czwartek, 29 października 2020
Najnowsze: Darmowy bonus 30 zł za depozyt w Fortuna

MMA w Totalbet - gala FEN 30 Fight Night

Wrocławski wieczór walk mieszanych to 10 pojedynków, w tym 2 walki o pasy mistrzowskie.

Darmowy bonus 50 zł + 5000 zł premii za depozyt w Totalbet | Nagroda na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. FEN 30 MMA - karta walk
  1. Czym różni sie K-1 od MMA
 2. Jakie kursy na MMA ma Totalbet
 3. Co warto obstawić na kuponie AKO
  1. Jaki zakład najlepiej postawić
 4. Gala FEN 30
  1. Wyniki ważenia
  2. Nagrody dodatkowe
 5. FEN 30 - gdzie oglądać
  1. Transmisja w TV
 6. Co to jest FEN MMA?
 7. Darmowy bonus
 8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie
 9. FAQ - pytania o FEN w Totalbet
Totalbet ma wysokie kursy i bonus na FEN MMA
Walki MMA FENN w Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Poza wymienionymi na wstępie zawodnikami, do klatki FEN powróci Szymon Bajor (20-9, 8 KO, 9 SUB), Wojciech "Kulkinio" Janusz (9-5, 3 KO, 3 SUB) i Szymon ‚Lutador’ Dusza (8-5, 6 KO, 1 SUB).

Rejestracja w Totalbet
Darmowe konto do typowania MMA przez internet

Czwarty raz na gal FEN  kibice zobaczą również w akcji niepokonanego w federacji Łukasz "Harry" Charzewski (9-1, 2 KO, 2 SUB). W ramach pojedynków kobiet zobaczymy w akcji Barbarę Nalepka vs Hannę Gujwan oraz Anitę Bekus vs Izabelę Badurek.

Warto pamiętać, że w ramach oferty promocyjnej Totalbet walki można typować bez podatku (przy minimum 3 zdarzeniach na kuponie z kursem minimalnym 1.20) oraz za dodatkową kasę z bonusu (wpłacasz depozyt 100 zł, otrzymujesz drugie 100 zł premii do maksymalnie 5000 zł z bonusu na start dla nowych typerów). 

FEN 30 MMA - karta walk

Jak będą przebiegać walki, w jakich kategoria wagowych i w jakiej kolejności wejdą do klatki poszczególni zawodnicy? Zobacz poniższą kartę walk na wrocławską galę:

Kategoria 77,1 kg, : Robert Bryczek vs Frasineac Virgiliu ("Ice Man") - walka o tytuł mistrza FEN w kategorii półśredniej (MMA)
Kategoria 77,0 kg, : Wojciech Wierzbicki vs Dominik Zadora - walka o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej (K-1)

Kategoria 70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Mansur Abdurzakov
Kategoria 56,7 kg, MMA: Anita Bekus vs Izabela Badurek
Kategoria +95 kg, K-1: Michał Turyński vs Cyril Cereyon
Kategoria OPEN, MMA: Szymon Bajor vs Tassilo Lahr

Wysokie kursy na walki MMA FEN Bonus 5050 zł + zakłady bez podatku

Wysokie kursy na walki MMA FEN 
Bonus 5050 zł + zakłady bez podatku

ZAGRAJ w

Kategoria 120,2 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski
Kategoria 80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek vs Oktawian Olejniczak
Kategoria 61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak vs Rafał Statkiewicz
Kategoria 52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka vs Hanna Gujwan

Czym różni sie K-1 od MMA

K-1 łączy w sobie karate, kung fu, tae kwon do oraz kickboxing; zawodnicy mają zakaz walki w klinczu. MMA czyli Mieszane Sztuki Walki (Mixed Martial Arts) to sport, który jest najbardziej zbliżony do realnej walki a zawodnicy wywodzą się z takich dyscyplin, jak box, kickboxing, karate, judo oraz zapasy. Zawodnicy mogą walczyć zarówno w stójce, jak i w parterze. W porównaniu do K-1, dozwolone są uderzenia, kopnięcia, rzuty, chwyty, dźwignie i duszenia. 

Jakie kursy na MMA ma Totalbet

Bukmacher TOTALbet ma w swojej ofercie typy na wszystkie walki FEN 30 z atrakcyjnymi kursami. Co więcej, ekstra współczynniki obsadzone zostały nie tylko w podstawowych zakładach 1X2, ale również w podtypach. I tutaj należy wymienić między innymi takie selekcje jak "zawodnik wygra przez decyzję", "walka zakończy się w 1. rundzie" czy "liczba rund (+/-2.5)". Dlaczego te kursy są wyjątkowe? Już wszystko tłumaczymy.

Rynek zdarzeń z kursami na FEN MMA w zakładach bukmacherskich Totalbet
Jakie kursy na walki FEN MMA ma Totalbet?

Jeżeli zerkniecie sobie na te same typy na inne sporty walki, to zobaczycie, że kursy internetowe na FEN 30 są o średnio +15% wyższe! Dzięki temu możecie zgarnąć wyższe wygrane na kuponach bukmacherskich SOLO/AKO, które później możecie przeznaczyć na dodatkowe zakłady online ulepszające bankroll. Jeżeli jesteśmy przy kursach na FEN 30, to warto jeszcze dodać, że TOTALbet ustawił na te pozycje niską marżę. W efekcie gracze obstawiający Fight Exclusive Night 30 wygrywają podwójnie!

Co warto obstawić na kuponie AKO

Jak lubisz grać na niskim ryzyku, to wykorzystaj kursy bukmacherskie na tak zwanych pewniaków. Można złożyć na przykład kupon AKO obstawiając Barbarę Nalepka (kurs 1.37), Piotra Poniedziałka (kurs 1.40) oraz Łukasza Charzewskiego (kurs 1.37). Łączny kurs na kuponie to 2,62. Kurs łączny na kuponie jest przyzwoity, biorąc pod uwagę szansę na trafienie, tak więc warto pograć to za wysoką stawkę. Na przykład za 100 zł możecie wygrać 262 zł, a więc 162% zysku - jest to wygrana bez podatku!

Jaki zakład najlepiej postawić

W walce o pas mistrzowski MMA zdecydowanym faworytem w jest Robert Bryczek (czołowy polski zawodnik w kategorii półśredniej), dlatego warto postawić zakład na kuponie SOLO z typem "Robert Bryczek wygra przed czasem" z kursem 1.55. Przy stawce 105 zł wygrać można 142,80 zł. My polecamy jednak zawrzeć zakład za wyższą stawkę. Rywalem Polaka będzie Włoch Virgiliu Frasineac.

Kupon na FEN 30

Jak wyglądają statystyki w dotychczasowych walkach Roberta Bryczka? Dobrze spisujący się polski zawodnik wygrał w sumie 11 walk, z czego aż 5 zakończył przez KO. Przegrał tylko trzy pojedynki. Ostatnia walka Bryczka to triumf nad Jackiem Jędraszczykiem  przez TKO (ciosy pięściami).

Gala FEN 30

W ramach wieczoru FEN 30 zawodnicy będą toczyć walki na specjalnym klatko-ringu, na dystansie trzech rund, po 5 minut każda. Dwa pojedynki o pasy mistrzowskie są zakontraktowane na pięć rund .

Wyniki ważenia

Przedstawiamy poniżej tabelę z wynikami ważenia przed galą FEN 30 LOTOS Fight Night WROCŁAW:

77,1 kg, MMA: Robert Bryczek (77,1) vs Frasineac Virgiliu (76,8)
77,0 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki (76,2) vs Dominik Zadora (76,5)
70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski (70,8) vs Mansur Abdurzakov (70,8)
56,7 kg, MMA: Anita Bekus (56,5) vs Izabela Badurek (57,1)
+95 kg, K-1: Michał Turyński (108,6) vs Cyril Cereyon (100,2)
OPEN, MMA: Szymon Bajor (106,2) vs Tassilo Lahr (125,6)

Promocja walki Janusza z Gutowskim na gali FEN 30
Walka FEN MMA - Janusz vs Gutowski

120,2 kg, MMA: Wojciech Janusz (99,5) vs Michał Gutowski**
80,0 kg, MMA: Piotr Poniedziałek (79,0) vs Oktawian Olejniczak (79,2)
61,2 kg, MMA: Mariusz Joniak (61,5) vs Rafał Statkiewicz (61,6)
52,0 kg, K-1: Barbara Nalepka (52,0) vs Hanna Gujwan (52,3)

Nagrody dodatkowe

W ramach gali FEN zostaną przyznane nagrody bonusowe w kategorii: Walka wieczoru, Nokaut wieczoru oraz Poddanie wieczoru. Jeżeli macie jakieś swoje przewidywania, to podzielcie się nimi w komentarzach! 

FEN 30 - gdzie oglądać

Galę na żywo oglądać można Hali Orbita we Wrocławiu. Bilety na wieczór MMA można nabyć przez internet na stronie internetowej Eventim. Ceny biletów wynoszą to 150 zł, 170 zł i 190 zł za miejsca normalne (cena zależy od sektora), 600 zł za miejsca siedzące w strefie VIP Elite oraz 1000 zł za miejsca VIP Exclusive.

Transmisja w TV

Transmisja gali zostanie przeprowadzona bezpłatnie, na otwartym kanale Polsat Sport Fight (od godz. 18:30) oraz na Super Polsat, Polsat Sport Extra, Polsat Sport Fight od godz. 20:00.

Co to jest FEN MMA?

Federacja organizująca walki na zasadach MMA i K-1 pod nazwą Fight Exclusive Night / FEN (Ekskluzywna Noc Walki) powstała w 2013 roku (pierwsza gala odbyła się w Klubie Biznesowym Stadion Wrocław)Założycielami organizacji są Paweł Jóźwiak, Rafał Sawicki, Kamil Birka, Bartosz Szuba i Łukasz Paluch, firma ma siedzibę we Wrocławiu.

Głównym sponsorem federacji Fight Exclusive Night jest petrochemiczna Grupa LOTOS, a w gronie sponsorów oficjalnych znajduje się legalny bukmacher internetowy Totalbet.

Darmowy bonus

Walki mieszane, boks czy kick boxing możesz typować za darmo, korzystając z zaproszenia Totalbet do założenia konta. Jak otrzymać szansę na bezpłatne obstawianie? To proste - aktywuj ten bezpłatny link polecający [BONUS TOTALBET] , a po przejściu do ekranu powitalnego wpisz na formularzu nasz kod promocyjny LEGALSPORT.

To wystarczy by zaproszenie zamienić na freebet za 50 zł - te pieniądze otrzymasz zupełnie za darmo na pierwsze zakłady wzajemne (obejmuje sport, wirtuale i esport) w ramach pełnej oferty Totalbet.

Freebet bez depozytu na MMA
Sporty walki MMA można obstawiać za freebet w Totalbet

Jeśli wolisz przeczytać wcześniej jakie są warunki bonusu i jak go wypłacić, zobacz poradnik typera Totalbet z sekcją poświęconą właśnie TEMU freebetowi.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Legalny operator występujący jako oficjalny bukmacher federacji FEN posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów wzajemnych w sieci internet o numerze PS4.6831.12.2017. Totalbet poza organizacją Fight Exclusive Night sponsoruje także sportowców z piłkarskiej Warty Poznań i Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Bukmacher promuje się pod hasłem "Gwarancja Najwyższych Kursów" na eSport i mecze klubowe z udziałem polskich zespołów piłkarskich. Co weekend publikuje listy najlepszych typerów w kategoriach Sport Wirtualny, tenis czy zakłady na gry karciane TotalGames.

W rankingu bukmacherów internetowych zajmuje wysokie 6-7 miejsce, ustępując jedynie takim potentatom jak STS, Fortuna czy BETFAN (bukmacher bez podatku).

FAQ - pytania o FEN w Totalbet

1. Gdzie najlepiej obstawiać FEN?

Największy rynek zdarzeń na galę FEN posiada TOTALBET, dlatego rekomendujemy typowanie właśnie u tego bukmachera. Zakłady przedmeczowe najlepiej stawiać w aplikacji mobilnej, natomiast na żywo warto obserwować wyniki i typować na stronie internetowej bukmachera totalbet.pl.

2. Jakie kursy ma Totalbet na FEN MMA?

Bukmacher ma dobre kursy na pretendentów (np. 2.90 na Oktawiana Olejniczaka), przy czym najwyższe kursy znajdziemy na zakłady typu: Czy walka potrwa pełen dystans lub Czy zawodnik skończy walkę przed czasem.

3. Czy bukmacher ma specjalny bonus na FEN?

Na galę FEN obowiązuje bonus powitalny dla nowych typerów mieszanych sztuk walki, czyli 5000 zł jako premię za wpłatę depozytu oraz freebet Totalbet za 50 zł (darmowy bonus za kod promocyjny i zgody marketingowe).

4. Co należy zrobić, aby obstawiać FEN MMA w Totalbet?

Zakłady na FEN MMA możesz postawić po zapisaniu się do Totalbet. Do typowania wymagane jest założenie konta, które jest bezpłatne (rejestracja u bukmachera [instrukcja] to tylko 30 sekund).

5. Jaki kod promocyjny użyć, żeby otrzymać darmowy freebet za zakłady?

Specjalny freebet za rejestrację u bukmachera w wersji podstawowej to 20 zł + 20 zł, natomiast po wpisaniu kodu do tej promocji na start otrzymasz 50 zł (10 zł ekstra, 20 zł za utworzenie konta typerskiego do MMA oraz 4x 5 zł za zgody marketingowe. Dla TOTALBET na październik 2020 rekomendujemy kod LEGALSPORT . Kod jest aktywny i poza Totalbet działa u wszystkich pozostałych bukmacherów jak STS, BETFAN, Fortuna, Betclic czy PZBuk.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (1)

MMA w Totalbet - gala FEN 30 Fight Night
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
FajterMMA
skomentowano ponad tydzień temu
walka wieczoru - Mariusz Joniak vs Rafał Statkiewicz, nokaut wieczoru - Barbara Nalepka oraz poddanie wieczoru - Dominik Zadora
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.