czwartek, 29 października 2020
Najnowsze: Darmowy bonus 30 zł za depozyt w Fortuna

Jak obstawiać Formułę 1 w TOTALbet

Formuła 1 w TOTALbet - jak obstawiać. Skuteczne typowanie F1 z najwyższymi kursami w TOTALbet. Najlepsze zakłady na wyścigi najszybszych kierowców.

Kod do bonusów na F1 Najlepsze promocje TOTALbet na wyścigi z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
 1. Typowanie Formuły 1 w TOTALbet – poradnik dla graczy
  1. Obstawiaj różnicę zwycięstwa
  2. Nie unikaj zakładów na trening
  3. Stawiaj rekord czasu
  4. Puść kupon na dany zespół
  5. Zainwestuj w typy długoterminowe
 2. Typowanie Formuły 1 w TOTALbet – przykładowy kupon online
 3. Promocje na Formułę 1 w TOTALbet
  1. Powitalna premia na Formułę 1
 4. FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania królowej motorsportu w TOTALbet
Zakłady bukmacherskie na Formułę 1 w TOTALbet online

Wyścigi Formuły 1 cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Najlepiej świadczy o tym fakt, że rywalizację najszybszych samochód na świecie w 2019 roku śledziło w Polsce aż 8.5 mln unikalnych widzów (dane udostępnione przez serię za poprzedni rok).

darmowy zakład na f1
Powitalne freebety na 50 PLN w TOTALbet z kodem LEGALSPORT

Wyścigi F1 są nie tylko chętnie oglądane - typy na Formułę 1 coraz częściej lądują też na internetowych kuponach bukmacherskich. Odpowiedzią na szybko rosnące zainteresowanie obstawianiem wyścigów jest coraz mocniej rozbudowana oferta selekcji, pojawiająca się w ofercie praktycznie wszystkich bukmacherów z rankingu najlepszych operatorów online. Zakłady na wyścigi samochodowe znajdziecie w ofercie m.in. STS, Fortuny, eWinner czy Superbet, a także - oczywiście - legalnego bukmachera TOTALbet online.

Naszym zdaniem oferta sponsora strategicznego Warty Poznań dotycząca Formuły 1 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Przed każdym wyścigiem bez problemu znajdziecie zakłady nie tylko na główną rywalizację, ale także na treningi oraz kwalifikację. Dzięki temu macie praktycznie niezliczoną ilość możliwości, a tym samym szanse na wygranie naprawdę sporych pieniędzy.

Wysokie kursy na wyścigi samochodoweMnóstwo typów i podtypów na Formułę 1Mega promocje dla typerów + zakłady bez podatku

Wysokie kursy na wyścigi samochodowe
Mnóstwo typów i podtypów na Formułę 1
Mega promocje dla typerów + zakłady bez podatku

ZAGRAJ w

W tym miejscu warto dodać, że selekcje na dany wyścig obejmują zarówno zwycięzcę, jak i wiele innych wydarzeń – możecie więc postawić np. TOP3 czy TOP6, ale też najszybsze okrążenie, zwycięskiego konstruktora oraz margines zwycięstwa. Dodatkowo na Waszym kuponie umieścić możecie m.in. zakład na liczbę sklasyfikowanych kierowców, typ na pozycję lub narodowość zwycięzcy, a nawet selekcję czy podczas rywalizacji na torze pojawi się samochód bezpieczeństwa.

Co istotne, praktycznie przez cały sezon stawiać możecie również zakłady długoterminowe na F1, w których wskazać możecie najlepszego kierowcę oraz najlepszego konstruktora. Ponadto w tym roku TOTALbet umieścił w swojej propozycji zakłady na Fernando Alonso – jeśli więc chcecie postawić, czy zakończy on przynajmniej dwa wyścigi w sezonie 2021, to wystarczy, że odwiedzicie stronę tego buka i znajdziecie zakładkę „Formuła 1” (pod nią kryją się kolejne zakładki na poszczególne typy).

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - rekomendacje do typowania wyścigów F1
Dlaczego warto obstawiać wyścigi F1 w TOTALbet?

Na koniec należy wspomnieć, że królową motorsportu u tego cieszącego się doskonałymi opiniami graczy buka (TU opinie o TOTALbet) obstawiać możecie nie tylko z poziomu niezwykle profesjonalnej strony internetowej (jej adres to www.totalbet.pl) - kupony na każdy wyścig puszczać możecie poprzez witrynę mobilną oraz w pełni nowoczesną i wyjątkowo funkcjonalną aplikację mobilną. Pamiętajcie, że dzięki niej m.in. sprawdzicie statystyki oraz dokonacie szybkiej płatności (wspomniana apka działa na wszystkich urządzeniach z system Android).

Jak widać, oferty TOTALbet na wyścigi Formuły 1 jest naprawdę rozbudowana i każdy typer z pewnością znajdzie coś dla siebie. W związku z tym specjalnie dla Was przygotowaliśmy praktyczny poradnik, jak skutecznie typować zmagania jednomiejscowych samochodów wyścigowych o otwartym nadwoziu. Chcecie dowiedzieć się, jak typować F1 w TOTALbet i zgarniać wygrane z internetowych kuponów bukmacherskich na wyścigi? Zapraszamy do lektury!

Typowanie Formuły 1 w TOTALbet – poradnik dla graczy

W naszym kraju Formuła 1 ma naprawdę spore grono wielbicieli, co zawdzięczamy przede wszystkim postaci Roberta Kubicy i jego niezwykłej historii związanej z królową motorsportu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zdarzenia na tę dyscyplinę sportu lądują na kuponach bukmacherskich zarówno początkujących jak i bardziej doświadczonych graczy, szczególnie u takich podmiotów jak TOTALbet, gdzie oferta w tym zakresie naprawdę robi wrażenie.

Lewis Hamilton zostanie zwycięzcą Grand Prix Eifelu?TAK - kurs 1.40

Lewis Hamilton zostanie zwycięzcą Grand Prix Eifelu?
TAK - kurs 1.40

GRAJ w

Musimy przyznać, że TOTALbet bardzo poważnie podszedł do kwestii zakładów na Formułę 1. Idealnie oddaje to przede wszystkim duża liczba oferowanych selekcji na poszczególne wyścigi w trakcie sezonu, które bez wątpienia jest jedną z najwyższych na rynku. I tak np. na rywalizację w Hiszpanii ten warszawski bukmacher przygotował łącznie aż 22 różne typy. Ta ilość robi wrażenie przede wszystkim, jeśli porównamy ją do innych operatorów zakładów wzajemnych - przykładowo, tym samym czasie eToto proponuje zaledwie 13 selekcji, a Totolotek 12.

U znacznej części konkurencji nie znajdziecie m.in. zakładów na liczbę sklasyfikowanych kierowców oraz selekcji na ewentualność pojawienia się na torze samochodu bezpieczeństwa, które w TOTALbet są dostępne do obstawiania. Podobnie sprawa przedstawia się z typami na to, czy którykolwiek kierowca wygra wyścig, pole position oraz uzyska najszybsze okrążenie, marginesu zwycięstwa oraz kto jako pierwszy wycofa się z rywalizacji - w TOTALbet macie możliwość wrzucenia na kupon takich selekcji, a przykładowo w Totolotku już nie.

typuję f1 w TOTALbet
Korzystam z szerokiej oferty typów i podtypów

Jak widać, TOTALbet naprawdę dba o miłośników typowania wyścigów Formuły 1, udostępniając im szeroki wybór selekcji. Dzięki naprawdę zróżnicowanym propozycjom typów i podtypów na F1, w TOTALbet bez najmniejszych problemów obstawicie nie tylko zwycięzcę danego wyścigu czy podium, co zwiększa Wasze możliwości tworzenia kuponów online.

W związku z powyższym specjalnie dla naszych czytelników postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej propozycji tego warszawskiego buka i wybrać dla Was unikalne i zyskowne opcje zakładów na Formułę 1. Jakie zatem selekcje najbardziej opłaca się wrzucać na internetowe kupony bukmacherskie u tego operatora i dlaczego?

Obstawiaj różnicę zwycięstwa

Spore pieniądze w obstawianiu Formuły 1 w TOTALbet przynieść Wam mogą zakłady na margines zwycięstwa, które, co należy przyznać, znajdują się jedynie u kilku operatorów zakładów wzajemnych - brak ich np. w Totolotku czy w Betclic. Dodatkowo na plus TOTALbet przemawia fakt, że do takich selekcji dopisane są wyjątkowo wysokie współczynniki.

Typy na margines zwycięstwa w F1 w TOTALbet
Zakłady na różnicę zwycięstwa w TOTALbet

Dla przykładu w GP Hiszpanii selekcja z różnicą powyżej ośmiu sekund wyceniona jest na kurs 2.10. Z kolei np. w eWinner identyczny zakład puścić możecie za współczynnik 2.08. Różnica wydaje się niewielka, jednak przy kilku selekcjach na kuponie AKO z pewnością zrobi różnicę. Zwłaszcza, że to tylko jeden z wielu przykładów, obrazujących różnice kursowe w typowaniu marginesu zwycięstwa z przewagą dla TOTALbet.

Nie unikaj zakładów na trening

Warto pamiętać, że TOTALbet - w przeciwieństwie do wielu innych polskich licencjonowanych bukmacherów online - daje Wam szansę nie tylko na typowanie głównego wyścigu, ale również kwalifikacji oraz przede wszystkim treningów. Z takiej opcji nie skorzystacie np. w BEFAN czy w Fortunie. Tym samym już na starcie ten warszawki podmiot wypada lepiej, niż większość pozostałych licencjonowanych buków internetowych.

TOTALbet online - zakłady na treningi
Obstawiaj treningi w F1 w TOTALbet

Dodatkowo za takimi selekcjami kryją się naprawdę okazałe współczynniki – wystarczy wspomnieć, że typ na zwycięstwo Lewisa Hamiltona w pierwszym treningu na torze Circuit de Catalunya opatrzony jest kursem na poziomie 2.50, a np. zakład na wygraną Maxa Verstappena ma już  współczynnik na poziomie 4.00. W przypadku innych wyścigów selekcje na trening również mogą Wam przynieść solidne wygrane - także na kuponach SOLO.

Stawiaj rekord czasu

W TOTALbet polecamy Wam także zakłady na najszybsze okrążenie w danym wyścigu, bowiem do nich dopisane zostały naprawdę wysokie kursy. Idealnie oddaje to przykład GP Hiszpanii, w którym największe szanse na to osiągniecie ma nie kto inny, jak sześciokrotny zdobywca tytuły mistrza świata Formuły 1, czyli Lewis Hamilton.

W TOTALbet na wygraną Hamiltona postawić możecie zakład z kursem 2.25, co przy wyższej stawce zapewnić spory zysk nawet, jeśli zdecydujecie się na puszczenie kuponu pojedynczego. Dla porównania, taki sam zakład w Totolotku wyceniony został na współczynnik 2.00, a w eWinner do takiego scenariusza dopisany został kurs 2.23.

F1 w TOTALbet - zakłady na najszybsze okrążenie
Typy online na najszybsze okrążenie w F1 w TOTALbet

Chyba zgodzicie się z nami, że oferta TOTALbet na mistrzostwa świata Formuły 1 prezentuje się aż nadzwyczaj dobrze. Tym samym mamy nadzieję, że jeśli zechcecie puścić kupon z selekcjami na tę dyscyplinę sportu, to odwiedzicie stronę właśnie tego licencjonowanego organizatora zakładów wzajemnych.

Puść kupon na dany zespół

Tym, co jednak najbardziej wyróżnia TOTALbet spośród konkurencji są zakłady na poszczególne zespoły na dany wyścig – takich selekcji w chwili obecnej nie oferuje żaden inny podmiot bukmacherski. To doskonała wiadomość dla wszystkich typujących wyścigi F1 w TOTALbet - u tego buka możecie bowiem tworzyć znacznie bardziej różnorodne kupony, zwiększające emocje związane z obstawianiem królowej motosportu.

Zakłady specjalne w TOTALbet
TOTALbet - selekcje na zespoły w F1

Jeśli więc jesteście np. znawcami Mercedesa, to możecie obstawić czy dany kierowca zostanie sklasyfikowany albo czy Valtteri Bottas i Lewis Hamilotn zajmą punktowane miejsca (zakład na tak to kurs 1.16, a na nie, 4.60). Selekcji do wyboru macie naprawdę sporo, więc z pewnością będzie w czym wybierać.

Zainwestuj w typy długoterminowe

Dobrym rozwiązaniem w przypadku puszczania kuponów na królową sportów motorowych jest także wybieranie zakładów długoterminowych, których jak wiadomo rozliczenie będzie możliwe dopiero za jakiś czas. I tak w TOTALbet skorzystać możecie z typów na mistrzostwo kierowców oraz mistrzostwo konstruktorów. Co więcej, po stronie plusów tego warszawskiego podmiotu zapisać możemy również bardzo wysokie kursy, szczególnie jeśli chodzi o zdarzenia mniej prawdopodobne.

TOTALbet online - typy specjalne na F1
Zakłady specjalne na F1 w TOTALbet
F1 w TOTALbet - typy na mistrzostwa konstruktorów
Zakłady na klasyfikację końcową w TOTALbet

Tym samym, jeżeli zdecydujecie się postawić, że najlepszą ekipą konstruktorów okaże się Ferrari, to zawalczycie o współczynnik na poziomie aż 500.00. Znacznie mniej taki scenariusz przyniesie Wam np. w eWinner, gdzie przy triumfie tej stajni widnieje kurs 101.00. Różnicę też widać przy zakładzie na wygraną zespołu Red Bull Racing (w TOTALbet 25.00 w eWinner 24.00).

Na koniec należy przypomnieć, że w u strategicznego sponsora Warty Poznań zagrać możecie również zakłady na sezon 2021 dotyczące Fernando Alonso. Dzięki temu postawicie czy Hiszpan w kampanii 2021 stanie przynajmniej dwa razy na podium (zakład na tak z kursem 5.00) oraz kto okaże się lepszy na koniec wspomnianego sezonu (Fernando Alonso z kursem 1.65 lub Esteban Ocon ze współczynnikiem 2.10).

Typowanie Formuły 1 w TOTALbet – przykładowy kupon online

Bez cienia wątpliwości w TOTAlbet podczas obstawiania zakładów na F1 najlepiej puszczać kupony wielokrotne z kursem pojedynczych zdarzeń nie mniejszym niż 1.20. Wówczas skorzystać będziecie mogli z jednej z wielu atrakcyjnych promocji bukmacherskich. Z takiej możliwości skorzystali też nasi eksperci i stworzyli kupon AKO z czterema selekcjami tylko i wyłącznie na królową motorsportu.

Dzięki temu nasz internetowy kupon kombi kwalifikuje się do akcji promocyjnej TOTAL Bonus – i tym samym do naszej wygranej doliczony zostaje bonus 1%. Oczywiście należy pamiętać, że ten przykładowy kupon puszczamy za pełną stawkę, a więc dodatkowo gramy bez podatku.

TOTALbet online - kupon z powiększoną wygraną
Przykładowy kupon na F1 w TOTALbet

Jak już wspomnieliśmy na naszym kuponie znalazły się cztery kupony z kursami od 1.25 (selekcja, że kwalifikacjach do Grand Prix Hiszpanii na podium znajdzie się Max Verstappen) do 2.10 (typ na to, że różnica zwycięstwa w głównym wyścigu będzie większa niż osiem sekund). Pozostałe dwa zdarzenia to narodowość zwycięzcy (Brytyjczyk z kursem 1.50) oraz liczba sklasyfikowanych kierowców (poniżej 18.5 z kursem 1.57). Jeśli do tego dodamy dwie promocje, a więc grę bez podatku oraz TOTAL Bonus, oraz stawkę 100 zł, to wówczas nasza ewentualna wygrana wynieść może trochę ponad 624 zł.

Promocje na Formułę 1 w TOTALbet

W TOTALbet zakłady na rywalizację najszybszych kierowców świata obstawiać możecie zarówno na kuponach SOLO, jak i AKO, z czego zdecydowanie polecamy Wam tę drugą opcję. Dzięki temu szybciej podreperujecie stan swojego konta w czym z pewnością pomoże Wam niezwykle rozbudowany system promocji bukmacherskich stworzony przez sponsora strategicznego ekstraklasowej Warty Poznań.

Większe wygrane w TOTALbet
TOTAL Bonus - promocja w TOTALbet

I tak amatorom tzw. taśm TOTALbet proponuje niezwykle opłacalną promocję TOTAL Bonus, w której wygrana może okazać się większa aż o 113%, co z pewnością robi wrażenie. Zaletą tej akcji jest także fakt, że bardzo łatwo z niej skorzystać  - bonus aktywuje się bowiem na każdym kuponie kombi z co najmniej czterema zdarzeniami z kursem minimalnym 1.20. Jeśli jednak wolicie grać mniej selekcji, to także znajdziecie coś dla siebie.

TOTALbet - zakłady bez podatku
Gra bez podatku w TOTALbet

My polecamy Wam przede wszystkim grę bez podatku, co automatycznie pozwoli Wam puszczać kupony za pełną stawkę. Aby zagrać za współczynnik 1.00, musicie jedynie wytypować kupon z minimum trzema typami z kursem nie mniejszym niż 1.20.

TOTALbet - bezpieczny zakład na F1
Safebet w TOTALbet

W przypadku typowania kuponów AKO na F1 należy także wspomnieć o bezpiecznym zakładzie, który pomoże Wam odzyskać pieniądze gdy jedno zdarzenie okaże się nietrafione (promocja obejmuje każdy kupon wielokrotny za przynajmniej 10 zł z minimum 10 zdarzeniami z kursem każdego zdarzenia nie mniejszym niż 1.20).

Powitalna premia na Formułę 1

Wyżej wymienione promocje to jedynie część oferty promocyjnej TOTALbet. Istotnym jej elementem jest także pakiet nagród na nowe konto typerskie od TOTALbet, który rekomendujemy Wam odebrać z kodem afiliacyjnym LEAGALSPORT. Korzystając z bonusu z naszym kodem możecie być pewni, że już na samym początku Waszej przygody z tym warszawskim bukmacherem zyskacie to, co najlepsze.

Kod afiliacyjny do ekstra bonusu w TOTALbet
Kod bonusowy w TOTALbet

I tak rejestracja profilu gracza z tym wyjątkowym kodem sprawi, że otrzymacie największy na rynku bonus od depozytu aż do 5000 zł. Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem czeka na Was również paczka freebetów o łącznej wartości 50 zł - to również najlepsza oferta jeśli chodzi o powitalne darmowe zakłady (sprawdź porównanie). Chyba przyznacie, że obok takiej oferty trudno przejść obojętnie, szczególnie że każdy wyścig Formuły 1 obstawiać można na tak wiele sposobów!

FAQ – pytania i odpowiedzi dotyczące typowania królowej motorsportu w TOTALbet

Formuła 1 z roku na rok zyskuje na popularności nie tylko wśród miłośników najszybszych kierowców świata. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się ona również w środowisku typerów, którzy coraz częściej zadają pytania dotyczące obstawiania tej dyscypliny sportu. W związku z tym poniżej zebraliśmy najczęściej pojawiające się pytania o typowanie F1 w TOTALbet oraz szczegółowe odpowiedzi, które przygotował dla Was nasz zespół ekspertów specjalizujących się rywalizacji na torach całego świata.

1.    Czy obstawianie Formuły 1 w TOTALbet jest opłacalne?

Odpowiedź na to pytanie może być tylko twierdząca. W TOTALbet opłaca się się stawiać królową motorsportu przede wszystkim z tego powodu, że oferta dotycząca tej dyscypliny sportu jest niezwykle rozbudowana i rzadko która konkurencyjna firma może jej dorównać. Dodatkowo po stronie tego warszawskiego organizatora zakładów wzajemnych zapisać trzeba wyjątkowo wysokie współczynniki bukmacherskie.

Na koniec należy wspomnieć  o całym systemie promocji, co z pewnością ułatwi Wam puszczanie kuponów na rywalizację najszybszych kierowców świata. Wymienić tutaj można przede wszystkim grę bez podatku, TOTAL Bonus, gdzie Wasza wygrana wzrosnąć może nawet o 113% oraz bezpieczny kupon.

2.    Które zakłady na królową motorsportu są najlepsze do typowania?

Trudno jednoznacznie powiedzieć, które selekcje wypadają u tego bukmachera najlepiej, co ma związek z tym, że wszystkie prezentują się bardzo dobrze. Szczególną uwagę powinniście zwrócić jednak na typy, których próżno szukać u wielu innych legalnych bukmacherów online. Mowa więc tutaj o zakładach na poszczególne zespoły, liczbę sklasyfikowanych kierowców oraz na margines zwycięstwa.

Z pewnością warte rozważenia są także typy na przejazdy treningowe, kwalifikacje oraz ewentualność pojawienia się na torze samochodu bezpieczeństwa. Zapomnieć nie można również o zakładach długoterminowych na najlepszych konstruktorów i kierowców oraz selekcjach specjalnych (np. zakłady na Fernando Alonso).

3.       Czy kursy na Formułę 1 są w TOTALbet wysokie?

Bez wątpienia po stronie zalet strategicznego sponsora Warty Poznań zapisać należy wysokość współczynników bukmacherskich, które w wielu miejscach naprawdę robią wrażenie. Naszym zdaniem szczególnie opłacalne są zakłady na różnicę zwycięstwa oraz najszybsze okrążenia. Na wysokie wygrane liczyć możecie stawiając również selekcje długoterminowe (przede wszystkim na zespoły pełniące rolę czarnych koni). W tym miejscu należy wspomnieć raz jeszcze o takich promocjach, jak gra bez podatku oraz TOTAL Bonus, które z pewnością pomogą Wam w wygrywaniu sporych pieniędzy.

4.    W jaki sposób można obstawiać Formułę 1 w TOTALbet?

Cały sezon oraz poszczególne jego wyścigi typować możecie przede wszystkim poprzez bardzo profesjonalną i intuicyjną stronę internetową (www.totalbet.pl). Jeśli jednak wolicie zawierać kupony bukmacherskie poprzez swoje komórki, to TOTALbet przygotował specjalnie dla Was witrynę mobilną oraz wyjątkowo funkcjonalną aplikację mobilną, dzięki której zyskacie pełen dostęp do całej oferty zakładów na królową motorsportu. Warto dodać, że wspomniana apka mobilna jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android.

5.    Czy do typowania mistrzostw świata w Formule 1 potrzebny jest kod?

Kod afiliacyjny LEGALSPORT potrzebny jest Wam do zgarnięcia najwyższego na rynku bonusu powitalnego. Co więc należy zrobić, aby móc się cieszyć preferencyjnymi warunkami promocji powitalnej? Musicie pamiętać jedynie o tym, żeby w czasie rejestracji profilu gracza w odpowiednie miejsce wpisać nasz unikatowy kod promocyjny. I to wszystko!

Dzięki temu już na start otrzymacie największy bonus od depozytu aż do 5000 zł oraz zgarniecie paczkę całkowicie darmowych zakładów o łącznej wartości 50 zł. Jak więc widać, oferta tego warszawskiego podmiotu zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać Formułę 1 w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.