środa, 2 grudnia 2020
Najnowsze: Manchester United - PSG: typy, kursy, bonusy

Liga Narodów: Typy na Włochy - Polska

Reprezentacja Polski walczy o zwycięstwo w Lidze Narodów UEFA. Jak poradzi sobie w starciu z faworyzowanymi Włochami?

1279 zł w STS Odbierz bonus z naszym kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typy na mecz Włochy - Polska
  1. Zakłady na linie bramkowe w Betclic
  2. Zakłady łączone w TOTALbet
 2. Najpopularniejsze zakłady – co obstawiają gracze?
  1. Zwycięstwo Włochów – kursy w eTOTO
  2. Obie drużyny strzelą gola – kursy w STS
 3. Przewidywane składy na mecz
 4. FAQ: najczęściej zadawane pytania
Włochy - Polska: typy bukmacherskie

Sytuacja w tabeli jest niezwykle korzystna dla reprezentacji Polski. Przede wszystkim nie grozi nam spadek do Dywizji B, a już remis na Mapei Stadium sprawi, że kwestia pierwszego miejsca może rozstrzygnąć się w domowym starciu z Holandią.

promocje na mecz Wło-POL
Odbierz ekstra premie z naszym kodem LEGALSPORT

Oczywiście chrapkę na zwycięstwo w grupie mają także Włosi, którzy bez cienia wątpliwości zrobią wszystko, by podnieść z boiska 3 punkty. Ich zadanie będzie o tyle trudniejsze, że na zgrupowanie nie przyjechało kilkunastu zawodników wybranych przez selekcjonera – Roberto Manciniego. Wynika to z decyzji lokalnych sanepidów, które nałożyły kwarantannę na kilka klubów włoskiej Serie A. Nie oznacza to jednak, że Polacy będą faworytem niedzielnego spotkania. "Squadra Azzurra" dysponuje bardzo szeroką i równą kadrą, więc panujące zamieszanie tylko w niewielkim stopniu odbije się na ich sportowej jakości.

Topowe kursy na mecz Włochy - Polska:- Betclic (zakłady na linie bramkowe)- TOTALbet (zakłady łączone)- eTOTO (zakłady 1X2)- STS (zakłady na BTTS)

Topowe kursy na mecz Włochy - Polska:
- Betclic (zakłady na linie bramkowe)
- TOTALbet (zakłady łączone)
- eTOTO (zakłady 1X2)
- STS (zakłady na BTTS)

WYBIERAM

Przy tym wszystkim niezmienna zostaje oczywiście możliwość zawarcia wartościowych zakładów bukmacherskich, a bez względu na wyjściowe jedenastki obu ekip, możemy być pewni, że kursy ustalone przez legalnych operatorów będą trzymać absolutnie najwyższy poziom. Co i gdzie w takim razie warto obstawić? Jak odebrać atrakcyjne startowe bonusy bukmacherskie? Już spieszymy z odpowiedziami.

Typy na mecz Włochy - Polska

Typowanie meczów reprezentacji Polski nigdy nie jest łatwe. W takich sytuacjach do głosu dochodzi również aspekt emocjonalny, który czasem potrafi przeważyć na końcowym wyborze. Dlatego proponujemy, aby przy wyborze selekcji oprzeć się wyłącznie na liczbowych tendencjach i potraktować je jako długofalową inwestycję. Które zakłady najlepiej wypadają w takim ujęciu?

Zakłady na linie bramkowe w Betclic

Podstawowym wyborem większości graczy jest w tym przypadku popularny zakład na poniżej 2.5 gola. Jak się okazuje, tak odważny "under" bramkowy ma wyjątkowo solidne podparcie statystyczne, a zdaniem bukmacherskich analityków, ma on szanse na powodzenie znacznie przekraczające 50%. Co dokładnie stoi za tą selekcją?

Włochy - Polska: H2H

Historia bezpośrednich spotkań jest bezwzględna. Na 17 pojedynków, tylko 5 zakończyło się liczbą goli wyższą, niż 2,5. Aż 3 z nich odbyły się ponad 40 lat temu, gdy futbol był mniej skomplikowany taktycznie, a średnia bramek na mecz znacznie przewyższała tę dzisiejszą. Jakkolwiek każde starcie pisze swoją odrębną historię, tak z całą pewnością opierając się na tak solidnych trendach – zanotujemy zysk w dłuższej perspektywie czasowej.

14.10.2020 Włochy - Holandia 1:1
04.09.2020 Włochy – Bośnia i Hercegowina 1:1
12.10.2019 Włochy – Grecja 2:0
11.06.2019 Włochy – Bośnia i Hercegowina 2:1
23.03.2019 Włochy – Finlandia 2:0
20.11.2018 Włochy – USA 1:0
17.11.2018 Włochy – Portugalia 0:0
10.10.2018 Włochy – Ukraina 1:1
07.09.2018 Włochy – Polska 1:1
04.06.2018 Włochy – Holandia 1:1

Dodatkowym argumentem jest historia domowych spotkań "Squadra Azzurra" pod wodzą Roberto Manciniego. Na 10 takich starć z względnie silnymi rywalami (wykluczyliśmy Estonię, Mołdawię, Armenię i Liechtenstein) aż 9 razy padł under 2.5! Taki stan rzeczy bezpośrednio wynika z ustawienia taktycznego, które preferuje Mancini. Chce on, by jego zespół niepodzielnie dominował nad rywalem i utrzymywał się przy piłce tak długo, jak tylko jest to możliwe.

Włochy - Polska:Typ: Poniżej 2.5 gola

Włochy - Polska:
Typ: Poniżej 2.5 gola

1.65
GRAM w

Skuteczność jego strategii na pewno potwierdzają kwalifikacje do Mistrzostw Europy, w których Włosi wygrali wszystkie 10 spotkań. Natomiast skutkiem ubocznym takiego podejścia do piłki są niskie wyniki bramkowe, z przyzwoitymi reprezentacjami, które potrafią przyjąć Włochów na swojej połowie boiska. Prawie na pewno taki sam scenariusz zobaczymy w niedzielę na Mapei Stadium, gdzie lepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego będą długimi fragmentami wymieniać piłkę i zmuszać Polaków do biegania.

Kod promocyjny do bonusu Betclic

O tym, czy nasz typ okaże się trafiony, jak zwykle zadecydują detale, ale szczęściu także trzeba umieć pomóc – wybierając optymalny zakład na mecz. Tak metodyczne podejście w połączeniu z cierpliwością gwarantuje sukces w dłuższej perspektywie i właśnie taką ideą kierujemy się w obstawianiu swoich zakładów bukmacherskich. Z kolei detalem nad którym mamy kontrolę, jest możliwość wykorzystania powitalnych bonusów, znacznie zwiększających szanse na zysk. Każdy gracz, który zarejestruje się w Betclic z naszym kodem promocyjnym LEGALSPORT otrzyma zakład bez ryzyka w wysokości 550 zł – i to już jest konkret, czyniący grę u tego operatora znacznie łatwiejszą. Szczerze polecamy rozważyć tę propozycję, na której można tylko zyskać :)

Zakłady łączone w TOTALbet

Niedzielny mecz można podejść także od znacznie bezpieczniejszej strony, a zwłaszcza w perspektywie zakładów akumulowanych na Ligę Narodów UEFA. Tym razem proponujemy zakład łączony w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, gdzie można zawierać tego rodzaju kupony w ramach promocji bez podatku. Który typ jest optymalnym wyborem u tego operatora? Nasz wybór padł na zwycięstwo Włochów z podpórką, połączone z bardzo bezpieczną linią bramkową – poniżej 3,5.

Włochy - Polska:Typ: Włochy lub remis i poniżej 3.5 gola

Włochy - Polska:
Typ: Włochy lub remis i poniżej 3.5 gola

1.45
TYPUJĘ w

O tym, że warto w tym meczu obstawić bramkowy "under", dobitnie przekonały nas wcześniej przytoczone statystyki. Natomiast jak się okazuje, typ na wygraną gospodarzy lub remis ma równie mocne uzasadnienie. Polacy jeszcze nigdy nie wygrali z Włochami na ich terenie, a jakby tego było mało – Roberto Mancini jako selekcjoner reprezentacji narodowej jeszcze nie przegrał domowego spotkania! Aktualnie jest to seria 15 spotkań bez porażki, a przedłużając ją na kadencję Giampiero Ventury, liczba ta wyniesie 24.

Włochy - Polska: zakłady łączone w TOTALbet

Mnożnik na wybrany przez nas zakład, to okazałe 1,45, które z łatwością kwalifikuje się do promocyjnej gry bez podatku (AKO 3+, minimalny kurs 1.20). Jest ona flagowym bonusem w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, lecz przy całym jej dobrodziejstwie – nie pozwólmy zapomnieć sobie o tym, że nasz kod afiliacyjny LEGALSPORT predestynuje do odbioru najwyższego na rynku bonusu od pierwszej wpłaty (5000 zł) oraz paczki powitalnych freebetów (50 zł). TOTALbet regularnie przygotowuje dla graczy także inne cykliczne promocje, takie jak na przykład aktualnie trwająca "Kasomania" w której można wygrać samochód marki Porsche 718 Cayman wart 237 740 złotych i inne nagrody pieniężne.

Najpopularniejsze zakłady – co obstawiają gracze?

Pierwszym wyborem typerów na mecz Włochy – Polska jest zaproponowany przez nas zakład na poniżej 2,5 gola. Jego wieloaspektowe podparcie statystyczne i atrakcyjny kurs bukmacherski sprawiają, że zarówno zawodowi, jak i hobbystyczni gracze wykorzystują go w swoich strategiach obstawiania. A jakie inne selekcje cieszą się dużym wzięciem na rynkach bukmacherskich i dlaczego tak się dzieje?

Zwycięstwo Włochów – kursy w eTOTO

Informacja o nieobecności wielu zawodników "Squadra Azzurra" wywołała niemałe zamieszanie wśród bukmacherskich analityków. Wcześniej ustalone kursy bardzo szybko wystrzeliły w górę, lecz teraz już się stabilizują, a u niektórych operatorów mają nawet tendencję spadkową. Stało się tak, ponieważ gracze bardzo szybko wykorzystali "kursową górkę" i obstawili bardzo wartościowe zakłady na zwycięstwo Włochów.

Profesjonalni typerzy obstawiają zwycięstwo Włochów po bardzo atrakcyjnym kursie

Profesjonalni typerzy obstawiają zwycięstwo Włochów po bardzo atrakcyjnym kursie

1.76
OBSTAWIAM w

Naszym zdaniem wciąż mają one spore uzasadnienie, a mnożniki trzymają naprawdę wysoki poziom. Włosi dysponują równą i silną kadrą oraz świetnie spisują się u siebie, gdzie wygrywają niemal każdy mecz. Jako, że grają o zwycięstwo w grupie, to bez dwóch zdań wciąż są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Dostępny w eTOTO współczynnik wynoszący 1.76 niesie ze sobą bardzo dużą wartość i jest bardzo chętnie wybierany przez zawodowych typerów.

Obie drużyny strzelą gola – kursy w STS

Ciekawą alternatywą dla bramowych "underów" jest w tym meczu typ na klasyczny BTTS (obie strzelą gola). Nie musi on wykluczać selekcji poniżej linii bramowych 3,5 oraz 2,5 – a dzięki naprawdę wysokiemu mnożnikowi jest chętnie wybierany przez typerów. Włosi pod wodzą Manciniego rozegrali 15 domowych spotkań i w aż 8 z nich padł BTTS. W przypadku Polaków jest to 4/9 – co i tak daje korzystny rachunek statystyczny w obliczu dostępnego kursu, który w STS wynosi aż 2.20!

Profesjonalni typerzy jako alternatywę wybierają niezwykle wartościowy typ na BTTS

Profesjonalni typerzy jako alternatywę wybierają niezwykle wartościowy typ na BTTS


2.20
STAWIAM w

Nie trudno się domyślić, że choć ta selekcja nie należy do gatunku tzw. "insiderów", to zawiera sporą wartość, obok której nie przechodzą obojętnie profesjonalni gracze. Co ciekawe, na 15 domowych meczów, jakie "Squadra Azzurra" rozegrała pod wodzą Manciniego – aż 5x padł remis 1:1! Jest to sporego rodzaju anomalia, która idealnie tłumaczy, dlaczego gracze wybierają selekcje na bramkowe "undery" oraz zabezpieczają je niezwykle wartościowym BTTS'em. Taka strategia może być jeszcze skuteczniejsza w perspektywie zakładów podwójnych, a mając na uwadze, że Liga Narodów zawiera centralne miejsce w ofercie Star-Typ Sport – ich tworzenie nie powinno nikomu przysporzyć trudności.

Przewidywane składy na mecz

Choć Roberto Mancini nie będzie mógł skorzystać z wielu wybranych przez siebie zawodników, to skład reprezentacji Włoch wciąż prezentuje się okazale. Na boisku nie zabraknie zdolnych zrobić różnicę - gwiazd Serie A, co stawia gospodarzy w roli bezdyskusyjnego faworyta tego spotkania.


Włochy: Donnarumma – Emerson, Bonucci, D'Ambrosio, Di Lorenzo – Gagliardini, Jorginho, Barella – El Shaarawy, Immobile, Chiesa


Polska: Szczęsny – Rybus, Bednarek, Glik, Kędziora – Linetty, Klich – Jóźwiak, Zieliński, Szymański - Lewandowski

Jerzy Brzęczek najprawdopodobniej wystawi skład zbliżony do optymalnego. Największą niewiadomą jest funkcjonowanie środkowej strefy, gdzie swoją poważną szansę ma dostać Karol Linetty, a jego współpraca z Piotrem Zielińskim będzie pod uważną obserwacją wszystkich krytyków i ekspertów.

FAQ: najczęściej zadawane pytania

W tym dziale znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze kwestie dotyczące meczu Włochy – Polska i zakładów bukmacherskich.

1. Co warto obstawić w tym meczu?

Najlepiej rokującym wyborem jest zakład na poniżej 2,5 gola w meczu. Ponadto typ łączony na: wygraną Włochów z podpórką oraz poniżej 3,5 gola w meczu, wygląda obiecująco w perspektywie kuponów akumulowanych.

2. Którzy bukmacherzy mają najlepsze kursy na mecz Włochy – Polska?

Najwartościowsze selekcje znajdziecie w ofertach takich bukmacherów jak: Betclic (zakłady na linie bramkowe), TOTALbet (zakłady łączone), eTOTO (zakłady na 1X2), STS (zakłady na BTTS).

3. Jakie typy wybierają profesjonalni typerzy?

Profesjonalni gracze w pierwszej kolejności również wybierają typ na poniżej 2,5 gola. Jednocześnie zakład na BTTS (obie strzelą) - będący uzupełnieniem i alternatywą podstawowego wyboru cieszy się dużym wzięciem (Kurs 2.20 w STS!). Wielu profesjonalistów chętnie obstawia także selekcję na zwycięstwo Włoch – która jest aktualnie świetnie wyceniona w wyniku zamieszania z powołanymi zawodnikami.

4. Gdzie obejrzeć mecz?

Transmisja dostępna będzie w otwartej telewizji, na kanałach: TVP 1 oraz TVP Sport. Start w niedzielę 15 listopada, o godzinie 20:45.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Liga Narodów: Typy na Włochy - Polska
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.