wtorek, 11 sierpnia 2020
Najnowsze: Zakłady długoterminowe na zwycięzcę Ligi Mistrzów

System bukmacherski na dokładny wynik

Czy metoda na wynik w zakładach bukmacherskich jest skuteczna?

Odbierz kod promocyjny eWinner Oferta na bonus eWinner VIP ważna do 31 sierpnia 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Metody stawkowania typów na dokładny wynik
 2. System płaskiej stawki w zakładach na dokładny wynik
 3. System stawki modulowanej: czy ma zastosowanie w typowaniu?
 4. Zakłady na dokładny wynik: system stałego profitu
 5. Jakie systemy stawkowania stosować na dokładny wynik?
 6. Systemy bukmacherskie do dokładnych wyników za darmo
 7. FAQ - pytania i odpowiedzi
Jakie systemy bukmacherskie sprawdzają się w typowaniu dokładnego wyniku? gra w STS lub forBET
Systemy bukmacherskie na dokładny wynik w zakładach wzajemnych

Bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych i atrakcyjniejszych wydarzeń, o które mogą się założyć z graczami.

 25 PLN LUB 50 PLN ZA DARMO 
 Bonus bez depozytu na system 

Zakłady bukmacherskie na dokładny wynik należą do dość dobrze opanowanych pod kątem analitycznym. Istnieje kilka metod, które pozwalają szacować możliwość zaistnienia konkretnego wyniku nie tylko w przypadku piłki nożnej, ale również dla innych sportów.

Oparte są one na narzędziach pochodzących z rachunku prawdopodobieństwa, takich jak rozkład Poissona czy rozkład normalny (tu przeczytasz więcej o tym jak statystyka Pomaga w typowaniu piłki nożnej).

Są to metody używane zarówno przez bukmacherów, jak i graczy. Obie strony mają więc możliwość otrzymania tych samych danych. To, co może dać przewagę uczestnikowi zakładów wzajemnych, to umiejętne dobieranie typów oraz zmniejszanie potencjalnych strat finansowych poprzez obranie optymalnych systemów stawkowania.

Gra systemem na dokładny wynik bez podatku 12%100 zł bez ryzyka + 3000 zł na nowe konto

Gra systemem na dokładny wynik bez podatku 12%
100 zł bez ryzyka + 3000 zł na nowe konto

ZAGRAJ

To, co odróżnia dobrych graczy od złych, to właśnie zdolność chłodnej analizy pod kątem maksymalizowania zysków i minimalizowania widma bankructwa. Dlatego właśnie postaramy się przedstawić kilka systemów stawkowania w odniesieniu do zakładów na ilość goli, uwzględniając przede wszystkim ewentualne straty i zyski wynikające z ich stosowania.

Metody stawkowania typów na dokładny wynik

Wybór metod stawkowania podyktowany jest ich bezpieczeństwem oraz popularnością wśród graczy. Analizę przedstawimy więc, wykorzystując system bukmacherski płaskiej stawki, system stawki modulowanej oraz metodę stałego profitu, które są przez typerów chętnie wykorzystywane.

O ile dwa pierwsze są uznawane za bezpieczne systemy bukmacherskie (otrzymamy niskie potencjalne straty), to trzeci absolutnie nie nadaje się do tego typu zakładów, przynajmniej stosowany w tej samej postaci do każdego zakładu. Przyjrzymy się, jak zmienia się kwota wkładu oraz saldo wynikające z zastosowania kolejnych metod doboru kwot na zakłady.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Przetestuj systemy bukmacherskie na dokładny wynik za darmo!
Załóż konto gracza w Fortunie z kodem i zgarnij freebet 20 zł
Freebet = pierwszy zakład wzajemny na koszt bukmachera!

Zakładam konto w Fortuna

Zaczniemy od przedstawienia pewnego wyidealizowanego wydarzenia i rozpisania kursów na typy określające konkretne wyniki bramkowe. Przykład to spotkanie słabej drużyny (gospodarz) z mocną:

Powyższa tabela zawiera tylko częściowy zbiór możliwych wyników, jednak wyższa ilość goli jest tak mało prawdopodobna, że z tego względu nie będzie rozpatrywana. Musimy wspomnieć, że gdy jednak spotkanie zakończy się innym rezultatem niż określone powyżej, to tracimy cały wkład.

Zakłady na dokładny stan bramkowy to specyficzny rodzaj typów. Spotkanie może zakończyć się tylko jednym, konkretnym wynikiem, dlatego powinniśmy brać pod uwagę więcej niż jeden kupon – nie tylko ten najbardziej prawdopodobny, ale także kilka innych.

W poniższych obliczeniach weźmiemy pod uwagę wszystkie powyższe typy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by ograniczyć się do pewnego podzbioru tych typów i dla nich przeanalizować całe zestawione w dalszej części rozumowanie. Możemy odrzucić najmniej (według nas) prawdopodobne scenariusze lub zostawić wybrane (niekoniecznie najbardziej realne). Takie przetasowanie może doprowadzić do lepszych wyników niż otrzymane przez nas – wszystko zależy od indywidualnego gracza i jego strategii gry.

Przeanalizujmy więc, jak w typowaniu dokładnego wyniku bramkowego sprawdzą się trzy najbardziej popularne systemy bukmacherskie. Wymienione metody można testować w aplikacji mobilnej forBET, STS czy Betclic lub stawiając kupony online w Betfan z komputera.

System płaskiej stawki w zakładach na dokładny wynik

Zaczniemy od systemu płaskiej stawki. Obstawimy kupony identyczną kwotą równą 2 zł – inne wartości dadzą proporcjonalne straty lub zyski. W takim przypadku otrzymamy następujący rozkład salda z uwzględnieniem wysokości środków przeznaczonych na wszystkie typy – mamy dwanaście kuponów o łącznej wartości 24 zł.

System płaskiej stawki - typowanie dokładnego wyniku

Widać, że najbardziej prawdopodobne typy, jeżeli się sprawdzą, to dadzą nam stratę. Innymi słowy, takie stawkowanie jest mocno ryzykowne. Można oczywiście ograniczyć się tylko do zakładów najbardziej możliwych, ewentualne straty będą dużo niższe, jednak gra miałaby wtedy mniejszy sens.

System stawki modulowanej: czy ma zastosowanie w typowaniu?

Przyjrzyjmy się teraz metodzie stawki modulowanej. Przyjmijmy ponownie, że bazowa kwota wynosi 2 zł, zaś rozkład ilości jednostek przypisanych pod konkretne zakłady uzależnimy od wysokości kursów. Przyjmijmy następujące (podzielimy na trzy części):

 • 10j=2 zł dla kursów do 6.00;
 • 5j=1 zł dla kursów pomiędzy 6.00 a 19.00;
 • 2j=40 gr dla kursów pomiędzy 20.00 a 51.00.

Łączna wartość wszystkich kuponów wynosi 3*2zł+2*1zł+7*40gr=10.80 zł. Rozkład sald w tym przypadku wygląda następująco:

System stawki modulowanej w typowaniu dokładnego wyniku bramkowego


Z punktu widzenia ujemnego salda system stawki modulowanej ma przewagę nad płaską stawką – mamy tylko dwa typy na minusie. Z drugiej strony, potencjalne wygrane są niskie, nawet w przypadku mało prawdopodobnych zakładów (wysokie kursy). Widać jednak, że ten system jest bezpieczniejszy ze względu na niższe możliwe straty.

Zakłady na dokładny wynik: system stałego profitu

Ostatnią metodą stawkowania, którą się zajmiemy, jest system stałego profitu. Pokażemy, że stosowany łącznie na wszystkie zakłady jest „tragicznym” systemem. Ze względu na kursy, a właściwie ze względu na najniższy oferowany, od każdego zakładu będziemy oczekiwać zysku na poziomie +0,75*kwota przeznaczona na najniższy kurs. Ze względu na ten fakt, by nie operować na bardzo niskich kwotach, ustalimy tę wartość na poziomie 75zł. Innymi słowy, nasz stały profit ma wynosić dokładnie tyle dla każdego kuponu. Nietrudno obliczyć, że łączna suma, którą przeznaczymy w tym przypadku na zakłady, wyniesie:

100zł+15.8zł+1.8zł+26.3zł+5.45zł+1.53zł+4.29zł+5*1.53zł=162.82zł.

 

System stałego profitu w typowaniu dokładnego wyniku

W przypadku tak zastosowanej metody stałego profitu otrzymamy same straty – nie licząc typu najbardziej prawdopodobnego. Nie o to chodzi w zakładach wzajemnych, by zbiór możliwych trafionych zakładów dawał ujemne saldo. To, co możemy zrobić z metodą stałego profitu, by sam system dawał zadowalające rezultaty, to:

 • podzielić kursy na kilka grup (podobnie jak w przypadku stawki modulowanej) i każdej z oddzielna przypisać inną wartość zakładanego profitu. Ponadto, wydarzeniom najbardziej prawdopodobnym przypisać małą wartość zakładanego zysku – obniży to znacznie wartości samych kuponów.

Jakie systemy stawkowania stosować na dokładny wynik?

Podsumowując, zarówno metoda płaskiej stawki, jak i stawki modulowanej dostarczają narzędzi, które pozwalają zyskiwać w przypadku zdarzeń mało prawdopodobnych – wszystkie zdarzenia ze średnimi i wysokimi kursami są wtedy dochodowe.

Drugi system pozwala nawet poszerzyć ten zbiór w porównaniu do pierwszego, ale kosztem mniejszych wygranych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować tak dobierać ilość jednostek stawianych na konkretny przedział kursów, żeby znaleźć maksymalny zbór typów (w danym spotkaniu sportowym), który daje zyski. Polecamy wypróbować tę metodę.

Systemy bukmacherskie do dokładnych wyników za darmo

By przetestować proponowane systemy bukmacherskie do typowania dokładnych wyników bramkowych, nie musisz wcale inwestować własnych pieniędzy. Wystarczy, że przy zakładaniu darmowego konta gracza u bukmachera (jeśli nie wiesz, którzy bukmacherzy działają w Polsce zgodnie z prawem, zerknij tutaj: ==> lista legalnych bukmacherów) wykorzystasz nasz specjalny kod promocyjny. Z tym hasłem u każdego buka otrzymasz więcej na start, standardowo 100% ale sa też promocje 150% i 200%.

Zobacz jak odebrać najlepsze bonusy powitalne u bukmacherów online.

Bukmacher internetowy - lista firm z bonusem
Bukmacher (w nawiasie nr licencji) Bonus  Link do bonusu
STS( SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 )  1279 zł  Bonus w STS
Fortuna(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)  1140 zł   Bonus w Fortuna 
BetFan ( PS4.6831.3.2018 )  3100 zł   Bonus w Betfan 
Betclic( PS4.6831.11.2017 )  550 zł   Bonus w Betclic  
LVBET ( PS4.6831.9.2016.EQK )  1590 zł   Bonus w LVBET 
forBET  ( PS4.6831.10.2016 )  2110 zł   Bonus w forBET 
PZBuk ( PS4.6831.26.2017 )  500 zł   Bonus w PZBuk 
TOTALbet ( PS4.6831.12.2017 )  5020 zł   Bonus w Totalbet 
Totolotek(AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485)  1049 zł   Bonus w Totolotek 
eToto ( AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 )  300 zł   Bonus w eToto 
Milenium(SC/12/7251/17-7/ARP/BMI9-10599)  1670 zł   Bonus w Milenum
eWinner ( PS4.6831.29.2017 )  1170 zł   Bonus w eWinnera

By postawić swoje pierwsze zakłady za darmo, załóż konta u buków z tabeli. Z naszym kodem otrzymasz unikalny freebet, dzięki czemu będziesz mógł postawić darmowe zakłady w sumie na ponad 200 zł! Nie czekaj, zgarnij darmowe zakłady i przetestuj systemy bukmacherskie na dokładny wynik już teraz!

Voucher STS - wolny od przelewu bonus na nowe konto w sts.pl
Freebet 25 zł u legalnego bukmachera STS

Poza STS darmowy vuocher lub profit bez depozytu ma Totalbet (50 zł), Pzbuk (50 zł), Fortuna (20 zł) oraz forBET (20 zł + 20 zł). Całość paczki bonusów do odbioru za darmo, jedynie za poprawną rejestrację na profilu do zakładów to ponad 200 zł. Zrzutka na tą kwotę jest od 5-7 bukmacherów, w zależności czy promocja na freebet obowiązuje.

FAQ - pytania i odpowiedzi

1. Jaki bukmacher jest najlepszy do systemu z dokładnym wynikiem?

Polecamy bukmachera z najwyższymi kursami (LVBET, Betclic, Fortuna) oraz z najlepszym (w rozumieniu najwyższym) bonusem powitalnym, czyli Betfan oraz Totalbet.

2. Jaki budżet przygotować na zakłady systemowe?

Na zakłady systemowe z bonusem powitalnym można przygotować 200 zł - 250 zł. Po użyciu kodu budżet wraz z bonusem powitalnym wzrośnie o 100% (w LVBET, forBET czy Totolotek) + gratisy jak freebet czy bez ryzyka kupon.

3. Czy warto grać za bonus bez depozytu na dokładny wynik?

Bonus bez wpłaty jest w 100% darmowy, grasz nie za swoje pieniądze a na koszt bukmachera. Warto odebrać wszystkie dostępne freebety bez wpłacania gotówki na konto bukmacherskie.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

System bukmacherski na dokładny wynik
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Robert
skomentowano ponad miesiąc temu
Ktoś może bardziej rozjaśnić ten system?
magdar
skomentowano ponad miesiąc temu
dokładny wynik
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.