poniedziałek, 26 października 2020
Najnowsze: BETFAN bonus powitalny | październik 2020

Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Jak się zarejestrować w Fortuna online z kodem promocyjnym. Bonusy eFortuna, oferta i kursowa - aktualizacja na październik 2020

Powitalny zakład bez ryzyka w Fortuna Ponadstandardowy cashback 210 PLN na nowe konto
Spis treści
Rozwiń
 1. Bukmacher Fortuna jest legalny
 2. Strona internetowa bukmachera Fortuna
 3. Fortuna - aplikacja mobilna
 4. Jak założyć konto gracza w Fortuna?
  1. Konto tymczasowe eFortuna
  2. Fortuna konto tymczasowe a konto stałe
 5. Bonusy i promocje w Fortunie
  1. Bonus na start Fortuna
  2. Promocje dla stałych graczy Fortuna online
 6. Fortuna - metody płatności
 7. Fortuna - jak sprawdzić kupon?
 8. Czy warto stawiać zakłady wzajemne w Fortunie?
 9. Fortuna – jak wypłacić wygraną?
 10. Fortuna Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje
 11. Punkty stacjonarne bukmachera Fortuna
 12. Fortuna w pytaniach i odpowiedziach

Bukmacher Fortuna online może legalnie oferować swoje usługi bukmacherskie w punktach stacjonarnych i internecie - za pomocą strony www oraz intuicyjnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet. Ten legalny polski bukmacher online posiada również bardzo atrakcyjny bonus na start, który najkorzystniej prezentuje się, jeśli podczas rejestracji wykorzystamy unikalny Fortuna kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT.

odbieram 2230 pln na start
Najlepszy bonus powitalny Fortuna online z kodem promocji

W Fortuna bonus dla nowych klientów z kodem promo VIP to nawet 2230 zł: do 2000 zł w ramach podwojenia pierwszego depozytu, bonus bez wpłaty 20 zł oraz ekskluzywny ponadstandardowy zakład bez ryzyka, czyli Fortuna cashback, który w ofercie VIP wynosi aż 210 zł (standardowo tylko 200 zł).

Bukmacher Fortuna jest legalny

Bukmacher Fortuna, który świadczy swoje usługi nie tylko w punktach stacjonarnych, ale również przez internet, jest w Polsce legalnym operatorem zakładów sportowych. Oznacza to, że można u niego zawierać zgodnie z prawem kupony bukmacherskie na sport, politykę czy finanse.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna jest w Polsce legalnym bukmacherem
Bonus powitalny dla nowych klientów

Wybieram Fortuna

Pochodzący z Czech bukmacher Fortuna może legalnie udostępniać graczom w Polsce swoją ofertę bukmacherską online, ponieważ 23 stycznia 2012 roku otrzymał on stosowne zezwolenie – eFortuna licencja, numer: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 – od Ministerstwa Finansów na organizowanie gier sportowych.

Aby otrzymać kompletną licencję MF i tym samym móc świadczyć zgodnie z prawem usługi bukmacherskie w Polsce, trzeba spełnić wiele szczegółowych zaleceń, które gwarantują wszystkim graczom między innymi bezpieczeństwo danych osobowych oraz płatności. Jednym z nich jest stworzenie regulaminu odpowiedzialnej gry. Dzięki niemu bukmacherski gracz może w każdej chwili nałożyć na siebie tak zwane „Fortuna limity”, które zapewniają pełną kontrolę typującego nad puszczaniem zakładów sportowych.

Za pomocą limitów bukmacherskich każdy typujący może na przykład ustalić, ile w danym okresie chce on przeznaczyć pieniędzy i czasu na zakłady sportowe. Jeżeli okazałoby się, że przekroczył on założone maksimum, to wówczas regulamin odpowiedzialnej gry uniemożliwi mu zawarcie jakiegokolwiek kuponu bukmacherskiego.

Strona internetowa bukmachera Fortuna

Fortuna online, tak jak inni legalni operatorzy zakładów sportowych, posiada własną stronę internetową (witryna dostępna jest pod adresem www.efortuna.pl), na której można znaleźć nie tylko aktualną ofertę bukmacherską, ale również i kursy bukmacherskie między innymi na najważniejsze wydarzenia piłkarskie czy koszykarskie, które przez innych obstawiających nazywane są również współczynnikami.

Dodatkowo strona internetowa eFortuna daje możliwość założenia nowego konta gracza online - Fortuna iKonto. Dzięki niemu wszyscy typujący mogą bez najmniejszych problemów zawierać za pomocą strony internetowej Fortuna zakłady sportowe online za pośrednictwem internetu. Co więcej, mogą to robić 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu!

Wybieram legalnego buka fortuna
Najlepszy wybór na pierwsze konto do typowania online

Jest to niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, z którego powinien skorzystać każdy obstawiający zakłady bukmacherskie w Fortuna, bez względu na stopień zaawansowania. Tym bardziej że strona internetowa Fortuny gwarantuje dodatkowe korzyści i bardzo często pozwala w bardzo prosty sposób – na przykład za pomocą surebetów - podreperować swój bukmacherski budżet, zwany bankrollem.

Więcej szczegółów dotyczących korzyści dla graczy, bonusów powitalnych na start w eFortuna oraz promocji bukmacherskich znajdziecie w zakładce Fortuna bonusy i promocje. Jest ona aktualizowana na bieżąco, więc macie 100% pewność, że żadna ciekawa akcja promocyjna czy bonusowa nie przejdzie Wam koło nosa. 

Strona internetowa legalnego bukmachera Fortuna jest prosta w obsłudze i intuicyjna, dzięki czemu jest przyjazna również dla początkujących graczy oraz osób starszych, które mniej pewnie poruszają się w sieci. Dzięki temu zakłady bukmacherskie przez internet w Fortunie dostępne są łatwo i szybko dla szerokiego grona typerów. Podobnie rozbudowana i intuicyjna w obsłudze jest również strona www bukmachera z licencją Ministerstwa Finansów PZbuk, gdzie również bez trudu znajdziemy wszystkie niezbędne informacje i w bardzo prosty sposób stworzymy kupon bukmacherski. Jeśli poszukujecie intuicyjnej strony www, warto zerknąć również na witrynę legalnego bukmachera online STS Zakłady Bukmacherskie, która oferuje bardzo przejrzyste rozwiązania, ułatwiające typowanie zakładów sportowych u tego operatora.

Fortuna - aplikacja mobilna

Legalny bukmacher Fortuna posiada bardzo innowacyjną i sprawnie działającą aplikację mobilną, która pozwala w każdych warunkach i o każdym czasie wpłacić depozyt na konto typującego, sprawdzić kursy bukmacherskie w ofercie sportowej, czy też zawrzeć zakład sportowy online. Dzięki aplikacji bukmacherskiej Fortuna na telefon i tablet można również sprawdzić historię swoich zakładów sportowych, a także skontaktować się z działem obsługi klienta efortuna online.

Aplikacja Fortuny jest idealnym odwzorowaniem strony internetowej, jednak w codziennym użytkowaniu da się wyczuć pewne różnice. Przykładowo, korzystanie z aplikacji Fortuny sprawia, że zdecydowanie prostsze i szybsze staje się wyszukiwanie wszelkich pewniaków: surebety, valuebety, pewniaki na faworytów. W efekcie możemy zdecydowanie szybciej zareagować na świetny typ bukmacherski z wysokim czy mega pewnym kursem bukmacherskim.

Warto zaznaczyć, że aplikacja mobilna Fortuna jest dostępna zarówno dla urządzeń działających na iOS, jak i sprzętów pracujących na Androidzie. Pierwszą wersję fortuna mobile można bez najmniejszych problemów ściągnąć z App Store, natomiast plik z opcją dla Androida można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Fortuny Zakłady Bukmacherskie.

Jak założyć konto gracza w Fortuna?

Rejestracja online nowego użytkownika w Fortunie jest niezwykle intuicyjna, tak więc z całą pewnością poradzą sobie z nią zarówno doświadczeni, jak i początkujący obstawiający. Aby otworzyć nowe konto gracza w Fortuna, należy w pierwszej kolejności wejść na stronę internetową legalnego bukmachera eFortuna i kliknąć przycisk „rejestracja”. Można to zrobić za pomocą tego linku aktywacyjnego – NOWE KONTO GRACZA W FORTUNA, dzięki temu zaoszczędzicie kilka cennych minut, które później będziecie mogli optymalnie wykorzystać na przykład na zawarcie pierwszego zakładu bukmacherskiego bez ryzyka przegranej.

Konto tymczasowe eFortuna

Warto pamiętać, że legalny bukmacher Fortuna udostępnia graczom opcję tzw. szybkiej rejestracji, dzięki której w ciągu zaledwie kilku minut możemy założyć Fortuna konto tymczasowe. Dzięki temu cały proces rejestracji składa się z dwóch prostych kroków, przez które przejdziemy w ciągu kilku minut, a po tym czasie będziemy mogli już bez przeszkód stawiać nasze kupony bukmacherskie na stronie www lub w aplikacji mobilnej na telefon Fortuna online.

Jeśli potrzebujecie szczegółowych informacji jak się zarejestrować w iFortuna krok po kroku, to znajdziecie je w tym tekście ==> Fortuna rejestracja online z kodem promocyjnym, natomiast poniżej przedstawiamy Wam skróconą instrukcję, jak przejść przez prosty i przejrzysty formularz rejestracyjny Fortuna.

Rejestracja konta typerskiego z kodem polecającym VIP w Fortuna Zakłady Bukmacherskie - infografika
Fortuna online - jak się zarejestrować
 • Krok 1: Pierwszy etap polega na uzupełnieniu podstawowych danych o sobie w formularzu rejestracyjnym Fortuna: trzeba podać m.in. imię i nazwisko, datę urodzenia, login (pseudonim), hasło oraz adres e-mail. W formularzu rejestracyjnym należy też podać unikalny Fortuna kod promocyjny VIP, który brzmi LEGALSPORT. Wykorzystując ten kod do Fortuny zyskacie ponadstandardowy pakiet powitalny Fortuna w ofercie VIP, w skład którego wchodzi Fortuna freebet na start 20 zł, bonus od depozytu do 2000 zł oraz ekskluzywny cashback Fortuna 210 zł - zakład bez ryzyka w Fortunie bez kodu wynosi tylko 200 zł. Po uzupełnieniu wszystkich danych należy zaznaczyć dwie zgody, które dotyczą między innymi odbioru bonusów powitalnych, a następie kliknąć żółte pole „zarejestruj”.
 • Krok 2: Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany podczas zakładania konta adres e-mail otrzymamy link aktywacyjny – trzeba go potwierdzić, zgodnie z instrukcją mailową, za pomocą pojedynczego kliknięcia. I to już wszystko - nasz Fortuna konto tymczasowe jest aktywne przez 28 dni, podczas których możemy stawiać wszystkie typy kuponów bukmacherskich w Fortuna online, możemy zasilać nasze konto depozytami oraz korzystać z bonusu powitalnego Fortuna (tu dowiecie się==> jak odebrać bonus powitalny Fortuna z kodem VIP).

Fortuna konto tymczasowe a konto stałe

Warto jednak pamiętać, że konto tymczasowe Fortuna online posiada pewne ograniczenia - oprócz limitu czasowego (możemy z niego korzystać tylko przez 28 dni) oraz finansowego (kupony bukmacherskie na koncie tymczasowym eFortuna możemy stawiać tylko do łącznej kwoty 5000 zł), posiadając takie konto nie możemy wypłacać wygranych bukmacherskich Fortuna na nasz rachunek bankowy, By odblokować te funkcjonalności, należy przekształcić konto tymczasowe eFortuna w standardowe konto bukmacherskie.

Przekształcenie konta tymczasowego w stałe iKonto jest bardzo proste. Po zalogowaniu się na nasze iKonto Fortuna musimy dokończyć proces rejestracji. Należy uzupełnić m.in. brakujące dane osobowe oraz dołączyć Fortuna skan dowodu. Warto wspomnieć, że mogą być to także dwa bardzo wyraźne zdjęcia. Co więcej, przesyłając takie pliki możemy zasłonić zarówno zdjęcie, jak wzór podpisu czy imiona rodziców. Po uzupełnieniu wymaganych danych nasze konto zostanie zweryfikowane przez pracownika Fortuna, który sprawdzi poprawność informacji, nasza tożsamość oraz wiek. Po przejściu procesu weryfikacji (na ogół trwa około kwadransa) otrzymamy potwierdzenie, że nasze iKonto Fortuna jest już w pełni aktywne.

aktywuję ikonto fortuna
Profil do typowania z bonusami 2230 PLN na start

Jak widać, rejestracja w Fortuna z kodem promocyjnym jest bardzo prosta i intuicyjna. Jeśli natomiast chcecie wypróbować ofertę innych legalnych bukmacherów, którzy także udostępniają typerom opcję wygodnej i szybkiej rejestracji, z pewnością warto założyć konto online u operatora bukmacherskiego Betclic, gdzie rejestracja konta typerskiego również zajmuje tylko kilka chwil i poradzi sobie z nią nawet początkujący typer.

Możecie również bez problemu założyć szybkie konto bukmacherskie w Betfan online, z którego możecie korzystać bez limitu czasowego, jest ono jednak ograniczone (tak samo jak konto eFortuna) łączną kwotą depozytów 5000 zł, szybą rejestrację bez dowodu udostępnia graczom też bukmacher internetowy eWinner, u którego szybkie konto założycie bez problemu już w 2-3 minuty.

Bonusy i promocje w Fortunie

Bukmacher Fortuna, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez internet, ma w swojej ofercie bardzo korzystne propozycje związane z bonusami bukmacherskimi i promocjami sportowymi. Jeżeli zestawimy bonusy dla stałych i bonusy dla nowych graczy, a także cyklicznie pojawiające się akcje promocyjne ze sobą i porównamy je z innymi legalnymi bukmacherami online, to z czystym sumieniem można stwierdzić, że Fortuna online jest jednym z najlepszych organizatorów zakładów sportowych w Polsce.

Bonus na start Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy bardzo atrakcyjny pakiet powitalny VIP, który z kodem promocyjnym Fortuna (hasło kodu to LEGALSPORT) może wynieść nawet 2230 zł. W skład oferty powitalnej Fortuna dla nowych klientów wchodzi podwojenie pierwszego depozytu do kwoty nawet 2000 zł, zakład bez ryzyka 210 zł oraz freebet 20 zł. Standardowy bonus na start Fortuna online jest aż o 10 zł niższy - w wersji bez kodu Fortuna cashback wynosi tylko 200 zł, a więc nasz pierwszy zakład bez ryzyka przegranej możemy postawić za mniejszą stawkę.

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Najlepszy pakiet powitalny Fortuna z kodem LEGALSPORT:
+ bonus 100% od depozytu do 2000 zł
+ cashback 210 zł
+ darmowy zakład 20 zł
Przechodzę do Fortuna

By odebrać wyjątkowy ponadstandardowy pakiet na start Fortuna online, trzeba tylko wykorzystać podczas rejestracji konta typerskiego nasz specjalny Fortuna kod bonusowy VIP, który brzmi LEGALSPORT. Ten unikalny, akceptowany przez legalnego bukmachera Fortuna kod polecający należy wpisać lub wkleić w formularzu rejestracyjnym, w pole zatytułowane "Kod promocyjny". To wszystko, co musicie zrobić by zgarnąć podwyższony bonus dla nowych klientów Fortuna - po zastosowaniu kodu Wasz ponadstandardowy pakiet na start zostanie aktywowany automatycznie.

Promocje dla stałych graczy Fortuna online

Oferta bonusowa Fortuna online to nie tylko pakiet powitalny dla nowych klientów. Bardzo mocnym punktem oferty bonusowej eFortuna są również promocje bukmacherskie dla stałych graczy, których ten legalny buk organizuje naprawdę sporo. Oprócz standardowych pomysłów, takich jak bonusy na start, freebety z okazji ważnych meczów piłkarskich, siatkarskich i koszykarskich oraz zakłady bez ryzyka, eFortuna udostępnia swoim graczom online także mnóstwo niezwykle ciekawych inicjatyw, które pomagają w gromadzeniu dodatkowego kapitału bukmacherskiego (bankroll). Na uwagę zasługuje szczególnie gra bez podatku w Fortunie, która jest możliwa w ramach wyjątkowej promocji Happy Hour.

Czy wiesz, że bonusy i promocje w Fortuna należą do najlepszych na rynku?
Gracze Fortuna online non-stop zgarniają dodatkową kasę na grę!
Zyskują regularnie freebety, zakłady bez ryzyka oraz grają bez 12-procentowego podatku

Można wyróżnić tutaj, chociażby Fortuna Klub Plus, dzięki któremu można zgarnąć mega freebety (czyli darmowe pieniądze Fortuna, za które możemy typować zakłady sportowe bez ryzykowania własnymi pieniędzmi), a także Fortuna Strefa Typera, która gwarantuje komunikację w czasie rzeczywistym z innymi typującymi oraz unikalny eShop Fortuna, w którym znajdziemy mnóstwo dodatkowych nagród i bonusów bukmacherskich. Wspomniana Strefa Typera pełni rolę takiego forum bukmacherskiego, za pomocą którego wszyscy obstawiający zakłady sportowe w iFortuna mogą wymieniać się swoją wiedzą, kuponami bukmacherskimi, czy też zakładami LIVE z innymi graczami.

Jeżeli zależy Ci na świetnie rozwiniętym systemie bonusów i promocji online, który jest na bieżąco przez pochodzącego z Czech organizatora zakładów wzajemnych aktualizowany, to Fortuna Zakłady Bukmacherskie będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! By się o tym przekonać, przygotowaliśmy dla Was zestawienie sportów, które są najczęściej obstawianie w promocjach bukmacherskich na eFortuna online. Jak widać, dzięki licznym bonusom i promocjom Fortun każdy gracz bez trudu znajdzie coś dla siebie!

Sporty typowane na Fortuna online za bonusy bukmacherskie w ujęciu rocznym
Miesiąc obowiązywania bonusu Średnia kwota bonusów Dyscyplina sportowa
Styczeń 2020 r. 50 zł skoki narciarskie, sporty zimowe
Luty 2020 r. 85 zł sporty zimowe, piłka nożna
Marzec 2020 r. 100 zł piłka nożna, koszykówka
Kwiecień 2020 r. 90 zł siatkówka, piłka nożna
Maj 2020 r. 200 zł tenis, koszykówka, piłka nożna
Czerwiec 2020 r. 150 zł piłka nożna, tenis, siatkówka
Lipiec 2020 r. 90 zł boks, MMA, e-sport
Sierpień 2020 r. 140 zł e-sport, wyścigi
Wrzesień 2020 r. 110 zł piłka nożna, koszykówka
Październik 2020 r. 90 zł siatkówka, wyścigi, piłka nożna
Listopad 2020 r. 200 zł koszykówka, hokej na lodzie
Grudzień 2020 r. 190 zł hokej na lodzie, sporty zimowe

Fortuna - metody płatności

Szybkie i bezproblemowe doładowanie konta gracza w internetowych zakładach bukmacherskich to w dzisiejszych czasach podstawa. Obstawiający oczekują od legalnych bukmacherów online rozbudowanego systemu elektronicznych metod płatności, który pozwoli im w każdej sytuacji na ekspresową wpłatę środków z konta bankowego na konto użytkownika.

Taki nowoczesny system wpłat online oferuje legalny operator Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów zakładów sportowych w Polsce proponuje bowiem swoim graczom ponad 20 opcji na wpłatę pieniędzy na konto gracza! Większość z nich to opcje z minimalną kwotą przelewu 1 zł. Jesteśmy więc w stu procentach pewni, że każdy, nawet najbardziej wymagający gracz online, znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. Jak wpłacić pieniądze w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Gracze Fortuna mogą zasilać swój depozyt na wiele sposobów
Skrill | Blik | Karta płatnicza | PayU | Tpay | Przelew | I wiele innych
Rejestracja online z kodem

Można skorzystać nie tylko z ekspresowego przelewu (PayU i Tpay) czy płatności kartą. Dodatkowo każdy typujący za pomocą jednego kliknięcia może wybrać między innymi płatność BLIK, czy też bardzo znany w środowisku bukmacherskim Skrill. Warto nadmienić, bo jest to dość istotna informacja o płatnościach w Fortunie, bukmacher z Cieszyna nie pobiera żadnych opłat za doładowanie konta!

Fortuna - jak sprawdzić kupon?

Sprawdzić kupon bukmacherski u legalnego operatora iFortuna można na dwa różne sposoby. Wszystko zależy od tego, czy zawieramy zakład sportowy za pośrednictwem internetu, czy puszczamy kupon bukmacherski w punkcie stacjonarnym. Obie opcje są jednak niezwykle proste i nie zabierają dużo czasu.

Jeżeli obstawiamy za pośrednictwem strony internetowej Fortuny lub aplikacji mobilnej, to wówczas wystarczy wejść w menu główne po prawej stronie (strzałka w dół - musimy być zalogowani na swoim koncie gracza online), a następnie przejść do zakładki "moje kupony" lub "moje kupony live", gdy obstawialiśmy zakład bukmacherski na żywo. Jeśli wszystko wykonacie poprawnie, to wtedy Waszym oczom ukaże się pełna lista zawartych przez Was kuponów sportowych. Z kompletnego zestawienia wybieracie interesujący Was zakład i klikacie w numer kuponu. I to wszystko, tak więc cały proces wyszukiwania konkretnego kuponu bukmacherskiego online trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Przekierowanie do mega bonusu na start w Fortuna Zakłady Bukmacherskie (freebet + podwojenie pierwszej wpłaty)
Freebet w Fortuna Darmowy zakład bez depozytu z kodem promocyjnym

Podobnie jest przy sprawdzaniu kuponu zawartego w punkcie naziemnym. Z tą różnicą, że wszystkie dane potrzebne do wyszukania zakładu sportowego (numer kuponu oraz kod kontrolny kuponu) trzeba wpisać ręcznie. Robi się to w formularzu "Kontrola Kuponu", który znajduje się na samym dole strony głównej Fortuny (po lewej stronie - nie trzeba logować się na swoje konto online).

Czy warto stawiać zakłady wzajemne w Fortunie?

Legalny bukmacher Fortuna to jeden z najlepszych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce. Oficjalny sponsor drużyn piłkarskich charakteryzuje się przede wszystkim tym, że jego naszpikowana ciekawymi typami i podtypami oferta bukmacherska Fortuna (m.in. na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie) opatrzona jest wyśmienitymi kursami bukmacherskimi, dlatego też naszym zdaniem warto obstawiać między innymi zakłady sportowe u tego buka online.

Nasze zdanie podzielają także gracze udzielający się na bieżąco na Fortuna Forum, którzy dodatkowo zwracają uwagę na stabilność strony internetowej online. Co więcej, informują oni, że bukmacher nie narzuca na co dzień wysokich limitów na grę. W efekcie "Fortuna limity" należą do najlepszych w Polsce! Sprawdziliśmy, jakie są opinie typerów o bukmacherze Fortuna oraz jak wypada ten legalny bukmacher internetowy w zestawieniu z innymi operatorami zakładów sportowych online. Jak widać, zakłady internetowe Fortuna online z pewnością warto stawiać!

Wysokie kursy bukmacherskie na typy i podtypyExtra bonus dla nowych graczy - nawet 2230 PLNRegularne promocje dla stałych typerów + gra bez podatku

Wysokie kursy bukmacherskie na typy i podtypy
Extra bonus dla nowych graczy - nawet 2230 PLN
Regularne promocje dla stałych typerów + gra bez podatku

GRAJ w
 • Fortuna czy STS: Jeżeli wahacie się pomiędzy tymi dwoma bukmacherami, to rekomendujemy założenie konta gracza online w Fortunie (Zakładam konto gracza w Fortuna Zakłady Bukmacherskie). Polecamy takie rozwiązanie, gdyż bukmacher z Cieszyna posiada lepszą ofertę bukmacherską, a także zdecydowanie korzystniejszy pakiet bonusów dla nowych i stałych klientów.
 • Fortuna czy forBET: Obaj bukmacherzy reprezentują bardzo wysoki poziom na wielu bukmacherskich płaszczyznach. Zarówno w Fortunie, jak i w forBET można znaleźć niezwykle interesujące propozycje opatrzone wysokimi kursami bukmacherskimi. W związku z tym rekomendujemy grę u obu operatorów, ponieważ zarówno Fortuna, jak i forBET Zakłady Bukmacherskie mają typerom bardzo wiele do zaoferowania. Dzięki temu będziecie mogli wyszukiwać nieocenione w zakładach bukmacherskich surebety i valuebety!
 • Fortuna czy Betclic: Bez wątpienia Betclic okazał się bardzo wymagającym rywalem dla pochodzącego z Czech organizatora zakładów sportowych, jednak w dalszym ciągu naszym zdaniem lepszą ofertę bukmacherską i bonusową ma legalny buk online Fortuna.

Fortuna – jak wypłacić wygraną?

Wszystkie Fortuna wygrane z kuponów bukmacherskich online, zarówno tych stawianych na zakłady sportowe, jak i tych puszczanych na zakłady polityczne czy zakłady muzyczne, można wypłacić za pomocą kilku kliknięć w mgnieniu oka. Aby złożyć polecenie wypłaty, należy przejść do działu "WPŁATY I WYPŁATY", który znajduje się w menu głównym po prawej stronie (trzeba być zalogowanym na swoje iKonto).

Następnie z listy trzeba wybrać, co oczywiste, zakładkę "wypłaty". Kolejny krok jest już ściśle związany z kwotą, którą chcemy przelać na swoje konto bankowe (pieniądze zostaną automatycznie przesłane na rachunek podany podczas rejestracji nowego gracza online). W polu kwota można wpisać dowolną liczbę, jednak nie może ona przekraczać tak zwanego limitu "fortuna maksymalna wygrana" – legalny operator Fortuna Zakłady Bukmacherskie ustalił, że każdy gracz zawierający za ich pośrednictwem kupony bukmacherskie, może na jednym zakładzie sportowym wygrać maksymalnie 601 000 złotych (600 000+).

Zakłady bukmacherskie Fortuna
Czy wiesz, że w Fortunie możesz zgarnąć maksymalnie aż 601 000 zł?
Załóż nowe konto online w Fortuna i zagraj o MEGA wygrane bukmacherskie
Przejście do panelu rejestracyjnego

Dzięki tak wysokiej kwocie nie trzeba już rozbijać swoich kuponów bukmacherskich na mniejsze zakłady sportowe. Aby zgarnąć naprawdę pokaźną wygraną, wystarczy zawrzeć jeden zakład AKO (zakład akumulowany) z bardzo wysokim kursem bukmacherskim. I to wszystko, tak więc swoje marzenia o mega wygranych w eFortuna możecie spełniać już za stawkę minimalną pojedynczego zakładu sportowego, co jest świetnym rozwiązaniem dla każdego typującego, który lubi wygrywać spore pieniądze.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - podstawowe informacje

Fortuna Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o, bo tak brzmi pełna nazwa tego legalnego operatora zakładów sportowych, działa na polskim rynku bukmacherskim od 1996 roku. Warto wspomnieć, że początkowo ten bukmacher nosił nazwę Profesjonał. Wielu graczy, z przyczyn czysto językowych, nie mogło jednak przyzwyczaić się do tego terminu, dlatego też na przełomie 2007 i 2008 roku firma bukmacherska z Czech postanowiła zmienić swoją nazwę.

Wybór padł na Fortuna i z perspektywy czasu można stwierdzić, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, albowiem obecna Fortuna Zakłady Sportowe (REGON: 070707400), to jeden z najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów online w Polsce, który dodatkowo jest bardzo ceniony przez wszystkich graczy.

Dlaczego warto założyć konto typerskie Fortuna online - infografika
Zalety konta typerskiego Fortuna z kodem promocyjnym VIP

Naturalnie, obstawianie na co dzień kuponów bukmacherskich u tego buka jest w pełni legalne, ponieważ działa on obecnie na podstawie licencji o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565, która została wydana przez Ministerstwo Finansów 23 stycznia 2012 roku. Co więcej, Fortuna wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod numerem 0000002455. Siedziba Fortuny zlokalizowana jest w Cieszynie pod adresem: ul. Bielska 47, 43-400 Cieszyn. Prezesem Zarządu jest Czech Jan Štefanek, zastępcą Marzena Kiszło, zaś członkiem Břetislav Sionko.

Punkty stacjonarne bukmachera Fortuna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada obecnie sieć około 600 punktów stacjonarnych, które zlokalizowane są na terenie całej Polski - najwięcej punktów naziemnych Fortuna otworzyła w południowo-centralnej części kraju (ponad 160 punktów stacjonarnych). W efekcie główny sponsor wielu drużyn sportowych jest pod tym kątem zdecydowanym liderem wśród wszystkich operatorów zakładów wzajemnych.

Ważne! Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, możecie wpisać w polu kod promocyjny specjalny pod rabatowy LEGALSPORT, który uprawnia do odbioru wyższego bonusu na start! W tym przypadku możecie zyskać podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł, freebet 20 zł oraz zakład bez ryzyka o wartości 210 PLN, który możecie przeznaczyć na dowolne zakłady sportowe

Punkty stacjonarne Fortuny rozlokowane są nie tylko w dużych polskich miastach, takich jak Kraków, Warszawa, Kielce, Katowice, Gdańsk, Gdynia czy Poznań, ale również w zdecydowanie mniejszych miejscowościach. I tutaj możemy wyróżnić między innymi Skawinę, Dębice, Olkusz, Radomsko, Szublin, Mrągowo oraz Zambrów.

Jeżeli chcecie zapoznać się z dokładnymi lokalizacjami poszczególnych punktów stacjonarnych, to pełną listę lokali naziemnych, wraz z dokładnymi godzinami otwarcia, znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej tego legalnego operatora zakładów sportowych.

Fortuna w pytaniach i odpowiedziach

Jeżeli szukacie szczegółowych informacji o Fortunie, zapraszamy Was do zapoznania się z poniższą sekcją, która skupia w sobie najważniejsze pytania bukmacherskich graczy wraz z odpowiedziami. Ta lektura na temat Fortuny Zakłady Bukmacherskie pozwoli Wam zebrać wiedzę na jej temat, dzięki której nie będziecie się już dłużej zastanawiać nad wyborem odpowiedniego bukmachera dla siebie.

1. Dlaczego warto wybrać Fortunę?

Bukmachera Fortuna warto wybrać nie tylko ze względu na to, że jest on w pełni legalnym operatorem zakładów sportowych, ale również dlatego, że dysponuje wysokimi kursami bukmacherskimi (m.in na handicapy i zdarzenia 2-drogowe) oraz świetną i rozbudowaną ofertą bukmacherską na piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę (TU więcej o typowaniu koszykówki w Fortuna) oraz hokej na lodzie, która zadowoli nie tylko doświadczonego typera, ale także początkującego gracza, który wchodzi dopiero w świat zakładów wzajemnych.

Sporym plusem tego organizatora bukmacherskiego jest również bardzo dobra oferta powitalna online dla nowych klientów, która jest świetnie dostosowana dla każdego typującego. Charakteryzuje się ona ponadprzeciętną wysokością oraz minimalnymi warunkami regulaminowymi (m.in. wymagany obrót bukmacherski, minimalny kurs bukmacherski na pojedynczym zakładzie), tak więc warto zapoznać się z nią od razu.

2. Czy Fortuna to legalnych bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów?

Tak, Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest w Polsce w pełni legalnym operatorem zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów. Operator zakładów wzajemnych z Czech koncesję o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 od MF otrzymał 23 stycznia 2012 roku, tak więc od tamtego momentu można zawierać zakłady bukmacherskie u tego buka zgodnie z prawem.

Warto dodać, że zezwolenia od Ministerstwa Finansów umożliwiają Fortunie oferowanie swoich usług bukmacherskich nie tylko w puntach naziemnych, ale również przez internet. Jeżeli chcecie zawierać swoje zakłady sportowe online, bez wychodzenia z domu, to w Fortunie możecie to zrobić na dwa sposoby. Ten operator bukmacherski udostępnił bowiem swoim graczom nie tylko sprawnie działającą stronę internetową, ale również nowoczesną aplikację mobilną na telefon i tablet.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest także bezpiecznym bukmacherem, który zapewnia graczom kompletną ochronę danych osobowych i płatności, w tym pełną wypłacalność wygranych z trafionych zakładów sportowych oraz osłonę przed utratą wszystkich środków z konta gracza online. Robi to na przykład na pomocą limitów bukmacherskich, które określają np. miesięczne stawki czy czas spędzony na stronie internetowej.

3. Czy w Fortunie warto założyć swoje pierwsze konto gracza?

Bukmacher Fortuna to jeden z najlepszych organizatorów zakładów wzajemnych w Polsce, dzięki czemu idealnie nadaje się na pierwszego bukmachera. Swoją markę na polskim rynku Fortuna wyrobiła dzięki świetnemu i intuicyjnemu systemowi zawierania zakładów, który dodatkowo jest bardzo prosty i schematyczny. Dlatego też Fortunę Online polecają między innymi początkujący oraz zaawansowani typerzy zakładów piłkarskich czy koszykarskich.

Rekomendujemy założenie swojego pierwszego konta gracza online w Fortunie, także dlatego, że posiada ona świetną obsługę klienta online, która jest w stanie pomóc każdemu obstawiającemu – bez względu na stopień wtajemniczenia. Pracownicy obsługi klienta bez problemu wyjaśnią typującemu, co to jest m.in. handicap, oferta specjalna, bonus powitalny na start, eFortuna limity bukmacherskie, czy też współczynnik bukmacherski. A nie da się ukryć, że odpowiednia edukacja na samym początku przygody z bukmacherką jest niezwykle istotna, tak więc weźcie to pod uwagę przy wyborze odpowiedniego buka dla siebie.

Poza tym Fortuna Zakłady Bukmacherskie posiada fantastyczne kursy sportowe oraz bardzo dobrze skrojoną ofertę bukmacherską na dziś i na jutro, która zadowoli każdego, nawet zaawansowanego typera. Można w niej znaleźć nie tylko świetne typy główne, ale także mnóstwo interesujących podtypów, które dotyczą niemal każdego elementu gry (m.in. rzuty rożne w piłce nożnej, sety w siatkówce, czy inning w baseballu).

4. Ile trwa rejestracja konta w Fortuna?

Proces zakładania darmowego konta gracza u bukmachera iFortuna jest bardzo prosty i szybki, dzięki czemu bez trudu poradzi sobie z nim nawet początkujący gracz. Co więcej, przez cały formularz rejestracyjny można przejść w ciągu zaledwie kilku minut, gdyż wymaga on podania jedynie podstawowych danych (m.in. imię i nazwisko, login i hasło do konta bukmacherskiego, numer PESEL, numer telefonu). Na etapie zakładania konta typerskiego eFortuna nie ma potrzeby podawania np. numeru rachunku bankowego czy przesyłania skanu dokumentu tożsamości, dzięki czemu swój pierwszy kupon bukmacherski u tego operatora możemy postawić już po kilku minutach.

Warto też pamiętać, by podczas rejestracji konta typerskiego na iFortuna wykorzystać unikalny akceptowany przez legalnego buka Fortuna kod promocyjny, który brzmi LEGALSPORT. Z tym kodem odbierzecie ponadstandardowy bonus powitalny Fortuna dla nowych klientów, który może wynieść aż 2230 zł! Składa się na niego podwojenie pierwszego depozytu do 2000 zł, freebet 20 zł oraz zakłada bez ryzyka 210 zł (cashback Fortuna bez kodu to tylko 200 zł). Obok takiej propozycji powitalnej trudno przejść obojętnie, dlatego jesteśmy pewni, że kod promocyjny na Fortunę warto wykorzystać!

5. Czy do założenia konta gracza potrzebny jest skan dowodu tożsamości?

Na etapie rejestracji konta typerskiego iFortuna nie jest wymagane przesyłanie skanu dokumentu tożsamości (tzw Fortuna rejestracja bez dowodu, czyli konto tymczasowe Fortuna), dzięki czemu cały proces rejestracyjny zostaje znacznie skrócony. Jest to bardzo wygodne dla gracza, ponieważ założenie konta bukmacherskiego Fortuna online zajmuje zaledwie kilka minut - po tym czasie możemy już postawić swój pierwszy kupon bukmacherski na telefonie, tablecie lub laptopie, korzystając ze strony www eFortuna lub intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Warto jednak pamiętać, że Fortuna konto tymczasowe posiada pewne ograniczenia, np. brak możliwości wypłaty wygranych bukmacherskich na nasz rachunek bankowy, takie konto jest też aktywne tylko przez 28 dni lub do postawienia zakładów sportowych na łączną kwotę 5000 zł. By odblokować wszystkie funkcjonalności, musimy przekształcić nasze konto tymczasowe w stałe konto typerskie Fortuna - a do tego potrzebny jest skan dokumentu tożsamości, pozwalający bukmacherowi zweryfikować nasz wiek i tożsamość.

Właśnie z tego powodu Fortuna Zakłady Bukmacherskie, tak jak pozostali legalni bukmacherzy, wymaga od swoich nowych klientów wyraźnych i czytelnych skanów dowodu tożsamości (z obu stron). Nie trzeba jednak przesyłać kompletnego dowodu osobistego: można zakryć m.in. zdjęcie, wzór podpisu czy imiona rodziców. No i warto wspomnieć, że wszystkie przesłane dane są u legalnego bukmachera w pełni bezpieczne – na bieżąco jest on w tej kwestii sprawdzany przez Ministerstwo Finansów, więc mamy pewność, że każdy buk, w tym Fortuna, podchodzi do kwestii bezpieczeństwa bardzo poważnie.

6. Czy obsługa klienta Fortuny pomoże mi założyć konto gracza?

Jeżeli jesteś początkującym graczem, który nie miał wcześniej styczności ze stroną internetową jakiegokolwiek legalnego bukmachera online lub nie czujesz się jeszcze na niej dość pewnie, to możesz bez najmniejszych problemów zwrócić się z prośbą o pomoc do pracowników działu "Fortuna obsługa klienta", który między innymi odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z rejestracją nowego konta gracza.

Co więcej, w razie potrzeby konsultanci Fortuny przeprowadzą Cię przez cały proces rejestracji krok po kroku, tak abyś jak najszybciej mógł obstawić swoje pierwsze zakłady sportowe bez ryzyka przegranej (nie tracimy w razie porażki własnych środków z budżetu bukmacherskiego). Jest to możliwe dzięki kodowi promocyjnemu do Fortuny, który brzmi LEGALSPORT i  który należy wpisać w formularzu rejestracyjnym w polu kod promocyjny. Więcej szczegółów o bonusie na start w iFortuna możecie przeczytać w tym miejscu: BONUS POWITALNY W FORTUNA.

* Po przejściu na stronę internetową eFortuny, należy wcisnąć kółko czatu znajdujące się w prawym dolnym rogu witryny. Wówczas zostaniecie automatycznie połączeni z działem obsługi klienta, który rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości i pomoże założyć nowe konto gracza. Jeżeli czat nie będzie dostępny, to wówczas możecie skorzystać z opcji "pomoc", która znajduje się tuż nad banerem promocyjnym.

7. Zakłady bukmacherskie bez konta bankowego – czy taka rejestracja online jest w ogóle możliwa?

Tak, u legalnego bukmachera Fortuna możemy założyć konto typerskie bez rachunku bankowego - jest to możliwe, ponieważ eFortuna udostępnia graczom tzw. konto tymczasowe, które wymaga podania tylko podstawowych danych. Numer rachunku bankowego czy skan dokumentu tożsamości uzupełniamy na późniejszym etapie, podczas przekształcania konta tymczasowego w standardowe konto bukmacherskie, jednak na etapie rejestracji ich nie potrzebujemy. To bardzo proste i wygodne rozwiązanie, które znacznie skraca cały proces rejestracyjny.

Jeżeli jednak jesteście fanami zakładów bukmacherskich i chcecie je systematycznie obstawiać u legalnych bukmacherów online, to musicie posiadać aktywny rachunek bankowy. Jest to warunek konieczny, gdyż wymaga tego zarówno polskie prawo, jak i zapisy Ustawy Hazardowej – a to oznacza, że nie można tego w żaden sposób obejść. Wasze konto bankowe zostanie połączone z kontem użytkownika eFortuna Online, i to właśnie na ten rachunek bukmacher Fortuna będzie wypłacać Wam wszystkie wygrane z kuponów bukmacherskich (na koncie tymczasowym nie ma możliwości wypłaty wygranych).

Oczywiście nie musicie martwić się o bezpieczeństwo przekazanych danych, gdyż legalny operator zakładów wzajemnych iFortuna dokłada wszelkich starań, aby wszystkie zebrane dane były w pełni bezpieczne. Dodatkowo można zaznaczyć, że na bieżąco wszystkie sprawy związane z bezpieczeństwem w Fortunie monitoruje Ministerstwo Finansów, które w razie nieprawidłowości może cofnąć licencję na organizowanie zakładów sportowych każdemu bukmacherowi.

8. Jak wpłacić pieniądze do Fortuny?

Po poprawnym zalogowaniu się na konto użytkownika na stronie internetowej Fortuny Zakłady Bukmacherskie, należy wejść w panel swojego konta gracza online i kliknąć żółte pole "Doładowanie konta". Z listy podanych płatności wybieramy tę opcję, z której chcemy skorzystać w danym momencie, a następnie postępujemy zgodnie z poleceniami wyświetlającymi się na ekranie naszego urządzenia mobilnego czy stacjonarnego.

Bukmacher online Fortuna, jako jeden z najlepszych organizatorów zakładów sportowych w Polsce, oferuje swoim graczom liczne formy wpłat, które obejmują między innymi innowacyjne metody płatności, takie jak BLIK czy Skrill. Oczywiście można też skorzystać z tradycyjnego przelewu, karty płatniczej czy PayU i Tpay

W Fortunie można również doładować swoje konto internetowe w punkcie naziemnym. W tym celu należy podać numer klienta i losowe litery hasła. Dodatkowo pracownik punktu może poprosić o dowód osobisty. Taka transakcja realizowana jest natychmiastowo. Wpłata przelewem powinna zostać zaksięgowana w przeciągu kilku minut od wykonania przelewu bankowego. Fortuna nie pobiera żadnych opłat za doładowanie konta.

9. Jak odebrać wygraną z kuponu bukmacherskiego w Fortuna?

System odbioru wygranych online w Fortunie jest niezwykle prosty i przejrzysty, tak więc na pewno bardzo szybko się z nim zaznajomicie. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że jest on zdecydowanie prostszy niż schemat wypłaty w punkcie stacjonarnym, gdzie wystarczy pójść z kuponem bukmacherskim, aby zgarnąć kasę z trafionego zakładu sportowego. Jak to w ogóle możliwe? Już wyjaśniamy.

Jest to możliwe, albowiem za każdym razem pieniądze z Waszego wygranego kuponu bukmacherskiego online trafiają na Wasze konto gracza (Fortuna iKonto) automatycznie, tak więc nie musicie robić dosłownie nic, aby zgarnąć wygraną na swoje indywidualne konto użytkownika. Proste, prawda? A to nie wszystko!

Warto zaznaczyć, że taki system odbioru wygranych – automatyczny – w eFortuna został zastosowany do wszystkich kuponów bukmacherskich! A to oznacza, że bez kiwnięcia palcem zgarniecie kasę między innymi za wygrany kupon akumulowany – AKO, kupon systemowy (np. 7 z 10), kupon podwójny (double) czy kupon pojedynczy zwany singlem. Pierwsze kroki będziecie musieli wykonać dopiero wtedy, gdy będziecie chcieli wypłacić kasę na swoje indywidualne konto bankowe.

10. Jak wypłacić pieniądze z Fortuny?

Pieniądze z wygranych zakładów sportowych u legalnego bukmachera online Fortuna można wypłacić tylko za pośrednictwem przelewu bankowego, na konto podane podczas przekształcenia tymczasowego iKonta Fortuna w konto standardowe. Jak na razie nie ma innej metody wypłaty środków z konta użytkownika, jednak z tego, co udało nam się dowiedzieć wynika, że operatorzy zakładów wzajemnych planują spore zmiany w tym temacie. Dlatego też zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony internetowej, gdzie niezwłocznie poinformujemy o ewentualnych zmianach.

Żeby wypłacić pieniądze z wygranych kuponów sportowych trzeba zalogować się na swoje iKonto online na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej Fortuna na telefon. Następnie należy wybrać zakładkę "wpłaty i wypłaty", która znajduje się w głównym panelu gracza. Później wybieramy opcję "wypłaty", wypełniamy kwotę, którą chcemy wypłacić z konta gracza i potwierdzamy polecenie wypłaty środków. I to wszystko!

Musicie pamiętać, że wszystkie wypłaty realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Jeżeli Wasza dyspozycja przelewu zostanie zlecona po tej godzinie, przelew zostanie zrealizowany w następny dzień roboczy. Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie pobiera żadnych opłat za dokonywanie przelewów na konto bankowe.

Nie istnieją także żadne limity, co do ilości dokonywanych wypłat, jak i wysokości zlecanych przelewów. Bukmacher nie nałożył również minimalnej kwoty wypłaty – możemy zatem zlecić nawet 0,01 zł. W przypadku punktów stacjonarnych, typerzy mogą swoją wygraną odebrać tylko w formie gotówki. Nie ma znaczenia jednak, w którym punkcie to zrobią. Fortuna jest rekordzistą pod względem maksymalnej wygranej na jednym kuponie sportowym. Gracz może wygrać nawet 601 000 złotych.

11. Czy Fortuna umożliwia grę bez podatku?

Fortuna Zakłady Bukmacherskie, jako jeden z nielicznych operatorów zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów, oferuje swoim klientom grę bez 12-procentowego podatku. Robi to za pomocą niezwykle korzystnych akcji promocyjnych, które na stronie internetowej tego organizatora bukmacherskiego ukazują się cyklicznie i to bez dłuższych przerw.

Wyróżnić możemy między innymi bonus bukmacherski Fortuny nazwie „happy hours”, dzięki któremu o określonych godzinach można zawierać zakłady bukmacherskie bez wspomnianego podatku. Jest to niezwykle cenna promocja dla każdego gracza online, gdyż w efekcie każdy zawarty kupon sportowy można realnie stawiać za pełną stawkę bukmacherską. Ujmując to innymi słowami, jeśli postawimy nasz kupon bukmacherski w ramach promocji Fortuny, gwarantującej obstawianie bez podatku, za 100 zł z kursem ogólnym 8.50, to wówczas możemy wygrać aż 850 zł! Ten sam zakład z podatkiem gwarantowałby potencjalną wygraną na poziomie zaledwie 748 zł, więc różnica widoczna jest gołym okiem.

Dlatego też rekomendujemy, abyście swoje kupony bukmacherskie w Fortunie zawierali w ramach promocji, która zapewnia grę bez 12-procentowego podatku. Wówczas będziecie mieć pewność, że Wasze ewentualne zyski z bukmacherki będą zoptymalizowane do granic możliwości i nie będziecie musieli martwić się w przyszłości swoim bukmacherskim bankrollem.

12. Czy Fortuna posiada własne kasyno?

Fortuna, legalny bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, nie posiada w swojej bogatej ofercie gier i zabaw związanych z kasynem. Główny sponsor drużyn piłkarskich oferuje swoim klientom wyłącznie zakłady bukmacherskie oraz sporty wirtualne, które poniekąd można podpiąć do kasyna online, gdyż o ostatecznym wyniku decyduje tam komputer i losowość (można powiedzieć, że jest to taki poker online lub ruletka, tylko w zdecydowanie innej formie).

Prawdopodobnie organizator bukmacherski z Cieszyna ma w swoich planach inicjatywę "Kasyno Fortuna", jednak w tym momencie ciężko stwierdzić, kiedy będzie chciał ją wcielić w życie. Ma to związek z tym, że w Polsce trzeba zdobyć specjalną licencję na gry kasynowe. Na marginesie można zaznaczyć, że obecnie monopol na Kasyno Online ma Totalizator Sportowy.

do góry
Inni czytali również

Przeczytaj artykuły o bukmacherze Fortuna

Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie

Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie

Sporty Wirtualne w Fortunie to jeden z lepszych elementów bukmacherskich u tego internetowego operatora zakładów sportowych. Wirtualne zmagania sportowców na interaktywnych... przeczytaj
Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Konto tymczasowe u bukmachera Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i uruchamia możliwość rejestracji szybkiego iKonta! Jak zapewnia operator, założenie takiego konta zajmuje mniej niż... przeczytaj
Fortuna kod promocyjny VIP na 2020

Fortuna kod promocyjny VIP na 2020

Kody bonusowe to doskonała okazja dla graczy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zakładach sportowych, ale nie posiadają odpowiednio wysokiego budżetu. Bonus na start... przeczytaj
Kod bonusowy Fortuna na październik 2020

Kod bonusowy Fortuna na październik 2020

Fortuna to jeden z największych operatorów zakładów sportowych w Polsce. Bukmacher swoją pozycję na rynku zawdzięcza m.in. konkurencyjnym bonusom powitalnym. Dodatkowo... przeczytaj
Fortuna - rejestracja z kodem promocyjnym

Fortuna - rejestracja z kodem promocyjnym

Praktyczny poradnik dla bukmacherskich graczy, jak założyć bezpłatne i funkcjonalne iKonto i tym samym zarejestrować się w Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Darmowa rejestracja w Fortuna... przeczytaj
Fortuna Zakłady Bukmacherskie - aplikacja mobilna

Fortuna Zakłady Bukmacherskie - aplikacja mobilna

Aplikacje mobile z dnia na dzień zyskują na popularności, i dotyczy to każdej dziedziny naszego życia. Nie inaczej jest na rynku zakładów bukmacherskich, o czym najlepiej świadczy... przeczytaj
Happy Hours na Ekstraklasę w Fortunie

Happy Hours na Ekstraklasę w Fortunie

Po zimowej przerwie wróciła Ekstraklasa! Kibice mogą się emocjonować nie tylko walką o tytuł piłkarskiego mistrza Polski, ale również promocjami na ekstraklasowe mecze,... przeczytaj
Bukmacher Fortuna – opinie graczy na forum

Bukmacher Fortuna – opinie graczy na forum

Macie ochotę założyć konto u bukmachera i rozpocząć obstawienie zakładów wzajemnych, ale nie wybraliście jeszcze operatora? A może wasz dotychczasowy buk nie spełnia oczekiwań... przeczytaj
Bukmacher Fortuna – jakie ma opinie

Bukmacher Fortuna – jakie ma opinie

Przez cały okres swojej działalności w Polsce (od 1996 roku) bukmacher Fortuna zyskał sobie rzesze sympatyków. Według analizy stowarzyszenia „Graj Legalnie”, operator... przeczytaj
Oferta zakładów na mundial w Rosji – Fortuna cz.3

Oferta zakładów na mundial w Rosji – Fortuna cz.3

Legalny bukmacher Fortuna na około miesiąc przed rozpoczęciem turnieju Mistrzostw Świata w piłce nożnej znacząco rozszerzył swoją ofertę zakładów wzajemnych, dotyczących Mundialu.... przeczytaj
Oferta zakładów bukmacherskich na Mistrzostwa Świata – Fortuna – cz.2

Oferta zakładów bukmacherskich na Mistrzostwa Świata – Fortuna – cz.2

Z każdym mijającym dniem przybliżającym nas do rozpoczęcia piłkarskiego mundialu, poszerza się oferta bukmacherska, dotycząca zakładów na mecze mistrzostw świata. przeczytaj
Zakłady bukmacherskie na turniej Mistrzostw Świata – Fortuna – cz.1

Zakłady bukmacherskie na turniej Mistrzostw Świata – Fortuna – cz.1

Mundial to piłkarskie święto! Ściąga tysiące fanów nie tylko przed telewizory, ale i do kolektur, dlatego każdy bukmacher stara się przygotować możliwie najbardziej atrakcyjną... przeczytaj
Fortuna – oferta zakładów piłkarskich cz.2

Fortuna – oferta zakładów piłkarskich cz.2

Fortuna, jeden z największych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce, przygotował dla graczy wyjątkowo rozbudowaną ofertę na piłkę nożną. Oprócz możliwości typowania... przeczytaj
Fortuna – oferta zakładów piłkarskich cz.1

Fortuna – oferta zakładów piłkarskich cz.1

Polski, legalny bukmacher z czeskimi korzeniami, czyli Fortuna, to najdłużej posiadający licencję na prowadzenie zakładów online operator na rynku (zezwolenie nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565... przeczytaj
Opinie o Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Opinie o Fortuna Zakłady Bukmacherskie

Internetowe zakłady bukmacherskie Fortuna, to najlepsza firma oferująca możliwość legalnego zawierania zakładów sportowych w Polsce. Postanowiliśmy więc sprawdzić, czy krążące... przeczytaj

Komentarze i opinie (2)

Fortuna Zakłady Bukmacherskie
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Fort
skomentowano ponad miesiąc temu
Fortuna to mój ulubiony bukmacher, a wasze buki jak się mają?
Fortunka
skomentowano ponad miesiąc temu
Ja też uwielbiam Fortunę :D Cisnę u niej od początku, a więc od pięciu lat heheh - raz wygrałem, raz przegrałem, ale ogólnie jest cool.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.