sobota, 15 sierpnia 2020
Najnowsze: Man City vs Lyon. Typy, z kursami ponad 2.00, na ostatni mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów

Jak wpłacić pieniądze do STS?

Star-Typ Sport posiada w swojej ofercie najwięcej bezpiecznych metod płatności. Depozyt na koncie STS złożyć można w 60 sekund.

Bonus 100% od depozytu do 1200 zł Podwojenie pierwszej wpłaty na konto - bonus z kodem LEGALSPORT
Spis treści
Rozwiń
  1. Wpłata pieniędzy w STS - jak zasilić konto gracza?
  2. Wpłata poprzez szybki przelew elektroniczny
  3. Wpłata przy pomocy karty płatniczej
  4. Wplata poprzez elektroniczny portfel
  5. PayPal w STS
  6. Wpłata gotówki w punkcie naziemnym
  7. FAQ - pytania o wpłaty pieniędzy do STS
Wpłata kasy do STS z bonusem - na infografice samochód i tekst o wpłacaniu, bonusach
Pieniądze do STS można bezpiecznie wpłacić na kilkanaście sposobów

STS to największy, pod względem udziałów rynkowych, legalny polski bukmacher internetowy. Według danych stowarzyszenia "Graj Legalnie" STS posiada aż 48% udziałów w polskim rynku zakładów sportowych.

Mega bonus na start w STS 1279 PLN
Najlepsza oferta na start z kodem LEGALSPORT

Dominacja na rynku bukmacherskim przekłada się również na bogaty portfel metod płatności. Operator Star-Typ Sport akceptuje między innymi Skrill, Paysafecard, PayPal czy Neteller. Zanim zaczniemy opisywać konkretne metody na wpłatę depozytu, warto wspomnieć, że logo STS można zobaczyć na wielu arenach sportowych i strojach zawodników drużyn różnych dyscyplin. Firma jest sponsorem min. piłkarskiej kadry Polski, futbolistów Jagiellonii Białystok, siatkarzy Asseco Resovii i szczypiornistów Vive Kielce.

Wpłata pieniędzy w STS - jak zasilić konto gracza?

By bezpiecznie obstawiać zakłady bukmacherskie w STS, należy wcześniej założyć tam bezpłatne konto bukmacherskie online i je zasilić kwotą pierwszego depozytu. Minimalny pierwszy depozyt to 1 zł, aczkolwiek statystyczny kibic czy gracz bukmacherski, wpłaca za pierwszym razem kwoty między 50 zł a 300 zł.

Metody transferu pieniędzy na konto online u bukmachera STS m.in. Skrill, Paysafecard

Zalecamy zdroworozsądkowe podejście i wpłatę około 200 zł. Dzięki bonusowi powitalnemu, cahbackowi i freebetowi od STS masz wtedy do dyspozycji 459 zł -  kasa ta wystarczy Ci na zawarcie wartościowych zakładów bukmacherskich, AKO i SOLO, przynoszących zysk. Żeby otrzymasz wszystkie bonusy, trzeba wpisać podczas rejestracji nasz kod polecający LEGALSPORT.

wpłacam 200 zł do sts
Rekomendowana metoda płatności: BLIK | VISA | MasterCard

Wpłat do STS można dokonać na wiele różnych sposobów, które są w pełni sprawdzone i bezpieczne. Najczęściej stosowane to wpłata przelewem poprzez PayU oraz z użyciem kart Visa i Mastercard.

Przelew na konto w STS jest bezpłatny, użytkownik nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów, wszystkie opłaty za transfer pieniędzy czy przelew pokrywa bukmacher STS. Ponieważ żaden sposób płatności w STS nie jest obarczony prowizją, zatem cała zdeponowaną kwotę (tzw wniesienie lub złożenie depozytu), można przeznaczyć na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Innymi słowy, jeżeli wpłacisz 150 złotych, to wówczas będziesz miał 150 złotych na grę na koncie finansowym i 175 zł na koncie bonusowym, razem 325 zł. A do tego Twój pierwszy kupon będzie ubezpieczony na wypadek przegranej do max. 34 zł (promocja dotyczy pierwszego postawionego i przegranego zakładu - jeśli pierwszy kupon wygrasz, to wtedy zgarniasz maksymalną wygraną zapisaną na zakładzie). Więcej informacji na temat STS Zakłady Bukmacherskie przeczytasz w dziale: Legalni bukmacherzy w Polsce - STS.

Wpłata poprzez szybki przelew elektroniczny

Bukmacher Star-Typ Sport Zakłady Bukmacherskie współpracuje z trzema czołowymi w Polsce systemami płatności online, dzięki temu Wasz internetowy przelew bankowy do STS zostanie błyskawicznie zaksięgowany na indywidualnym koncie bukmacherskim (pieniądze na koncie online pojawiają się statystycznie w ciągu kilku minut):

  • Dotpay,
  • Tpay (Transferuj.pl).
  • PayU

Co więcej, warto zaznaczyć, że cały informatyczny system w STS jest tak skonstruowany, że nie musicie przy tym wypełniać danych do przelewu, gdyż te uzupełniają się automatycznie. Dzięki temu zasilenie konta depozytowego w STS tym sposobem jest bardzo proste i szybkie. Dlatego też jesteśmy pewni, że poradzi sobie z tym nawet początkujący gracz.

Zakłady bukmacherskie STS
KOD PROMOCYJNY: LEGALSPORT
Skopiuj powyższy kod promocyjny i wklej go na formularzu rejestracyjnym
w polu "kod promocyjny" - wówczas odbierzesz mega bonus dla typerów VIP
Przechodzę na stronę bukamchera

Transakcje tego typu księgowane są w czasie rzeczywistym, ponieważ odbywają się między rachunkami w tej samej instytucji. Osoba zawierająca zakład bukmacherski online nie musi więc czekać na sesje rozliczeniowe między bankami. Tak jak wspominaliśmy, statystycznie kasa pojawia się na koncie w ciągu kilku minut.

Wpłata przy pomocy karty płatniczej

W STS Zakłady Bukmacherskie można złożyć swój depozyt również za pomocą karty debetowej/kredytowej z logo Visa lub MasterCard. Przelew pieniędzy, przeznaczonych na obstawianie internetowych zakładów sportowych, można zrealizować tą metodą zarówno za pośrednictwem strony internetowej sts.pl, jak i w punkcie stacjonarnym.

Oba sposoby wpłaty środków własnych na prywatne konto bukmacherskie zapewniają szybkie zaksięgowanie gotówki na koncie bukmacherskim i oczywiście są w pełni darmowe. Pamiętajcie, że realizując polecenie przelewu swoją kartą kredytową/debetową, należy wpłacić minimum 1 zł. Nie polecamy jednak tego robić, albowiem sensowny kupon AKO można złożyć za stawkę minimum 2 zł (tak, żeby kurs ogólny na zakładzie mógł zostać pomnożony x2 minus podatek).

Wplata poprzez elektroniczny portfel

Bukmacher STS, największy w Polsce organizator internetowych zakładów bukmacherskich, umożliwia także, coraz bardziej popularne w naszym kraju, płatności e-portmonetką. Ten legalny i wiarygodny operator zakładów sportowych z licencją Ministerstwa Finansów akceptuje rozliczenia z dwóch serwisów internetowych: Skrill oraz Neteller – pozostali legalni bukmacherzy z koncesją MF nie honorują wpłaty z Netellera.

Jeżeli chcecie korzystać ze wspomnianego Skrilla lub Netellera i w ten sposób wpłacić kasę do STS, to wówczas zlecone depozyty online pojawią się na Waszych prywatnych kontach bukmacherskich dosłownie w ciągu chwili (oba systemy informatyczne do wpłat działają 24 godziny/7 dni w tygodniu). Od razu będziesz mógł zawierać internetowe kupony bukmacherskie gwarantujące mega ewentualne wygrane z wysokimi kursami bukmacherskimi.

Zakłady bukmacherskie STS
Wykorzystaj nasz kod bonusowy [ LEGALSPORT ] i odbierz wyższy bonus  
 Pierwszy depozyt = wpłata x2 + freebet 25 zł + cashback 34 zł    
Przechodzę na stronę bukmachera STS

Trzeba pamiętać, że STS obłożył zarówno Skrilla, jak i Netellera niewielkimi limitami bukmacherskimi. O co w tych limitach bukmacherskich STS chodzi? Już wszystko wyjaśniamy: jeśli zdecydujesz się na depozyt w STS za pomocą Skrilla, to wówczas Twoja wpłata na konto w STS nie może być mniejsza niż 20 złotych.

Wybierając Netellera musisz wpłacić minimum 10 zł i to wszystko. Oczywiście STS Zakłady Bukmacherskie, nie pobiera za te metody płatności online żadnych prowizji, więc pełna kwota depozytu zostanie zaksięgowana na Waszym koncie online. Z naszych analiz wynika, że 90% typerów wpłaca depozyty przewyższające limity, tak więc można powiedzieć, że odnotowaliśmy je tylko z dziennikarskiego obowiązku, gdyż tak naprawdę niemal nikogo one nie obciążają.

PayPal w STS

Bukmacher STS, największy operator w Polsce, który działa także na kilkunastu europejskich rynkach, udostępnia swoim klientom również metodę płatności - PayPal. Jest to sprawdzony portfel elektroniczny, dzięki któremu gracze STS mogą wygodnie i bezpiecznie – bez konieczności udostępniania swoich danych finansowych – wpłacać środki na konto gracza.

PayPal w STS Zakłady Bukmacherskie - bezpieczna metoda płatności

Usługa PayPal dostępna jest dla wszystkich klientów bukmachera Star-Typ Sport w Polsce [ jeżeli nie macie jeszcze konta w STS, to możecie je założyć TUTAJ ]. Co więcej, warto zaznaczyć, że ten organizator zakładów online jest jedynym bukmacherem w kraju, który realizuje wpłaty przez PayPal. A jest to o tyle ważne, że przy pomocy konta internetowego PayPal można szybko i bezpiecznie deponować środki pieniężne na profilu użytkownika. Warto również zaznaczyć, że od transakcji przez PayPal nie jest pobierana dodatkowa prowizja.

Wpłata gotówki w punkcie naziemnym

Bukmacher STS, najbardziej popularny wśród graczy legalny bukmacher, w Polsce posiada 430 placówek stacjonarnego przyjmowania zakładów bukmacherskich w 16 województwach (najwięcej w Warszawie i okolicach, sporo w Krakowie i na Śląsku oraz we Wrocławiu).

Wszystkie punkty naziemne STS zaczynają pracę o godz. 9.00, niektóre czynne są nawet do późnych godzin wieczornych (nawet do godziny 22.45). Dzięki temu w niektórych punktach stacjonarnych STS można na żywo oglądać na przykład mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. W każdym punkcie przyjmowania zakładów bukmacherskich STS można zrobić wpłatę gotówkową, maksymalny limit wpłacanej kasy to 50 000 zł - nie ma limitu wpłaty przez internet w STS.

STS rejestracja z kodem promocyjnym - zalety
Dlaczego warto założyć konto typerskie w STS online

Limit bukmacherski online w STS może zostać ewentualnie nałożony przez bank lub portal pośredniczy, tak więc musicie na to zwrócić szczególną uwagę przy przelewie. We wszystkich punktach stacjonarnych STS Zakłady Bukmacherskie można także płacić kartą kredytową lub debetową - ta metoda płatności, podobnie jak wpłata gotówki, zapewnia natychmiastowe zaksięgowanie pieniędzy na internetowym koncie bukmacherskim online.

FAQ - pytania o wpłaty pieniędzy do STS

Ponieważ metody zasilenia konta typerskiego w STS interesują wielu graczy, zebraliśmy dla Was pytania graczy dotyczące rodzajów wpłat do STS. Do każdego zapytania dołożyliśmy krótką odpowiedź, tak więc wszystkie potrzebne informacje znajdziecie poniżej w jednym miejscu.

1.  Jaki sposób wpłaty pieniędzy w Start-Typ Sport jest najszybszy?

Internetowy system wpłat u bukmachera STS jest tak skonstruowany, że wszystkie dostępne metody płatności gwarantują natychmiastowe przetransportowanie pieniędzy z Waszego prywatnego konta bankowego na konto bukmacherskie online. Dlatego też możecie bez najmniejszego zawahania skorzystać na przykład z płatności kartą kredytową/debetową (VISA, MasterCard). Polecamy też złożenie depozytu w STS za pomocą jednego z portali pośredniczych: dotpay.pl lub tpay.com lub payU. Dodatkowo rekomendujemy coraz bardziej popularnego Skrilla, a także Netellera.

2. Czy wypłatę z konta w STS muszę zrobię takim samym sposobem, jak wpłatę?

Nie. Wpłata środków własnych na bukmacherskie konto online i wypłata pieniędzy z konta STS, to dwie odrębne formalności do wykonania, w związku z tym można je zrealizować na różne sposoby. Tym bardziej że bukmacher STS obecnie umożliwia tylko jedną metodę wypłaty kasy z internetowego konta bukmacherskiego i jest nią tradycyjny przelew bankowy (nie można na przykład wypłacić pieniędzy w punkcie stacjonarnym STS).

3. Ile czasu po wpłacie depozytu mam na postawienie zakładu sportowego w STS?

Swój kupon bukmacherski, po wpłacie pieniędzy na internetowe konto online w STS, można puścić w dowolnym momencie i czasie. Nie ma określonego dokładnego terminu na zawarcie zakładu bukmacherskiego, ale musicie pamiętać, że dotyczy to tylko standardowych zakładów sportowych, nieobjętych żadną promocją bukmacherską STS. Jeżeli skorzystacie na przykład z bonusu na start dla nowych graczy w STS lub innej promocji bukmacherskiej, to wówczas legalny operator zakładów sportowych STS może narzucić czas na obrót przyznaną kwotą bonusu lub depozytu.

4. Czy jest maksymalna wysokość jednorazowej wpłaty pieniędzy do STS?

Jeżeli decydujecie się zasilić swoje internetowe konto STS w punkcie stacjonarnym, to wówczas jednorazowa Wasza wpłata nie może być większa niż 50 tysięcy złotych (jeżeli chcecie wpłacić więcej, to musicie wpłatę rozłożyć na przykład na dwa dni). Jeśli zdecydujecie się natomiast koniec końców na przelew internetowy do STS, to wówczas możecie wpłacić dowolną kwotę pieniędzy, a następnie możecie przeznaczyć ją na dowolne, internetowe zakłady bukmacherskie online w STS.

5. Jakie bonusy mogę wykorzystać po wpłacie depozytu w STS?

Depozyt w STS na nowe konto premiowany jest w pakiecie bonusów powitalnych. 2 z 3 rodzajów bonusów są w ramach bezpiecznych zakładów bez ryzyka: 25 zł freebet i 34 zł cashback. Ostatni bonus to 100% depozytu - wpłacasz 200 zł, otrzymujesz na obstawianie zakładów 200 zł. W sumie masz 400 zł za bonus od depozytu + 59 zł za bonusy bez ryzyka.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (2)

Jak wpłacić pieniądze do STS?
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Zdzichu1973
skomentowano ponad miesiąc temu
wpłaciłbym, ale nie mam za co, freebet nietrafiony ;(
DżonBravo99
skomentowano ponad miesiąc temu
teraz STS idzie do Holandii, UK itp czyli już nie ma siły rosnąć w Polsce? konkurencja podgryza? ;)
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.