sobota, 11 lipca 2020
Najnowsze: Ekstraklasa - typy BETFAN na grupę spadkową w 35. kolejce

Jak obstawiać piłkę nożną w TOTALbet

TOTALbet online - jak typować piłkę nożną. Najwyższe kursy na piłkarskie zakłady sportowe u legalnego bukmachera TOTALbet.

Odbierz kod promocyjny TOTALbet Oferta na bonus TOTALbet VIP ważna do 31 lipca 2020
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak typować piłkę nożną – porady dla graczy
  1. Stawiaj na kupony AKO
  2. Typuj piłkę nożną na żywo
  3. Graj na zakłady łączone
  4. Wybieraj zakłady na liczbę kartek
 2. Obstawianie piłki nożnej w TOTALbet – przykładowy kupon
 3. TOTALbet: bonusy na piłkę nożną
  1. Premia powitalna na futbol z kodem
 4. FAQ – pytania o typowanie piłki nożnej w TOTALbet
Piłka nożna w TOTALbet - jak obstawiać kupony na futbol

TOTALbet to bukmacher internetowy, który wypracował sobie mocną pozycje na polskim rynku zakładów sportowych. Duża w tym zasługa mega ciekawej propozycji kursowej na futbol, będący wszak najchętniej obstawianą dyscypliną na kuponach SOLO i AKO.

darmowe 50 pln na futbol
Powitalny freebet w TOTALbet z kodem LEGALSPORT

Warszawski buk udostępnia typy nie tylko na najbardziej popularne piłkarskie ligi (angielska Premier League, niemiecka Bundesliga), ale i również na te zdecydowanie bardziej niszowe, jak liga burundi, estońska czy kostarykańska. Oferta na piłkę nożną w TOTALbet jest niezwykle rozbudowana: do dyspozycji typerów jest aż 37 różnych lig oraz zakłady na rywalizację klubową, międzynarodową i elektroniczną.

W zależności od poziomu meczu, w TOTALbet macie możliwość obstawiania średnio od 150 do 180 selekcji, z kolei na najważniejsze spotkania piłki nożnej liczba podtypów może sięgać ponad 220 opcji do wyboru. Jak wynika z naszych obserwacji, do najczęściej typowanych rynków przez graczy TOTALbet należą klasyczny zakład 1X2 oraz typ na liczbę bramek w meczu.

Szeroka oferta typów i podtypów na piłkę nożnąGra bez podatku + bonusy na piłkarskie AKO

Szeroka oferta typów i podtypów na piłkę nożną
Gra bez podatku + bonusy na piłkarskie AKO

GRAJ w

Jednak w TOTALbet warto też skorzystać z podtypów łączonych, które są opatrzone dużo wyższymi współczynnikami kursowymi (np.  pierwszy gol w meczu + wynik meczu). Przy wnikliwej analizie takie typy powinny bez większych problemów zapewnić Wam duże wygrane z kuponów piłkarskich online.

Jak typować piłkę nożną – porady dla graczy

Obstawianie zdarzeń ze świata piłki nożnej w TOTALbet jest przede wszystkim bardzo funkcjonalne i dostosowane do potrzeb każdego typu gracza. Warszawski operator swoją piłkarską ofertę przedstawia nie tylko poprzez świetnie dopracowaną stronę internetową (www.totalbet.pl) i jej wersję mobilną, ale i również jako aplikację bukmacherską na tablet czy telefon, która działa na wszystkich urządzeniach (w systemie iOS oraz Android).

Wykaz piłkarskich lig do obstawiania w TOTALbet
Bogata oferta zakładów piłkarskich w TOTALbet

Co ważne, korzystając z każdego z tych kanałów bez problemu obstawisz kupony pre-match, live, długoterminowe, jak i zakłady piłkarskie z kategorii sportów wirtualnych (TU więcej o wirtualnej piłce nożnej w TOTALbet). Wariantów do gry na zmagania piłkarzy jest wiele, dlatego przygotowaliśmy dla Was zestaw przydatnych wskazówek, dotyczących skutecznego typowania futbolu w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie.

Stawiaj na kupony AKO

W TOTALbet zdecydowanie najbardziej opłacalne są zakłady akumulowane (AKO). Dotyczy to wszystkich dyscyplin sportowych, ale szczególne znaczenie ma dla typerów obstawiających właśnie piłkę nożną, m.in. ze względu na szczególnie rozbudowaną ofertę na futbol. Typy na piłkę nożną w TOTALbet mają też jedne z najwyższych współczynników na rynku, porównywalne do kursów u topowych bukmacherów takich jak Fortuna, LVBET czy PZBuk. Dzięki temu każda dodatkowa selekcja na kuponie AKO istotnie podbija jego kurs całkowity.

Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie kuponu składającego się z kilku spotkań piłkarskich, możesz liczyć na dodatkowe zyski wynikające z promocji dostępnych u tego operatora. Trzy zdarzenia na kuponie sprawią, że zwiększysz swoją ostateczną wygraną aż o 12% w ramach gry bez podatku. Dodając kolejne pozycje na kuponie online aktywujesz z kolei promocję TOTALbonus, w ramach której wysokość ekstra premii zależy od liczby wybranych meczów. Naszym zdaniem nie warto przesadzać i grać długich taśm, które zawsze wiążą się ze znacznym ryzykiem przegranej, dlatego optymalny będzie kupon 4-6 AKO, dający do 18% więcej zarobku finansowego.

Kursy na piłkarskich faworytów
Porównanie kursów na faworytów u legalnych bukmacherów

Profity z promocji to jedno, ale w TOTALbet również gra na faworytów jest mega dochodowa – przykładowo, kursy na Borussię Dortmund w starciu z Herthą Berlin prezentują się następująco: TOTALbet 1.50, BETFAN i Betclic 1.39, Fortuna 1.38. Kilka takich pozycji na kuponie AKO może przynieść zdecydowanie wyższą wygraną w TOTALbet niż u innych buków, przy dokładnie takich samych selekcjach na kuponie.

Typuj piłkę nożną na żywo

Oferta na zakłady LIVE w TOTALbet jest dopracowana niemal do perfekcji. W propozycji zakładów na żywo znajdziesz selekcje typów i podtypów, które są niedostępne przed rozpoczęciem danego pojedynku, np. zwycięstwo drużyny A od 60 minuty czy kto strzeli trzecią bramkę w meczu - a to tylko niektóre z naprawdę licznych propozycji na obstawianie piłki nożnej LIVE. Co ważne, u innych bukmacherów (nawet tych z TOP rankingów, np. w STS, BETFAN czy Betclic) zazwyczaj to oferta zakładów pre-match jest bogatsza, a więc miłośnicy grania na żywo powinni szczególną uwagę zwrócić właśnie na propozycje TOTALbet.

O czym jeszcze warto pamiętać jeśli chodzi o piłkarskie zakłady LIVE w TOTALbet? Jeżeli lubisz zakładać się z bukiem w czasie kiedy mecz już trwa, to w TOTALbet dobrą alternatywą na podbicie kursu całkowitego jest podwójna szansa (1X, 12 lub X2) i liczba bramek w meczu. W przypadku tych typów online kursy są sporo wyższe niż u konkurencji, np. w TOTALbet zakład z tzw. „podpórką” na zespół Górnika w meczu z ŁKS -em oscylował w granicach 1.48. Z kolei w STS czy eWinner taki zakład w tym samym momencie osiągnął maksymalnie 1.40.

Graj na zakłady łączone

Ten rodzaj zakładów nie cieszy się jeszcze bardzo dużym zainteresowaniem wśród typujących – wszystko za sprawą małej liczby zakładów z tej kategorii. Warszawska spółka jednak pod tym względem się wyróżnia i proponuje swoim graczom naprawdę dużo podtypów łączonych - np. dla polskiej ekstraklasy to około 30 różnych selekcji.

chcę obstawiać typy łączone
Wybieram bogatą ofertę TOTALbet z wysokimi kursami

Charakterystyczne dla tych zakładów są wysokie kursy, które powinny przekonać wytrawnych typerów. Przykładowo: na zakład zwycięstwo gospodarzy + powyżej 2.5 bramki w meczu Piast – Wisła kurs wyniósł 4.75. Rozbijając ten zakład na dwa osobne typy w sumie uzyskasz kurs w granicach 4.00 – różnica jest ogromna, a dodatkowo takie typy nie mogą znaleźć się na jednym kuponie. Jeśli więc cenicie sobie wysokie współczynniki na piłkarskich kuponach, to zakłady łączone w TOTALbet stanowią propozycję właśnie dal Was.                            

Wybieraj zakłady na liczbę kartek

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich pojawia się coraz więcej niestandardowych zakładów do obstawiania, takich jak np. zakłady na liczbę fauli, spalonych czy też pokazanych kartek w danym meczu. W TOTALbet szczególnie ciekawie dopracowana jest ta ostatnia opcja, czyli typy na liczbę żółtych kartek.

W ofercie sponsora piłkarskiej Warty Poznań ukazuje się średnio 20-25 linii na żółte kartki dla topowych lig. Porównywalną ofertę znajdziesz w LVBET czy BETFAN, ale już w eToto czy Totolotku liczba takich zakładów ograniczona jest do ledwie 5-7 podtypów.

Zakłady na żółte kartki w TOTALbet
Zakłady na żółte kartki w piłkarskiej ofercie TOTALbet

Wśród najciekawszych typów w TOTALbet możesz znaleźć zakład o to ile napomnień w meczu zostanie pokazanych (od 2.5 do nawet 6.5 w meczu), kto otrzyma więcej kartek lub pierwsza kartka w spotkaniu. Tutaj oprócz dobrej analizy klubów sprawdź również statystyki sędziów, którzy będą prowadzić konkretny pojedynek.

Obstawianie piłki nożnej w TOTALbet – przykładowy kupon

Kierując się zasadami zawartymi powyżej stworzyliśmy dla Was przykładowy kupon piłkarski online, składający się z trzech pozycji. Nasi futbolowi eksperci po dokonaniu dogłębnej analizy są zdania, że taki kupon ma bardzo duże szanse na pozytywne rozliczenie, mimo że zawiera zakłady mniej popularne niż klasyczne 1x2.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet
Przykładowy kupon na piłkę nożną w TOTALbet:
Lech Poznań – Legia Warszawa, PKO Ekstraklasa, typ: X2, kurs – 1.48
Bayern M. – Fortuna Dusseldorf, Bundesliga, typ łączony: 1/+3.5 bramki, kurs - 1.75
Hertha Berlin – FC Augsburg, Bundesliga typ: powyżej 3.5 żółtych kartek, kurs – 1.90
--------------------------
Kurs całkowity kuponu: 4.92 | Stawka kuponu: 50 PLN
Ewentualna końcowa wygrana: 216.48 PLN
Ewentualna wygrana z TOTALbet bez podatku: 246 PLN
TOTALbet rejestracja online z kodem

Na naszym kuponie online na piłkę nożną znalazł się m.in. typ łączony po kursie 1.75, ponieważ pojedyncze współczynniki były dużo niższe: wygrana Bayernu 1.10, a powyżej 3.5 gola to kurs w okolicach 1.52. Zakład łączony był zatem dużo bardziej atrakcyjny.

Nasz wirtualny zakład spełnia wszystkie warunki promocji „Gra bez podatku”, dlatego ostateczna wygrana z tego kuponu będzie jeszcze wyższa – zamiast standardowych 216.48 zł aż 246 zł trafi na twoje indywidualne konto gracza. Widać, że masz prawie 30 zł więcej, dlatego w TOTALbet warto konstruować swój kupon tak, aby zachować szansę na dodatek promocyjny.

TOTALbet: bonusy na piłkę nożną

Warszawska spółka posiada w swojej bazie promocyjnej wiele ciekawych opcji do wyboru, jednak naszym zdaniem dwa bonusy idealnie pasują do obstawiania pojedynków piłkarzy. Na pierwszym planie jest oczywiście „Gra bez podatku”, w której warunki są łatwe do zrealizowania. Wystarczy stworzyć kupon AKO z minimum trzema pozycjami o kursach co najmniej 1.20 i uruchamia się specjalny dodatek 12% do wygranej. A ponieważ selekcji z takimi kursami w piłkarskiej ofercie TOTALbet znajdziecie mnóstwo w każdej z topowych lig, nie musicie obawiać się, że nie uda Wam się zagrać piłkarskiego kuponu za pełną stawkę.

Promocja na zakłady bukmacherskie bez podatku w TOTALbet
Gra bez podatku w TOTALbet - zakłady AKO za pełną stawkę

Drugi piłkarski bonus to tzw. Jackpot, który aktywowany jest dla różnych lig - np. do typowania na niemiecką Bundesligę. Podczas każdej ligowej kolejki pojawia się okazja do zgarnięcia aż 10 000 zł ekstra. Jak wziąć udział w promocji? Należy poprawie wytypować wyniki wszystkich spotkań w danej serii gier (1, X, 2) inwestując przy tym zaledwie 10 zł.  Gracz trafiając każdy rezultat spotkania, oprócz nagrody głównej otrzyma wygraną z zakładu akumulowanego. Oba bonusy można aktywować ze środków uzyskanych w ramach promocji powitalnej w TOTALbet.

Premia powitalna na futbol z kodem

Jedynym warunkiem obstawiania piłki nożnej online w TOTALbet jest założenie nowego profilu typerskiego w systemie internetowym tego buka. Rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka minut (TU przeczytasz jak się zarejestrować w TOTALbet krok po kroku). Każdy nowy gracz, który podczas rejestracji wykorzysta unikalny kod promocyjny LEGALSPORT, automatycznie otrzyma najwyższy pakiet nagród finansowych do wykorzystania na zakłady piłkarskie.

Z naszym darmowym kodem premia powitalna będzie składać się z dwóch części: bonus 100% od pierwszego depozytu do 5000 zł oraz ekskluzywny freebet bez wpłaty w kwocie 50 zł (w standardzie darmowy freebet za rejestrację wynosi tylko 40 zł). Łącznie do odbioru w TOTALbet jest aż 5050 zł – to najwyższa oferta na rynku, którą w całości możecie wykorzystać na obstawianie ulubionych lig piłki nożnej!

FAQ – pytania o typowanie piłki nożnej w TOTALbet

Na forach bukmacherskich znaleźliśmy wiele zapytań, dotyczących obstawiania piłki nożnej u legalnego organizatora zakładów wzajemnych TOTALbet. Listę najczęściej pojawiających się pytań żebraliśmy w tym miejscu, a nasi specjaliści od futbolu przygotowali na nie szczegółowe odpowiedzi.

1. Czy warto stawiać na piłkę nożną w TOTALbet?

Zdecydowanie tak, ponieważ w TOTALbet można typować mecze nie tylko ze wszystkich najważniejszych piłkarskich lig w Europie (Serie A, La Liga, Bundesliga), ale i również z tych bardziej egzotycznych, które według wielu graczy są łatwiejsze do obstawienia. Co więcej, futbolowe współczynniki kursowe wystawiane przez tego buka należą do ścisłej czołówki i są porównywalne do tych z Fortuny, Betclic czy STS.

2. Która promocja na piłkę nożną jest najlepsza?

Najlepszą ofertą promocyjną na zakłady z piłki nożnej będzie Gra bez podatku w TOTALbet, w której bukmacher od kuponów spełniających bardzo warunki promocji nie pobiera 12% podatku od gier. Innym ciekawym rozwiązaniem jest Freebet Ekstraklasa, gdzie za typowanie spotkań polskiej ligi do zgarnięcia jest 25 zł ekstra. TOTALbet w trakcie trwania sezonu dodaje do swojej oferty również promocje dedykowane pod konkretne rozgrywki (m.in. bonus na ligę niemiecką czy włoską).

3. Jakie piłkarskie zakłady obstawiać w TOTALbet?

Oprócz podstawowego zakładu 1X2, który pojawia się praktycznie na każdym kuponie piłkarskim, warto również zainteresować się zakładami specjalnymi i łączonymi, których w TOTALbet nie brakuje. Przykładem takich typów mogą być: liczba fauli w każdej połowie, suma celnych strzałów w meczu czy drużyna zachowa czyste konto w meczu. Wszystkie te zakłady posiadają bardzo zachęcające kursy, dzięki czemu wiele z nich może przynieść wysokie wygrane nawet na kuponach pojedynczych.

4. Czy typowanie futbolu jest możliwe przez aplikację mobilną?

Wszystkie rodzaje kuponów w TOTALbet (SOLO, AKO, COMBI) można zawierać za pośrednictwem strony internetowej, ale i również przez intuicyjną aplikację mobilną, która jest dostępna na każdym urządzeniu m.in. Samsung, iPhone czy Huawei. Niezależnie więc od tego, czy lubicie stawiać zakłady bukmacherskie na piłkę nożną na desktopie lub tablecie, czy preferujecie typowanie na komórce podczas oglądania transmisji czy streamingu LIVE, w TOTALbet możecie komfortowo obstawiać swoje ulubione ligi piłkarskie.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Jak obstawiać piłkę nożną w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.