betfan w wersji vipowskiej | Nawet 3100 PLN z kodem promocyjnym - aktualizacja na październik 2020 r.

Odbierz kod promocyjny BetFan Oferta na bonus BetFan VIP ważna do 31 października 2020
Spis treści
Rozwiń
  1. Bonus Betfan dla nowych graczy
  2. RADAR365 w Betfan
  3. Betfan bonus 2020
  4. Bonusy Betfan dla stałych graczy

W ofercie promocyjnej Betfan regularni obstawiający znajdą wiele wyjątkowych akcji marketingowych, w tym na przykład ekskluzywną grę bez podatku, czyli +14% do wygranych każdego dnia, oraz wygrane 20% wyższe przy kuponach AKO z co najmniej czterema zdarzeniami. Oferta Betfan na grę bez podatku jest nielimitowana, tak więc można z niej korzystać za każdym razem, gdy tylko się puszcza zakład sportowy akumulowany.

Na początku swojej przygody z Betfan można dodatkowo wykorzystać fantastyczny bonus vipowski na start za szybką rejestrację. Wszyscy gracze, którzy założą nowy profil gracza za darmo w Betfan przy użyciu kodu promocyjnego betfan, który brzmi LEGALSPORT, mogą liczyć na pięciogwiazdkowy, najwyższy na polskim rynku zakładów bukmacherskich bonus 3000 zł od trzech pierwszych depozytów oraz na bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej z mnożnikiem o wartości aż 100 zł. 

Bonus Betfan dla nowych graczy

Nie od dziś wiadomo, że oferta powitalna to jeden z najważniejszych elementów bukmacherskich, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru najlepszego legalnego polskiego bukmachera. Jest tego świadom również legalny bukmacher Betfan, który na polski rynek zakładów sportowych wprowadził bonus na start w niespotykanej dotychczas wysokości - w Betfan bonus rejestracyjny online wynosić może aż 3000 złotych, plus bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej do maksymalnie 100 zł!

To z pewnością warta uwagi oferta, zwłaszcza że dotychczas legalni bukmacherzy internetowi w Polsce mieli dla nowych graczy pakiety powitalne w wysokości oscylującej wokół 1000 zł - przykładowo, bonus 1000 zł na start ma dla graczy Fortuna, natomiast najbardziej rozpoznawalny polski bukmacher internetowy STS: Star-Typ Sport oferuje 1200 zł na powitalnie, 34 zł na zakład ubezpieczony bez ryzyka oraz 25 zł na freebet. Dodatkowo można wymienić bonus na start eWinner, który zapewnia 1000 zł w bonusie i 150 zł w cashbacku.

Zakłady bukmacherskie BETFAN

Najlepszy pakiet powitalny Betfn z kodem promocyjnym
Do zgarnięcia nawet 3100 zł na dowolne zakłady bukmacherskie!

Betfan rejestracja online

Z kolei w LVBET Zakłady Bukmacherskie znajdziemy topowy pakiet powitalny za rejestrację 1520 zł z kodem promocyjnym lvbet, który brzmi LEGALSPORT (hasło bonusowe legalsport obowiązuje u wszystkich internetowych buków z licencją Ministerstwa Finansów), podzielony na bonusy od dwóch pierwszych depozytów i unikalny freebet 20 zł za kod bonusowy.

U bukmachera Betfan bonus na start również przyznawany jest od kilku pierwszych depozytów - w tym przypadku od trzech. Warto zauważyć, że niespotykana dotychczas jest nie tylko sama wysokość oferty powitalnej Betfan, ale również jej forma: w Betfan bonus za rejestrację otrzymujemy w postaci zwielokrotnienia kwoty, jaką przenosimy na swoje konto depozytowe z konta bonusowego po spełnieniu założonych w regulaminie warunków obrotu bonusem.

Jak działa w Betfan bonus z kodem promocyjnym w wersji vipowskiej? Choć pozornie warunki regulaminowe promocji powitalnej, której nazwa to "Mega Pakiet 3000 zł w Betfan", mogą się wydawać skomplikowane, w rzeczywistości bardzo prosto je zrealizować i nie kryją one w sobie żadnych tajemnic.

By móc odebrać ten ekskluzywny bonus na start, trzeba przede wszystkim założyć darmowe konto bukmacherskie Betfan online - by rozpocząć ten proces, po prostu kliknij w powyższy baner. Nie zapomnij, by w trakcie zakładania konta wykorzystać specjalny, akceptowany przez polskiego bukmachera Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - z tym kodem otrzymasz nie tylko najlepszy bonus na start Betfan, ale również pełen dostęp do wszystkich bonusów i promocji, organizowanych przez tego buka dla graczy.

 JAK ODEBRAĆ BONUS BETFAN 
Prosty poradnik, jak odebrać max. bonus w Betfan

Po rejestracji tymczasowego konta (proces otwierania konta online w Betfan jest bardzo prosty i zajmuje zaledwie kilka minut) możemy już dokonać wpłaty pierwszego depozytu - od jego wysokości zależy, jaki bonus oraz cashback za pierwszy kupon online przyzna nam Betfan Zakłady Bukmacherskie. W ramach przyznanego przez Betfan bonusu otrzymujemy 10% wpłaty (maksymalnie do 100 zł przy wpłacie 1000 zł lub więcej), a minimalna wysokość depozytu, zgodnie  warunkami regulaminowymi promocji, to 20 zł.

Następnie musimy aktywować nasz bonus - by to zrobić, należy w ciągu 28 dni zawrzeć jeden lub więcej kuponów bukmacherskich na łączną kwotę równą kwocie depozytu. Jeśli więc w ramach pierwszej wpłaty zasililiśmy nasze konto bukmacherskie Betfan kwotą 500 zł, na taką sumę musimy postawić zakłady bukmacherskie w Betfan. Musimy przy tym pamiętać, że łączny kurs minimalny każdego kuponu, liczącego się do obrotu aktywacyjnego, to 2.00.

Jeśli otrzymany przez Betfan bonus powitalny chcemy przenieść na saldo główne i uzyskać mnożnik 10x, musimy dokonać pięciokrotnego obrotu kwotą bonusu, stawiając kupony AKO z minimalnym kursem całkowitym 2.0 i minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.2. Przykładowy kupon bukmacherski, spełniający warunki obrotu bonusem, przedstawiamy poniżej.

Przykładowy kupon bukmacherski Betfan
spełniający warunki obrotu bonusem powitalnym:

1. Wisła Kraków vs Piast Gliwice, Ekstraklasa, typ 1, kurs - 1.99
2. Bernarda Pera vs Katie Swan, WTA Nottingham, typ 1, kurs - 1.54
3. Everton vs Wolves, Premier League, typ 2, kurs - 2.58
4. Golden State Warriors vs Toronto Raptors, NBA, typ 1, kurs - 1.63

----------------------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 12.89 | Stawka zakładu – 50 PLN | Ewentualna wygrana: 644.50 zł

Po dokonaniu pięciokrotnego obrotu bonusem (przykładowo, jeśli w ramach pierwszego depozytu wpłaciliśmy na konto 500 zł i otrzymaliśmy bonus 10% w wysokości 50 zł, to musimy zawrzeć kupony bukmacherskie na łączną kwotę 250 zł) możemy już przenieść go na nasze konto depozytowe.

Przy przenoszeniu legalny polski bukmacher z koncesją Ministerstwa Finansów Betfan mnożny nasze wygrane aż 10x, jeśli więc po dokonaniu wymaganego obrotu posiadamy na koncie depozytowym np. 85 zł, na koncie głównym pojawi się 850 zł! I tak trzy razy - ponieważ bonus dotyczy aż trzech pierwszych wpłat.

Trudno więc zaprzeczyć, że zaprezentowana przez Betfan oferta powitalna naprawdę robi wrażenie - przy przenoszeniu każdej wpłaty możemy otrzymać nawet 1000 zł, co łącznie daje nam nawet 3000 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie! Co ważne, oferowany przez Betfan bonus od depozytu nie jest w żaden sposób ograniczony, jeśli chodzi o sporty, które możemy umieszczać na naszych bonusowych kuponach.

Zalety konta online z kodem bonusowym w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Dlaczego warto założyć konto bukmacherskie Betfan z kodem promocyjnym

Niezaprzeczalne są również korzyści, płynące z bonusu na start Betfan. Przede wszystkim możemy zyskać nawet 3000 zł extra na grę + zakład bez ryzyka 100 zł, co może się przełożyć na wiele wygranych kuponów bukmacherskich. Nie mniej ważny jest fakt, że warunki regulaminowe i zasady oferty powitalnej Betfan są bardzo proste, dzięki czemu dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie możemy zdobyć bez większych problemów. Trudno si zatem dziwić, że oferta powitalna Betfan zajmuje wysokie miejsca w rankingu bonusów powitalnych, ciesząc się dużym zainteresowaniem graczy.

RADAR365 w Betfan

Legalny bukmacher Betfan systematycznie rozwija swoją ofertę bonusową dla graczy. Bardzo ciekawą propozycją jest np. promocja RADAR365 Betfan, w ramach której każdego dnia możemy skorzystać z innego atrakcyjnego bonusu. Może to być np. darmowy zakład bukmacherski na e-sport, zakład bez ryzyka Betfan na rozgrywki piłkarskie czy podwyższony kurs bukmacherski na mecze NBA.

Ponieważ promocje oferowane przez Betfan w ramach akcji Radar365 są bardzo różnorodne, ale zawsze atrakcyjne, z pewnością warto codziennie odwiedzać stronę internetową tego legalnego bukmachera. Ważne! Bonusy z RADAR365 można łączyć z regularną grą bez 12% podatku - oznacza to, że jednego dnia można aktywować zarówno grę bez podatku, jak i akcję marketingową z RADAR365.

Oferta bonusowa Radar365 Betfan jest tym bardziej atrakcyjna, że nie wyklucza ona również aktywacji bezpiecznego zakładu bez ryzyka przegranej o maksymalnej wartości 100 zł, który dostaje się na starcie za rejestrację darmową z kodem vipowskim betfan, jakim jest hasło LEGALSPORT. Oczywiście wszystkie bonusy online w Betfan są w 100% darmowe, tak więc nie musicie martwić się o dodatkowe opłaty czy prowizje.

Betfan bonus 2020

W ofercie promocyjnej Betfan znajdziemy nie tylko ekskluzywny pakiet powitalny Betfan z kodem promocyjnym, dzięki któremu na start można zyskać nawet 3100 zł (3000 zł bonus od depozytów + 100 zł na ubezpieczony zakład bez ryzyka przegranej), ale również szeroki wybór promocji dla regularnych typerów. Dzięki nim systematycznie możemy odbierać darmowe zakłady bukmacherskie, zakłady bez ryzyka czy wyższe wygrane, a także możemy korzystać z podniesionych kursów bukmacherskich na określone wydarzenia z oferty sportowej Betfan.

  Rejestracja Betfan online z kodem bonusowym  
Aktualny kod promocyjne betfan na październik 2020 to: LEGALSPORT

Warto przy tym pamiętać, że pierwszym krokiem, który otwiera nam drogę do wszystkich bonusów i promocji Betfan, jest rejestracja konta typerskiego online u tego legalnego bukmachera. By założyć konto internetowe Betfan online, wystarczy kliknąć w powyższy baner. Nie zapomnijcie, by podczas rejestracji wykorzystać unikalny Betfan kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT - należy go wpisać (lub jak wolicie, to możecie go bez problemów wkleić za pomocą dobrze znanego "kopiuj - wklej" w drugim kroku formularza rejestracyjnego Betfan, w polu zatytułowanym "Kod promocyjny".

Dzięki zastosowaniu naszego unikalnego kodu otrzymacie najwyższy bonus powitalny Betfan, czyli nawet 3100 zł na start, oraz nieograniczony dostęp do wszystkich bonusów i promocji, skierowanych do stałych graczy. Jeśli Betfan w przyszłości zdecyduje się zorganizować specjalne promocje dla typerów, którzy zarejestrowali się z kodem promocyjnym, Wasze konto również weźmie udział w takiej promocji!

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa Betfan dla stałych graczy prezentuje się naprawdę imponująco. Bardzo szeroki wybór różnorodnych promocji zapewnia typerom akcja Betfan RADAR365, w ramach której każdego dnia można wziąć udział w innej akcji bonusowej. Dzięki temu atrakcyjne bonusy Betfan czekają zarówno na graczy, którzy chcą na preferencyjnych warunkach obstawiać piłkarską Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, ale również extra promocje na skoki narciarskie czy najważniejsze turnieje tenisowe. W tabeli prezentujemy najważniejsze bonusy tymczasowe Betfan, z jakimi możecie się spotkać, korzystając z oferty promocyjnej tego buka.

Bonusy i promocje Betfan dla graczy w zestawieniu rocznym
Okres obowiązywania bonusu Kod do bonusu Czego dotyczy bonus tymczasowy Betfan?
styczeń-luty 2020 r. kod rejestracyjny > LEGALSPORT Bonus na sporty zimowe i skoki narciarskie
marzec-kwiecień 2020 r. kod do max. bonusu > LEGALSPORT Piłkarska promocja na ligi europejskie
maj-czerwiec 2020 r. kod referencyjny > LEGALSPORT Extra bonus na finał LM i LE
lipiec-sierpień 2020 r. kod polecający vip > LEGALSPORT Dodatkowa kasa na tenisowe turnieje
wrzesień-październik 2020 r. kod promocyjny > LEGALSPORT Bonus na sporty walki i MMA
listopad-grudzień 2020 r. kod bonusowy > LEGALSPORT  Super promocja na hokej na lodzie
   NOWE KONTO ONLINE BETFAN   

Pamiętajcie, by na bieżąco śledzić stronę internetową legalnego polskiego bukmachera Betfan oraz nasz portal, gdzie znajdziecie informacje o najnowszych i aktualnych promocjach Betfan, które zdecydowanie ułatwiają typowanie wydarzeń sportowych o wysokich kursach bukmacherskich.

Bonusy Betfan dla stałych graczy

Trzeba przyznać, że oferta bonusowa Betfan w wersji max. VIP prezentuje się naprawdę okazale i z pewnością przekona do siebie wielu typerów. Zakładając nowe konto bukmacherskie Betfan online z kodem promocyjnym zyskujemy dostęp do bardzo atrakcyjnego pakietu bonusowego, gdzie znajdziemy m.in.:

  • Mega Pakiet powitalny Betfan - wyjątkowa promocja powitalna z kodem bonusowym, dzięki której możemy zyskać nawet 3000 zł na start. Oferta dla nowych graczy w Betfan zaskakuje nie tylko niespotykaną dotąd na polskim rynku zakładów bukmacherskich wysokością. Bardzo ciekawe są również warunki przyznawania bonusu, który otrzymujemy najpierw jako 10% od każdej z trzech pierwszych wpłat (przykładowo, wpłacając 700 zł w ramach pierwszego depozytu otrzymamy bonus 70 zł), a następnie jako mnożnik 10x wygranych, które uzyskaliśmy podczas obrotu bonusem od depozytu. Łącznie możemy zyskać nawet 3000 zł dodatkowej kasy na zakłady bukmacherskie w Betfan!
  • Bezpieczny zakład bez ryzyka przegranej - do ekskluzywnego bonusu na start za kod promocyjny betfan, który brzmi LEGALSPORT, zalicza się również wyjątkowy zakład bez ryzyka utraty własnej kasy. W maksymalnym wariancie wynosi od 100 zł i dotyczy pierwszego postawionego w Betfan kuponu bukmacherskiego. Oczywiście ubezpieczony bonus bez ryzyka w Betfan opatrzony jest specjalnym mnożnikiem x10, co powoduje, że cała kasa po obrocie mnożona jest razy dziesięć > Zakładam nowe konto w iBetfan i odbieram cashback.
  • Gra bez podatku Betfan - wyjątkowo atrakcyjna promocja bukmacherska Betfan, która umożliwia nam codzienne stawianie kuponów bukmacherskich, nie martwiąc się o podatek od gier hazardowych! Betfan bierze podatek na siebie, powiększając wygrane z kuponów online aż o 14% - wystarczy tylko postawić kupon AKO z co najmniej dwoma wydarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.00, by skorzystać z tej wyjątkowej promocji.
Kod rejestracyjny na bonusy i promocje w Betfan Zakłady Bukmacherskie - infografika
Betfan kod promocyjny
  • 20% wyższe wygrane w Betfan - legalny bukmacher Betfan nie ogranicza się do gr bez podatku, w ramach której podnosi nasze wygrane o 14%. Możemy zyskać znacznie więcej - wygrane podniesione aż o 20% dla kuponów AKO, spełniających warunki regulaminowe promocji. A te są również bardzo proste: by podnieść naszą wygraną o 20%, wystarczy postawić kupon AKO z co najmniej czterema wydarzeniami oraz łącznym kursem minimalnym 4,00.
  • Radar 365 - unikalna promocja dla regularnych typerów, w ramach której każdego dnia legalny bukmacher Betfan przygotowuje nowy bonus bukmacherski. Promocje Betfan w ramach akcji bonusowej Radar 365 dotyczą różnych sportów (znajdziemy tam np. bonus Betfan na Ligę Mistrzów, promocję na rozgrywki NBA, Betfan bonus na e-sporty czy na skoki narciarskie) oraz mogą przyjmować różną postać: może to być więc darmowy zakład Betfan (freebet - bonus bez depozytu online na saldzie bukmacherskim), podwyższony kurs bukmacherski (inna nazwa używana przez typerów online to współczynnik bukmacherski) na wybrane wydarzenie z oferty sportowej Betfan czy zakład bez ryzyka, czyli cashback Betfan.

Regularni typerzy, którzy na stronie internetowej Betfan puszczają kupony SOLO, AKO lub systemowe, mogą korzystać z dodatkowych bonusów tymczasowych, które uzależnione są od aktualnej oferty promocyjnej Betfan. Pamiętajcie więc, by na bieżąco śledzić witrynę www Betfan oraz nasz portal, gdzie zawsze regularnie opisujemy aktualne bonusy i promocje Betfan wraz z ich warunkami i zasadami regulaminowymi.

do góry
Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Betfan bonusy dla graczy | Promocje na 2020 rok
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.