wtorek, 11 sierpnia 2020
Najnowsze: Zakłady długoterminowe na zwycięzcę Ligi Mistrzów

Totalbet - Jackpot Ekstraklasa i bonus 10 000 zł

Mega premia dla typerów obstawiających mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Rejestracja w Totalbet - Jackpot Ekstraklasa Premia 5050 zł + nagroda 10 000 zł w promocji
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak wziąć udział w promocji
  1. Nagrody w promocji Jackpot
 2. Regulamin promocji Jackpot Ekstraklasa
  1. § 1 Postanowienia Ogólne
  2. § 2 Warunki uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA
  3. § 3 Zasady uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA
  4. § 4 Reklamacje
  5. § 5 Postanowienia końcowe
 3. Pozostałe bonusy bukmacherskie
  1. Promocje z kodem
 4. FAQ - pytania o ekstraklasowy bonus Jackpot
Jackpot Ekstraklasa możesz obstawiać za freebet, 50 zł jest po kodzie promocyjnym
Jackpot Ekstraklasa w Totalbet - nagroda 10 000 zł za poprawne typowanie

 Za jedyne 10 zł bierzesz udział w prawdziwej kumulacji pt. Ekstraklasa Jackpot  przygotowanej przez zakłady bukmacherskie Totalbet.

50 zł na typowanie Ekstraklasy
Darmowy zakład otrzymasz po rejestracji z kodem LEGALSPORT

Promocja jest kolejnym uzupełnieniem portfolio bonusowego. Od teraz poza gwarancją najwyższych kursów, premii esportowych i darmowych freebetów lojalnościowych (25 zł oraz 50 zł) możesz się poczuć jak klient VIP. Nagroda finansowa 10 000 zł jest blisko - wystarczy poprawnie postawić zakłady na wszystkie mecze najbliższej kolejki Ekstraklasy. W akcji biorą udział internetowe zakłady postawione na wynik meczu (1, X lub 2 bez zakładów typu podwójna szansa)

Tym bardziej warto posiadać konto w Totalbet, że poza wspomnianymi profitami otrzymujesz jeszcze freebety urodzinowe. Dwa freebety obowiązują w każdym roku, bowiem dotyczą urodzin Twoich i bukmachera (data rozpoczęcia działalności).
Wróćmy jednak do Jackpota - zobacz niżej jak się zapisać, jak działa i jak wypłacić.

Jak wziąć udział w promocji

Ta promocja obejmuje tylko mecze Ekstraklasy w ramach kolejki, w której rozgrywają między sobą spotkania następujące drużyny piłkarskie:

Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin,  Wisła Płock, Legia Warszawa, Cracovia, Wisła Kraków, Korona Kielce, Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin.

Rejestracja w promocji Jackpot ESA
10 000 zł do wygrania oraz freebety 200 zł i 50 zł
Udział w promiocji jest bezpłatny, ESA możesz też obstawiać z kodem promo za 50 zł
Jackpot Ekstraklasa - jak się zapisać do promocji

Nagrody w promocji Jackpot

Główna nagroda jest przyznawana, gdy jeden lub więcej graczy poprawnie wytypuje 8 na 8 zdarzeń na kuponie, w ramach kolejki Ekstraklasy. Otrzyma doładowanie salda głównego w wysokości 100% nagrody głównej (10 000 zł), z możliwością dalszej gry i puszczania kuponów lub wypłaty kasy na swoje konto bankowe. Gdy więcej niż jeden gracz wytypuje 8 na 8 zdarzeń, nagroda główna podzielona będzie równo między wszystkich graczy, spełniających warunki otrzymania nagrody (przykładowo, gdy trafi 3 graczy - każdy otrzyma po 3333 zł). 

Totalbet przewidział także nagrody za trafienie 6 i 7 zdarzeń. Za trafionych 7 zdarzeń każdy gracz otrzyma bonus Freebet o wartości 200 PLN, za 6 zdarzeń nagroda wynosi 50 zł.

Regulamin promocji Jackpot Ekstraklasa

REGULAMIN KONKURSU JACKPOT EKSTRAKLASA

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa warunki konkursu pod nazwą „JACKPOT EKSTRAKLASA ”.
2. Organizatorem konkursu JACKPOT EKSTRAKLASA jest TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul Jubilerskiej 10, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000662497, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000 zł, NIP: 1132929621 (zwany dalej „Organizatorem” lub „TOTALbet”).
3. Konkurs JACKPOT EKSTRAKLASA jest prowadzony na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl na zasadach określonych w niniejszym regulaminie (zwanym dalej „Regulaminem”). Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określa także Regulamin zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet dostępny na stronie internetowej Organizatora www.totalbet.pl (zwany dalej „Regulaminem zakładów”) oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
4. Konkurs JACKPOT EKSTRAKLASA obowiązuje  od godz. 10:00 do ostatniego dnia promocji do godz. 18:00.
5. Konkursem JACKPOT EKSTRAKLASA objęta jest oferta zakładów bukmacherskich organizowanych na stronie www.totalbet.pl

§ 2 Warunki uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA

1. W konkursie JACKPOT EKSTRAKLASA nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora.
2. Konkurs JACKPOT EKSTRAKLASA przeznaczony jest dla osób, które posiadają Konto tymczasowe lub Konto stałe na stronie Totalbet (zwanego dalej: „Kontem”) i które posiadają środki w odpowiedniej wysokości na saldzie głównym (zwane dalej: Saldem) w serwisie www.totalbet.pl (zwanych „Klientami”).
3. W konkursie JACKPOT EKSTRAKLASA mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych, które w trakcie trwania JACKPOT EKSTRAKLASA dokonają zawarcia zakładu z Salda głównego spełniającego poniższe warunki:
- zakład AKO, składający się z ośmiu zdarzeń wyłącznie na typowania z oferty przedmeczowej na kolejkę Ekstraklasy, za stawkę równą dokładnie 10 zł. Konkursem Jackpot Ekstraklasa objęte są mecze drużyn:
Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Zagłębie Lubin,  Wisła Płock, Legia Warszawa, Cracovia, Wisła Kraków, Korona Kielce, Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin .
- zdarzenia muszą zawierać wyłącznie zakłady na wynik meczu (1, X lub 2 bez zakładów typu podwójna szansa)
- z promocji wyłączone są zakłady systemowe oraz specjalne, np. Total Boost.
4. Uczestnictwo w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA jest dobrowolne.

§ 3 Zasady uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA

1. Klienci z tytułu udziału w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA są uprawnieni do otrzymania nagrody według poniższej klasyfikacji, w następujących przypadkach:
- nagroda główna wynosi 10 000 zł;
- w przypadku, gdy jeden gracz poprawnie wytypuje 8 na 8 zdarzeń na kuponie, w ramach 35. kolejki Ekstraklasy, przysługuje mu doładowanie salda głównego w wysokości 100% nagrody głównej, z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Gdy więcej niż jeden gracz wytypuje 8 na 8 zdarzeń, nagroda główna podzielona będzie równo między wszystkich graczy, spełniających warunki otrzymania nagrody. W przypadku braku graczy, którzy poprawnie wytypują 8 z 8 zdarzeń na kuponie, nagroda główna zostaje na koncie organizatora;
- Gracz, który trafił 7 na 8 zdarzeń otrzyma nagrodę w postaci Bonusu Freebet o wartości 200 PLN.
- Gracz, który trafił 6 na 8 zdarzeń otrzyma nagrodę w postaci Bonusu Freebet o wartości 50 PLN.
2. Każdy klient może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę.
3. Nagrody znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji.
4. Nagrody gotówkowe obarczone są podatkiem dochodowym od osób fizycznych.
5. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody na osobę trzecią.
6. W promocji biorą udział kupony, w których jedno lub więcej zdarzeń zostały rozliczone jako zwrot, co sprawiło, że liczba rozliczonych zdarzeń na kuponie spadła poniżej ośmiu.
7. Gdy jedno zdarzenie zostało rozliczone jako zwrot, a gracz trafił pozostałe 7 na 7 wyników, przysługuje mu Freebet 200 PLN.
8. Gdy jedno zdarzenie zostało rozliczone jako zwrot, a gracz trafił 6 na 7 wyników, nagroda pozostaje na koncie organizatora.
9. Gdy dwa zdarzenia zostaną rozliczone jako zwrot, nagroda pozostaje na koncie organizatora.
10. By skorzystać z Bonusu Freebet, należy po zalogowaniu do Konta stałego i utworzeniu propozycji zakładu spełniającego warunki Bonusu Freebet zaznaczyć na kuponie widoczne pole z nazwą Freebet Jackpot, co jest równoznaczne z chęcią skorzystania przez Klienta z Bonusu Freebet na warunkach określonych w Regulaminie.
11. Bonus Freebet może zostać wykorzystany na zawarcie jednego dowolnego zakładu live SOLO lub AKO (bez zakładów systemowych), za jednorazową stawkę 200 lub 50 PLN z warunkiem minimalnego kursu całkowitego na kuponie 2,00.
12. Bonus Freebet nie podlega możliwości dzielenia tj. zawarcia kilku zakładów w ramach stawki i można skorzystać z niego tylko jeden raz.
13. Wygrana z zakładu zawartego za Bonus Freebet doliczana jest do salda głównego z możliwością dalszej gry lub wypłaty.
14. W przypadku gdy, zakład zawarty za Bonus Freebet zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.
15. W przypadku gdy zakład zawarty za Bonusu Freebet zawiera wiele zdarzeń, wówczas zdarzenie objęte zwrotem przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem zakładów tj. ewentualna wygrana pomniejszona zostaje o kurs tego zdarzenia.
16. Bonus Freebet przysługuje wyłącznie jeden raz.
17. Usługa Cashout nie ma zastosowania do kuponów zawartych za Bonus Freebet.
18. Promocja kończy się z momentem rozliczenia zakładu zawartego za Freebet lub gdy minął termin ważności Bonus Freebet.
19. Bonus Freebet ważny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania.

§ 4 Reklamacje

1. Reklamacje zgłaszać należy drogą elektroniczną na adres reklamacje@totalbet.pl, podając dokładny opis i powód reklamacji oraz dane: Imię i Nazwisko, nazwa Klienta.
2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Organizator poinformuje Klienta o decyzji i wyniku reklamacji wysyłając odpowiedź na adres email, z którego reklamacja została wysłana.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem, stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy o grach hazardowych oraz Regulamin zakładów.
2. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA lub dopuszczających do udziału w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA.
3. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA oraz anulowania wygranej w następujących przypadkach:
a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu zakładów,
b) próby tworzenia kilku Kont lub zakładania Kont na różne dane osobowe przez tego samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,
c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez Klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w Regulaminie dla uczestnictwa w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
4. Udział w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA przysługuje wyłącznie dla jednego Klienta, jednego Konta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP. Ponadto wygrane w KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA , nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało  wykorzystane na innym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
5. W przypadku naruszenia przez Klienta któregokolwiek postanowienia Regulaminu, Organizator ma prawo natychmiast zamknąć Konto takiego Klienta.
6. Wszelkie materiały reklamowe lub promocyjne rozpowszechniane w związku ze sprzedażą premiową KONKURS JACKPOT EKSTRAKLASA na stronie internetowej Organizatora mają charakter wyłącznie informacyjny.

Pozostałe bonusy bukmacherskie

W aktualnej ofercie na sierpień 2020 bukmachera, który jest na czołowej pozycji w rankingu najlepszych firm organizujących zakłady wzajemne i sportowe, jest kilka ciekawych promocji z bonusami pieniężnymi. Najwyższa powitalna kasa czeka na nowych graczy, nie posiadających jeszcze działającego i aktywnego konta do obstawiana w Totalbet. Ten bonus za depozyt do kwoty 5000 zł i bezpłatny zakład z freebetem 50 zł otrzymujesz po rejestracji internetowej z kodem promocyjnym.

Promocje z kodem

Kod do Totalbet jest taki sam jak do promocyjnych nagród finansowych w eWinner, BETFAN czy PZBuk - używaj hasło LEGALSPORT za każdym razem, gdy rejestrujesz nowe konto z promocją powitalną.

Kod do Totalbet - nie wiesz jaki jest aktywny? Wpisz zawsze LEGALSPORT w promocji
W każdej promocji powitalnej z bonusem działa ten sam kod

Inne atrakcyjne promocje to freebety na KSW za 25 zł, Jackpot Ekstraklasa z nagrodą 10 000 zł czy zakłady na kombinacje kart - Karciana Wojna. Te ostatnie zakłady są podobne do gier kasynowych STS Bet Games.

Totalbet daje też bardzo wysokie kursy na topowe medialne wydarzenia w ramach TotalBoost i jest pod tym względem najlepszym polskim bukmacherem internetowym.

FAQ - pytania o ekstraklasowy bonus Jackpot

1. Czy mogę połączyć Jackpot z promocją powitalną.

Tak, można zarejestrować darmowe konto w Totalbet oraz stawiać zakłady zarówno za freebet jak i za depozyt 10 zł na mecze polskiej Ekstraklasy piłkarskiej.

2. Czy jak trafię wszystkie spotkania to wypłacona będzie także wygrana z kuponu?

Tak, jeśli zostanie trafiony kupon i zostaną rozliczone zakłady za poprawne wytypowanie wyników meczów, bukmacher wypłaci zarówno wygraną z kupony jak dodatkową nagrodę pieniężną 10 000 zł. Podobne wygrane wypłacał LVBET, gdzie graczy trafili wszystkie mecze jednej z kolejek Ekstraklasy.

3. Opłaca się wziąć udział w promocji Totalbet?

Promocja generuje dodatkowy bonus ponad standardowe obstawianie. Opłaca się zgarniać dodatkowe pieniądze, jeśli obstawiasz regularnie polską piłkę nożną i masz dobre wyniki, trafiając kupony oraz ogrywając bukmachera.

4. Czy przy tej promocji potrzebny jest promocyjny kod?

Tak, dla wszystkich nowych typerów zainteresowanych stawianiem zakładów piłkarskich w Totalbet jest potrzebny kod. Aktywny kod do Totalbet na sierpień 2020 to LEGALSPORT. Ten kod promocyjny wpisz na formularzu rejestracyjnym podczas otwierania darmowego konta internetowego na stronie powitalnej bukmachera na telefonie lub w przeglądarce..

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Totalbet - Jackpot Ekstraklasa i bonus 10 000 zł
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.