poniedziałek, 26 października 2020
Najnowsze: BETFAN bonus powitalny | październik 2020

Bonusy w ofercie STS

Promocyjne bonusy dla nowych, bonus powitalny, freebety bez depozytu i vouchery od STS. Bonus bez ryzyka za kod promocyjny na 2020 r.

Bonusy i promocje w STS Wszystkie gratyfikacje odbierzecie z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Pakiet bonusów na start z kodem afiliacyjnym
 2. Jak działają bonusy za kod w STS
  1. Premia 100% od pierwszego depozytu
  2. Freebet bez depozytu
  3. Promocja bez ryzyka przegranej
 3. Bonusy dla stałych graczy
  1. Wirtualne poniedziałki
  2. Zaproś kumpli
  3. Ekstra 25 zł na BETGAMES
  4. Premia 20 zł na Sporty Wirtualne
  5. Cashout
 4. Bonusy z wysoką pulą nagród w STS
  1. Polubisz poniedziałki
 5. FAQ: Pytania o bonusy w STS
Przekierowanie do bonusu powitalnego na start > Opcja z kodem promocyjnym
Bonus STS na start z kodem promocyjnym

STS, którego pełna nazwa brzmi oczywiście Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne, jest w pełni legalnym operatorem zakładów sportowych na rynku polskim i europejskim.

BONUS NA START W STS
Promocja do odbioru z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT

Bukmacher na polskim rynku działa stacjonarnie i online od 1997 roku, a od 21 lutego 2012 roku posiada koncesję Ministerstwa Finansów o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Od tego czasu STS wyrobił sobie najlepsze opinie wśród graczy, którzy bardzo chętnie korzystają na co dzień z jego usług bukmacherskich oraz stawiają kupony SOLO i AKO.

Platforma STS to nie tylko zaawansowana oferta zakładów sportowych (także LIVE), sportów wirtualnych czy gier karcianych BETGAMES, ale i nowoczesny kanał streamingowy STS TV. Ponadto trzeba dodać, że ten buka posiada także rozbudowany system bonusów i promocji bukmacherskich. Jest on skierowanych zarówno do nowych graczy, jak i stałych, którzy posiadają już regularne konto u tego bezpiecznego i cenionego operatora.

Pakiet bonusów na start z kodem afiliacyjnym

Bukmacher STS Polska oferuje promocję powitalną dla nowych graczy z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT, która składa się nie tylko z podwojenia pierwszej wpłaty o 100% do 1200 złotych, ale również z zyskownego freebetu bez depozytu o wartości 25 złotych oraz cashbacku 34 zł. Zakład bez wpłaty pieniędzy jest o tyle dobrą sprawą, że za jego pomocą można sobie na przykład przetestować za darmo usługi bukmacherskie Start-Typ Sport: objętość oferty, jakość kursów bukmacherskich czy przejrzystość aplikacji mobilnej.

Nazwa promocji STS Wysokość bonusu  
1. Bonus 100% od depozytu max. 1200 zł Średnia wpłacanych depozytów: 250 złotych
2. Freebet bez ryzyka 25 zł Tylko z kodem promocyjnym LEGALSPORT
3. Cashback 34 zł Opcja ważna tylko z naszym kodem do bonusu

Kompletna premia gotówkowa na start w STS zbiera od graczy bardzo dobre opinie – obstawiający cenią sobie wysokość bonusu początkowego oraz jakość freebetu bez ryzyka 25 zł (STS Voucher) i cashbacku 34 zł. Obecnie co drugi typer, bez względu na doświadczenie, zakłada sobie nowy, bezpłatny profil na stronie internetowej STS ze względu na bezkonkurencyjny bonus powitalny z naszym kodem polecającym LEGALSPORT. Dołącz do grona wygrywających typerów i obstawiaj za darmo! >>> Zakładam konto online w STS.

Jak działają bonusy za kod w STS

Legalny i w pełni sprawdzony przez typerów bukmacher STS oferuje swoim klientom wyjątkowy bonus powitalny online, który w dłuższej perspektywie potrafi wzmocnić bukmacherski bankroll. Promocja startowa za rejestrację z naszym bezpłatnym kodem promocyjnym LEGALSPORT w Start-Typ Sport składa się z trzech niezwykle zyskownych części. Jak działają poszczególne premie pieniężne u tego organizatora zakładów bukmacherskich? Już wszystko prezentujemy na konkretnych przykładach.

Premia 100% od pierwszego depozytu

Pierwszą gratyfikacją gotówkową jest ekstra bonus 100% od pierwszego wpłaconego depozytu na saldo o maksymalnej wartości 1200 złotych. Jak działa bonus od wpłaty w STS? Jeżeli w ostatecznym rozrachunku zdecydowaliście się wpłacić na profil typerski 500 zł, to oznacza to, że od bukmachera STS otrzymacie drugie 500 zł na obstawianie zakładów przez internet. W sumie na betowanie będziecie mieć 1000 zł, co już jest naprawdę pokaźną kwotą. Oczywiście z tego budżetu możecie korzystać na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Bonus od pierwszej wpłaty w STS

Dodatkowo bonus 1200 zł od STS oparty jest na bardzo korzystnych warunkach oraz zasadach regulaminowych. W celu przeniesienia salda bonusowego na normalne konto depozytowe wystarczy dokonać tylko 3-krotnego obrotu przyznaną kwotą, przy minimalnym kursie wynoszącym co najmniej 1,91 (o minimalnym kursie na kuponie sportowym więcej przeczytacie tutaj >>> Co to znaczy minimalny kurs na kuponie?).

Do obrotu internetowym bonusem STS liczą się tylko i wyłącznie trafione, pozytywnie rozliczone na koncie online, zakłady bukmacherskie. Więcej szczegółów dotyczących extra promocji na start za założenie konta w STS znajdziecie w tym miejscu: Bonus na start w STS z kodem promocyjnym. Pamiętajcie, że internetowa rejestracja u tego legalnego buka jest w pełni darmowa i można ją przeprowadzić zarówno za pomocą komputera, jak i laptopa, tabletu czy też telefonu komórkowego z system Android lub iOS.

Freebet bez depozytu

Na drugą część mega promocji rejestracyjnej, za założenie nowego profilu gracza, składa się vipowski freebet w wysokości 25 zł. Wcześniej STS oferował zakład bez wpłaty na kwoty 15 zł, 20 zł i 22 zł, co generowało zdecydowanie mniejsze wygrane na kuponach zawieranych przez internet.

Taki zakład bez ryzyka utraty własnej gotówki, który znajdziecie także w BETFAN, forBET i Fortunie, od STS można przeznaczyć na dowolne typy bukmacherskie znajdujące się w ofercie sportowej. Można obstawić na przykład typy z handicapem lub zakłady specjalne. Przykładowy kupon bukmacherski zawarty za promocyjny zakład bez depozytu od STS znajdziecie poniżej:

Zakłady bukmacherskie STS
Kupon bukmacherski za freebet 25 zł w STS
 
1. Los Angeles Lakers vs Phoenix Suns, NBA, typ: 1, kurs - 1,70.
2. Manchester City vs Chelsea FC, Premier League, typ: powyżej 3.5 gola, kurs - 2,20.
3. Liverpool FC vs Real Madryt, Liga Mistrzów, powyżej 10.5 RR, kurs - 2,20.
4. Real Betis vs Sevilla FC, La Liga, typ: powyżej 7.5 ŻK, kurs - 2.40.
5. Cagliari Calcio vs Inter Mediolan, Serie A, typ: 2 (handi -1.5), kurs - 2.45.
6. Wisła Kraków vs Legia Warszawa, Ekstraklasa, typ: powyżej 2.5 gola, kurs - 1.80.
-------------------------------------------------------------
Kurs ogólny – 87.05 | Stawka zakładu – 25 PLN | Ewentualna wygrana: 1915,10 zł
Przechodzę na stronę bukmachera

Oczywiście w ramach premii freebetowej możecie postawić nawet kupon SOLO z atrakcyjnym kursem pojedynczego zdarzenia. Wybór koniec końców należy do Was. Jeżeli chodzi o warunki obrotu, to są one takie same, jak przy bonusie od pierwszej wpłaty. I na koniec jeszcze taka drobna porada, jak ominąć obrót przy freebecie.

Jeżeli skorzystacie w tym samym czasie z dwóch promocji STS (bonus od depozytu + freebet), to wówczas mniejszy obrót zostanie przez bukmachera anulowany. Innymi słowy pisząc, dwie promocje wypłacicie na swoje konto bankowe za jednym razem, wykonując tylko jeden obrót.

Promocja bez ryzyka przegranej

Ostatni element dochodowego pakietu nagród dla nowych typerów to ekskluzywny cashback o wartości maksymalnej 34 zł. Bonus na profilu użytkownika aktywuje się automatycznie. Wystarczy postawić pierwszy zakład przez internet w STS i on już sam przekształci się w kupon bez ryzyka. Największą zaletą tej stsowskiej premii jest to, że nie jest ona obarczona żadnym obrotem.

Cashback 34 zł w STS Zakłady Bukmacherskie

Oznacza to, że po nietrafieniu zakładu stawka (minus podatek) od razu księguje się na saldzie depozytowym, z którego można zlecić wypłatę na konto w banku. Bardzo często pytacie nas, czy bonus ogranicza stawkę na premierowym kuponie. Od razu odpowiadamy, pierwszy zakład na stronie lub aplikacji STS można postawić za dowolną kwotę. Bez względu na to, ile postawicie, przy przegranej otrzymacie max. 34 zł zwrotu.

Bonusy dla stałych graczy

Naturalnie, oferta STS Zakłady Bukmacherskie z bonusami nie ogranicza się tylko i wyłącznie do promocji dla nowych graczy. Ten operator online myśli bowiem również o typerach, którzy regularnie stawiają kupony na stronie czy aplikacji. Wybrane akcje promocyjne dla stałych klientów z oferty STS znajdziecie poniżej. Jeżeli chcecie zapoznać się z kompletem bonusów, to załóżcie konto w Star-Typ Sport z tego linku, a następnie wejdźcie do działu z promocjami internetowymi.

Wirtualne poniedziałki

Z myślą o zarówno nowych, jak i doświadczonych graczach powstała promocja bukmacherska STS „Wirtualne poniedziałki”, która daje szanse na spróbowanie swoich sił w typowaniu wydarzeń związanych z Wirtualnymi Sportami bez zbędnego ryzyka. Akcja skierowana jest do graczy, którzy w dany poniedziałek dokonają zawarcia zakładu (SOLO lub AKO) ze stawką co najmniej 10 złotych i kursem minimalnym 1,50 na dowolne zdarzenia, w którym znajdzie się przynajmniej jedno z oferty Sportów Wirtualnych.

Wirtualne poniedziałki w Star-Typ SportPromocja na sporty wirtualne - cashback max. 50 złWarunek: min. 1 typ z virtuals na kuponie

Wirtualne poniedziałki w Star-Typ Sport
Promocja na sporty wirtualne - cashback max. 50 zł
Warunek: min. 1 typ z virtuals na kuponie

ODBIERAM w

W ramach akcji możemy otrzymać maksymalnie pięć doładowań bonusowych na łączną kwotę do 50 złotych. Doładowania zostaną nam przyznane za zakłady przegrane, spełniające powyższe wymogi. By przenieść kwotę bonusu na konto depozytowe musimy obrócić trzykrotnością przyznanej sumy z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91, przy czym tym razem do obrotu wliczają się tylko kupony wygrane.

Zaproś kumpli

Promocja „Zaproś kumpli” to akcja skierowana do stałych klientów, którzy swobodnie poruszają się już w świecie bukmacherskim. Akcja polega na poleceniu swoim znajomym usług tego bukmachera, dzięki czemu obie strony liczyć mogą na bonus o wartości 50 złotych na grę. Aby otrzymać wspomnianą kwotę wystarczy wysłać znajomemu zaproszenie do udziału w akcji za pośrednictwem zakładki „zaproś kumpla”.

Zaproś kumpli w Star-Typ SportStwórz 6-osobową ekipę i zgarnij 340 zł bonusu!Dodatkowo extra 20 zł za trzeciego i szóstego znajomego

Zaproś kumpli w Star-Typ Sport
Stwórz 6-osobową ekipę i zgarnij 340 zł bonusu!
Dodatkowo extra 20 zł za trzeciego i szóstego znajomego

PRZECHODZĘ DO

Teraz do spełnienia zostały już tylko same warunki bonusu. Najpierw zaproszony znajomy powinien założyć konto w STS, koniecznie z linku który otrzymał, a następnie dokonać wpłaty na minimum 50 złotych. Kolejny etap to obrót wpłaconą kwotą. Wystarczy, że w sumie zagra on za 500 zł po kursie minimum 1.85. Po wykonanym obrocie dostajecie bonusy oraz oczywiście możecie wypłacić wszystkie zgromadzone środki. Jeżeli lubicie takie akcje, lub wyczerpiecie już bonusy w STS, to podobne promocje znajdziecie u bukmacherów BETFAN oraz eToto.

Ekstra 25 zł na BETGAMES

Bonus na BETGAMES to jedna z lepszych promocji w STS. Dzięki niej możecie otrzymać, co tydzień, 10% od sumy stawek wszystkich wygranych kuponów! Tak tak, Star-Typ Sport nagradza swoich klientów za trafione kupony bukmacherskie. Maksymalnie w ramach jednego tygodnia akcji możecie odebrać 25 zł.

Bonus na BETGAMES w Star-Typ SportCashback co tydzień za wygrane kupony bukmacherskie!Maksymalnie można odzyskać 25 zł z wygranych zakładów

Bonus na BETGAMES w Star-Typ Sport
Cashback co tydzień za wygrane kupony bukmacherskie!
Maksymalnie można odzyskać 25 zł z wygranych zakładów

ODBIERAM w

Żeby wziąć udział w promocji, należy wejść do zakładki z bonusem "Ekstra 25 zł na BETGAMES" i wcisnąć przycisk "weź udział". Od tego momentu bukmacher liczy stawki kuponów postawionych na gry karciane! Akcja dotyczy wszystkich gier BETGAMES, w tym pokera na polskim stole! Jakie jeszcze karcianki można obstawiać u tego buka? Już spieszymy z odpowiedzią: bakarat oraz wojna.

Premia 20 zł na Sporty Wirtualne

Tym razem przedstawiamy klasyczny cashback o wartości 20 zł na Sporty Wirtualne, które są już dostępne niemal u każdego bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów. Żeby aktywować bonus na własnym koncie, należy postawić zakłady na sporty wirtualne z minimalnym kursem kuponu 1.90. Ważne! W akcji biorą udział kupony z pierwszych wydanych 20 PLN w ciągu jednej doby. Jak rozliczany jest bonus? 

Cashback na Sporty Wirtualne w Star-Typ SportMaksymalny zwrot z bonusu to 20 złŻeby wziąć udział w promocji, trzeba założyć konto STS

Cashback na Sporty Wirtualne w Star-Typ Sport
Maksymalny zwrot z bonusu to 20 zł
Żeby wziąć udział w promocji, trzeba założyć konto STS

Zakładam konto w

To proste, jeżeli wygracie taki kupon, to wówczas wygrana trafia na Wasze konto depozytowe. Natomiast, jeśli nie uda Wam się trafić zakładu, to wtedy otrzymacie równowartość przegranych stawek do 20 zł na konto bonusowe na dalszą grę! Jeżeli chodzi o konkretne wirtualne zmagania sportowców, to w pierwszej kolejności polecamy piłkę nożną oraz koszykówkę.

Cashout

Cashout to nie jest może typowa promocja bukmacherska, która zapewnia dodatkową gotówkę do bankrollu, ale wydaje nam się, że warto o niej wspomnieć. Co to jest cashout w STS? Cash-out to nic innego, jak możliwość wcześniejszego rozliczenia kuponu, na którym znajdują się jeszcze nierozstrzygnięte wydarzenia. Oczywiście kupon internetowy można zamknąć przed czasem w momencie, w którym wszystkie dotychczas rozstrzygnięte mecze okazały się trafione.

Cashout w Star-Typ SportOpcja zamknięcia zakładu bukmacherskiego przed czasemPromocja działa na kuponach SOLO i AKO

Cashout w Star-Typ Sport
Opcja zamknięcia zakładu bukmacherskiego przed czasem
Promocja działa na kuponach SOLO i AKO

STAWIAM w

Promocja działa na kuponach SOLO i AKO. Co więcej, w ramach tych zakładów online można stawiać typy prematch i LIVE. O wysokości wygranej decyduje STS. Na koniec warto zaznaczyć, że kupony rozliczone jako cash out nie zaliczają się do obrotu bonusami. Czy warto korzystać z cashoutu? Naszym zdaniem tak. Jeżeli macie opcję wcześniejszego zamknięcia kuponu, to - bez względu na potencjalną wygraną - z niej skorzystajcie. Taka strategia pozwoli Wam za każdym razem dopisać plusa do postawianego kuponu.

Bonusy z wysoką pulą nagród w STS

Bukmacher STS, podobnie jak BETFAN, forBET, Totolotek czy TOTALbet, lubi organizować akcje promocyjne z wysokimi pulami nagród. Poniżej znajdziecie przykładowe bonusy. Zaznaczamy, że takie promocje bardzo szybko stają się nieaktualne, dlatego też zachęcamy Was, abyście na bieżąco sprawdzali, czy dana promocja wciąż obowiązuje. Zrobić to można w bardzo łatwy sposób - wystarczy wejść w zakładkę "promocje" na stronie www.sts.pl.

Polubisz poniedziałki

STS nie zapomina także o stałych i zaawansowanych graczach, dla których przygotował promocję „Polubisz poniedziałki”. W ramach akcji w każdy poniedziałek bukmacher nagradza aż 1000 najaktywniejszych klientów serwisu, czyli graczy, którzy w poprzednim tygodniu uzyskali najwyższy obrót na koncie depozytowym. Bonus przyznawany jest automatycznie, a wysokość otrzymanej nagrody uzależniona jest od zajętego miejsca w rankingu.

Promocja polubisz poniedziałki - STS Zakłady Bukmacherskie

I tak za miejsca od 1 do 10 gracze otrzymują bonus w wysokości 100 złotych, a zajęcie pozycji od 11 do 100 buk premiuje kwotą 50 złotych. Dla grających z lokat od 101 do 200 przygotowana została nagroda 25 złotych, a dla pozostałych (do 1 000) – 20 złotych. W celu wypłacenia środków bonusowych należy dokonać 3-krotnego obrotu nagrodą. Warto tutaj pamiętać, że STS zastrzega sobie, że do obrotu zaliczają się jedynie stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91.

FAQ: Pytania o bonusy w STS

Poniżej zebraliśmy, specjalnie dla Was, najważniejsze informacje o bonusie na start od legalnego polskiego bukmachera STS Zakłady Bukmacherskie. Dodatkowo skumulowaliśmy w jedynym miejscu pytania o promocje dla regularnie obstawiających typerów. Zapraszamy do lektury.

1. Jak odebrać darmowy kod do bonusu STS?

Darmowy kod promocyjny STS do mega bonusu VIP na start dla nowych klientów można odebrać na naszej stronie internetowej w specjalnym dziale Kod do promocji STS. Możecie skorzystać w tym momencie ze skróconej wersji odbioru takiego kodu rabatowego. Wystarczy kliknąć w powyższy link.


2. Gdzie wpisać kod bonusowy STS?

Wyjątkowo zyskowny kod afiliacyjny do bukmachera internetowego STS, który brzmi LEGALSPORT, należy wpisać lub wkleić na internetowym formularzu rejestracyjnym online w specjalnym polu "Kod promocyjny" - wielkość liter nie ma znaczenia. Nasz korzystny oraz bezpłatny kod bonusowy działa zarówno na stronie internetowej STS, jak i na aplikacji mobilnej na Androida lub iOS (system Apple na Iphone lub Ipad). Cały proces zakładania nowego konta bukmacherskiego do gry trwa zaledwie kilka minut - statystycznie szybka rejestracja trwa 60 sekund.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

Bonusy w ofercie STS
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
boniek
skomentowano ponad miesiąc temu
star typ – największy na rynku bukmacher to rozdaje bonusu na lewo i prawo, i mnie coś skapło, a wam?
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.