wtorek, 11 sierpnia 2020
Najnowsze: Zakłady długoterminowe na zwycięzcę Ligi Mistrzów

Zakłady na wybory prezydenckie w USA

Kto według bukmacherów zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Premia na typowanie bez depozytu za 25 zł (po użyciu kodu).

Obstawiam wybory 2020 w USA Zakłady z bonusem 100 zł bez ryzyka przegranej
Spis treści
Rozwiń
 1. Główni pretendenci do fotela w Białym Domu
  1. Czy Joe Biden wygra wybory i zostanie prezydentem USA?
  2. Kursy i typy na amerykańskie wybory w BETFAN
  3. Kursy na głównych kandydatów
  4. Typy na zwycięską partię
 2. Typy u bukmacherów
  1. Jaki bukmacher najlepszy na wybory?
  2. Kursy na wybory w USA w STS
  3. Jakie kursy są w Fortuna
  4. Typy w forBET
 3. Jaki bonus wykorzystać na wybory
  1. Bonus od depozytu - za ile chcesz zagrać?
  2. Bonus bez ryzyka - dla amatorów
  3. Freebet bez wpłaty depozytu - bonus za samą rejestrację
 4. FAQ - pytania o zakłady na wybory w USA
Typy na wybory amerykańskie. Kursy w BETFAN łączy bonus za kod promocyjny online.
Jakie typy mają bukmacherzy na wybory w USA?

 Polskie wybory rozgrzały rynek bukmacherski - takiego obstawiania nie było od lat. Operatorzy liczą, że głosowanie w Ameryce także przyciągnie nowych typerów.

REJESTRACJA W STS
Wybory bez ryzyka + freebet 25 zł z kodem promocyjnym

Poza typami na poszczególnych kandydatów, możliwe jest także postawienie zakładu na zwycięską partię. Tak więc obstawiać można Demokratów, Republikanów oraz kandydata niezależnego. Na eFortuna Online Zakłady Bukmacherskie można dodatkowo postawić zakład specjalny, kto otrzyma nominacje w ramach partii republikańskiej i demokratycznej, a także obstawiać jaka będzie płeć zwycięzcy w wyborach.

Czy wynik wyborów może być zaskakujący? W dzisiejszych czasach, kiedy online decyduje o decyzjach wyborców, mogą być wyniki inne od prognozowanych. Nowi obstawiający mogą w takiej sytuacji skorzystać z bonusu premiowego za 100 zł i typować pretendentów do Białego Domu bez ryzyka przegranej. W dobrym scenariuszu wygrywasz i wypłacasz wkład własny oraz wygraną (przykładowo: wpłata była na 100 zł, kurs 1,60, z kuponem bez podatku masz do wypłaty 160 zł). W przypadku przegranej bukmacher oddaje 100 zł (jeśli działa promocja ze zwrotem 100%).

Ten bonus powitalny BETFAN działa non stop, sprawdź czy kwota jest nadal tak samo wysoka (3100 zł), wymagany jest tylko kod do promocji. W BETFAN obowiązuje kod LEGALSPORT - wpisz go podczas rejestracji lub wywołał automatycznie poprzez ten link [aktywacja kodu rejestracyjnego]. Korzystając z linka afiliacyjnego system BETFANa wpisze kod za Ciebie. Ten bonus był przebojem podczas typowania wyborów prezydenckich w Polsce.

Główni pretendenci do fotela w Białym Domu

Przede wszystkim wydawało się, że dojdzie do reelekcji Trumpa. Jeszcze kilka miesięcy temu inny scenariusz nie wchodził w grę. Oczywiście właściwie od początku Biden był jego głównym konkurentem, ale nie spodziewano się, że faktycznie ma szanse go wyprzedzić. Tak się jednak stało. Każdy kolejny sondaż jest dla niego. Czasami przewaga jest wynosi nawet kilkanaście punktów procentowych.

Wybory prezydenckie USA bez depozytuMożna zakłady postawić za darmo 20 zł + 210 zł bez ryzyka

Wybory prezydenckie USA bez depozytu
Można zakłady postawić za darmo 20 zł + 210 zł bez ryzyka

ZAGRAJ w

Zastanawiające jest to, że odkąd Barack Obama przestał być prezydentem USA, to tamtejsi mieszkańcy w ogóle nie domagają się świeżej krwi. Trump ma 74 lata, a Biden niebawem skończy 78 lat. To jego trzecia w życiu walka o Biały Dom. Wiecie, że został wybrany po raz pierwszy do Senatu w 1972 roku, kiedy prezydentem był Richard Nixon? Czyli wtedy, gdy Wojciech Fortuna zdobył złoty medal dla Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Sapporo.

Czy Joe Biden wygra wybory i zostanie prezydentem USA?

Za Bidenem przemawia doświadczenie i możliwe, że właśnie m.in. z tego powodu Amerykanie wybiorą go na prezydenta. Gdyby tak się faktycznie stało, zostałby najstarszym prezydentem USA. Ale Trump jeszcze się nie poddał. Spekuluje się, że to on stoi za tym, by Kanye West startował na prezydenta. To jego przyjaciel, który – według plotek – miałby mu „dać” głosy Afroamerykanów.

– Musimy teraz zrealizować obietnicę Ameryki, ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych – napisał na Twitterze raper. Możliwe, że to działanie, które ma wspierać Trumpa. Albo promocja nowej płyty. Lub faktycznie sądzi on, że uda mu się wygrać wybory, które odbędą się za niespełna cztery miesiące.

Kursy i typy na amerykańskie wybory w BETFAN

W BETFAN już teraz możecie typować, jakiego wyboru dokonają Amerykanie. Według analityków sportowych legalnego polskiego bukmachera na 56% postawią oni na Joe Bidena, a 42% szans ma Donald Trump. Reszta kandydatów – w tym West – będzie dla nich tylko tłem.

Kursy na głównych kandydatów

Typowanie oferty prezydenckiej w BETFAN, można zawęzić do 2 najważniejszych osób: Donalda Trumpa (kurs 2.30) i Joe Bidena (kurs 1.65). Pozostali kandydaci, na których wystawione zostały zakłady: Hilary Clinton (kurs 40.00), Mike Pence (kurs 45.00), Kanye West (kurs 50.00), Michelle Obama (kurs 75.00) oraz Andrew Cuamo (kurs 95.00) raczej nie dadzą zarobić. 

stawiam na bidena - kurs 1.60
Z zakładem bez ryzyka do 100 zł nie przegrasz - promocja
Obstawiamy Trumpa i Bidena bez ryzyka - za 100 zł kupon po użyciu kodu promocyjnego
Typy na głównych kandydatów w BETFAN

Co najwyżej można postawić na nich bezpieczny zakład bez ryzyka, w którym nie przegramy pieniędzy (za nietrafiony zakład bukmacher oddaje postawiony depozyt). Albo wybrać jeden z 6 freebetów u bukmachera bez depozytu.

Typy na zwycięską partię

obstawiam demokratów w betfan
Kurs 1.55 na to, że wygra Partia Demokratyczna
Jaka partia wygra? W Betfan bonus od depozytu 3000 zł masz na wybory po kodzie
Zakłady na zwycięską partię - kursy w BETFAN

Wynik rozegra się pomiędzy 2 partiami; Republikanami i Demokratami, kurs na kandydata niezależnego (55.00) wskazuje na nikłe szanse na końcowe zwycięstwo.

Typy u bukmacherów

U kogo można typować wybory 2020 w Stanach Zjednoczonych? Dobre kursy (które warto wesprzeć powitalnym bonusem) wystawione są na platformie eFortuna, Betfan, STS oraz forbet. Można zakładać się z poziomu aplikacji mobilnej na telefon oraz w przeglądarce. Poniżej znajdziecie przegląd najciekawszych ofert  kursowych.

Jaki bukmacher najlepszy na wybory?

Wydarzenia związane z wyborami są ofertach najbardziej uniwersalnych i doświadczonych bukmacherów. Do takich najlepszych operatorów zaliczają się dwie największe firmy organizujące zakłady wzajemne zgodnie z ustawą hazardową; STS i Fortuna. Masz 100% gwarancji, że wymienieni bukmacherzy są sprawdzeni na typowanie przyszłego prezydenta USA i bezpieczni oraz posiadają licencje bukmacherskie udzielone przez Ministerstwo Finansów.

Pozostałe firmy jak BETFAN i forBET Zakłady Bukmacherskie, także są do polecenia i założenia konta, aczkolwiek są mniejsze pod względem obrotów, jedynie dlatego, że później otrzymały zezwolenie MF. Są na pewno dużo lepsze, niż jakikolwiek bukmacher zagraniczny ze strefy Off Shore.

Kursy na wybory w USA w STS

Rynek zdarzeń w STS obejmuje 8 kandydatów na prezydenta Ameryki, przy czym podobnie jak BETFAN bukmacher uznał, że tylko Biden i Trump liczą się w wyścigu do Białego Domu. Kursy STS są porównywalne do kursów w BETFAN: 1.60 na Bidena i 2.20 na Trumpa.

25 zł za darmo na wybory w USA
Dla Ciebie freebet powitalny, użyj kod promocyjny LEGALSPORT
Typy na 10 kandydatów na fotel prezydenta; za kod promocyjny lepszy wspolczynnik
Kto wg bukmachera STS ma największe szanse na prezydenturę

W STS w ramach wyborów prezydenckich są także zdarzenia na wygraną partyjną. Podobnie jak zakłady indywidualne, kursy na partie są identyczne z kursami na nominowanych (Demokraci - kurs 1.60, wygrana Republikanów z kursem 2.20).

Dobry kurs na pewniaka - postaw na Demokratów

Dobry kurs na pewniaka - postaw na Demokratów

1.60
IDĘ do
STS - typy na partię można obstawiać z bonusami, w tym freebetem za kod promocyjny
Zakłady na zwycięską partię w wyborach prezydenckich

Jakie kursy są w Fortuna

Online oferta sponsora Legii Warszawa jest najbardziej rozbudowana, spośród całego grona rekomendowanych buków na wybory. W Fortuna można obstawiać zwycięzcę, murowany kandydat to Joe Biden (najwyższy kurs spośród wszystkich bukmacherów - aż 1.68). Dodatkowo można się założyć, kto otrzyma nominacje partyjne oraz obstawić czy przyszły prezydent USA będzie kobietą czy mężczyzną (na ten typ jest superpewniak 1.01 - kurs wskazuje, że na 100% nie będzie to kobieta;)

zakład na wybory bez ryzyka 210 zł
Bonus dla pechowca z ubezpieczeniem = zwrot pieniędzy
Jakie typy przygotowała Fortuna
Wybory 2020 USA - co typować w Fortuna

Typy w forBET

Tabela zdarzeń w forBET obejmuje 4 nazwiska. Podobnie jak w STS czy Fortuna, tu także bukmacher oszacował, że największe szanse ma Joe Biden (kurs 1.60), mniejsze Donald Trump (wystawi kurs 2.25). Selekcja na Hilary Clinton to opcja na postawienie kuponu z kursem 40.00, zaś Kanye West wg forBET ma jeszcze mniejsze szanse (kurs 60.00)

stawiam zakład w forbet
2220 zł na start - powitalny pakiet, w tym freebet 20 zł
Zakłady bukmacherskie forbet - typujemy kandydatów z bonusem na start
Jakich kandydatów obstawiać w forBET?

Jaki bonus wykorzystać na wybory

Premie na selekcje związane z wyborami są różne, ale można skupić się na 3 najważniejszych. 

Bonus od depozytu - za ile chcesz zagrać?

Ta premia jest bardzo elastyczna dla tych, którzy nie mają ograniczeń w wysokości składanego depozytu. Chcesz zagrać za maksymalną stawkę i obstawić pewniaka w wyborach za największy budżet? Możesz nawet za 6000 zł, dysponując 3000 zł gotówki. Wpłacając depozytu, otrzymasz od bukmachera BETFAN drugie tyle w ramach bonusu powitalnego od wpłaty na zakłady nie tylko polityczne, ale sportowe, rozrywkowe czy na gry komputerowe.

Dla oszczędnych na start opcjonalnie polecamy pakiet STS, bowiem nagroda za depozyt jest niższa, ale w zestawie powitalnym jest jeszcze 34 zł na kupon bez ryzyka, 20 zł na typowanie BetGames, 1200 zł za depozyt i 25 zł dla każdego za samą rejestrację z kodem bonusowym (promocja na sierpień 2020).

Bonus bez ryzyka - dla amatorów

Nowi, jeszcze nie obyci z polityką i zakładami gracze, mogą wykorzystać na wybory bonus, który nie zawiera w sobie ryzyka utraty wkłady. Tych bonusów jest 6 - od 34 zł do 550 zł (Betclic), każdy uruchomisz jednym i tym samym kodem LEGALSPORT. Zobacz jak się stawia zakłady u bukmachera bez ryzyka, w linku znajdziesz zestawienie oferty i tabelę bonusów.

Freebet bez wpłaty depozytu - bonus za samą rejestrację

Spośród wybranych bukmacherów najwyższy freebet łączony ma forBET. Masz do wykorzystania 20 zł za założenie konta oraz drugie 20 zł na urodziny, razem 40 zł na darmowe typowanie głosowania w USA. Freebet indywidualny to 25 zł w STS i 20 zł w Fortuna, aczkolwiek warto jeszcze założyć profil do typowania w Totalbet, bo tam jest 50 zł we freebecie na nowe konto. Cała gama zakładów nie wymagających wpłacania gotówkowego depozytu jest w TYM miejscu.

FAQ - pytania o zakłady na wybory w USA

1. Kto według bukmacherów ma największe szanse na zwycięstwo?

Joe Biden wg analityków bukmacherskich jest najpoważniejszym kandydatem na urząd prezydenta. Na jego wygraną wskazują kursy i typy w STS, forBET, BETFAN i Fortuna.

2. Czy zakłady na wybory są cykliczne?

Tak, każde wybory prezydenckie w USA są wprowadzane do ofert bukmacherskich i można je obstawiać regularnie co 4 lata.

3. Nie znam się na polityce, czy mogę obstawiać?

Oczywiście, nawet największy laik może typować wybór prezydenta Stanów Zjednoczonych, bez obaw o straty finansowe. Nie znasz się na polityce? Stawiaj internetowe zakłady za freebet w Totalbet (za darmo jest 50 zł) lub STS (25 zł w bonusie dla każdego za rejestrację).

Inną kategorią dla graczy nie znających się na niuansach polityki jest bonus w postaci bezpiecznego zakładu bez ryzyka Fortuna - nawet do 210 zł z kodem promocji wpisanym podczas rejestracji.

 

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Zakłady na wybory prezydenckie w USA
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.